Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

42. Oktoberveiling 2019

Veiling op vrijdag 4 oktober 2019 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Gouden tientje 1912
Resultaat: 205 EUR

Gouden tientje, 1912.

5 Cent (22x), diverse jaren
Startprijs 80 EUR

Lot met 5 Cent (22x), diverse jaren. In goede staat.

½ Cent (27x), 1883 - 1940
Startprijs 90 EUR

Lot met ½ Cent (27x), 1883 - 1940. In goede staat.

1 Cent (51x), 1877 - 1944
Startprijs 65 EUR

Lot met 1 Cent (51x), 1877 - 1944. In goede staat.

2½ Cent (23x), 1877 - 1941
Startprijs 65 EUR

Lot met 2½ Cent (23x), 1877 - 1941. In goede staat.

10 Cent (32x), 1910 - 1944
Resultaat: 60 EUR

Lot 10 Cent (32x), 1910 - 1944. In goede staat.

2½ Gulden, 1938 (grof haar)
Resultaat: 80 EUR

2½ Gulden, 1938 (grof haar). In goede staat.

Oude oorkonde + document
Resultaat: 300 EUR

Oude Italiaanse oorkonde met document voor verdiensten. Gran Maestro Dell'Ordine Della Corona D'Italia 1911. Op medaille staat in Fide Salus, groot kruis en wapen verso (geëmailleerd), Rome orde van d...

Lot munten
Startprijs 150 EUR

Bijzonder kavel met 73 munten waarvan vele (of allen) rond de 16e - 17e eeuw.

23x 25 Cent 1910-1944
Resultaat: 120 EUR

Kavel met 23 munten van 25 cent 1910 t/m 1944 (compleet 23x, geen 1945), diverse condities.

Lot divers oud papiergeld
Resultaat: 20 EUR

Lot divers oud papiergeld. Onder andere: 3x 10 Sepoeloeh (Sepuluh) Indonesië. 3x Zilver Don, 1 groot gulden, 100 cent Francs, 2½ gulden 1949, 7x 5000 Mark, 1x 10 Mark, 7x divers Duits briefgeld, 4x Pf...

12x 1 Gulden 1922-1944A
Resultaat: 130 EUR

Kavel met 12x 1 Gulden 1922 t/m 1944A, compleet 12x, diverse condities

7x 1/2 Gulden 1919-1930
Resultaat: 90 EUR

Kavel van 7 munten van 1/2 Gulden 1919 t/m 1930, compleet 7x, diverse condities.