Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

42. Oktoberveiling 2019

Veiling op vrijdag 4 oktober 2019 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Groot bronzen figuur
Startprijs 750 EUR

Groot 19e eeuws bronzen figuur door P. Dubois Fecit Paul Dubois, 1829 - 1905. Deukje basement + rand. Afmeting: H 61 cm. In redelijk/goede staat.

2x Grote koperen windhonden
Resultaat: 475 EUR

Twee grote koperen windhonden. Tweede helft 20e eeuw. H 82 cm. In goede staat.

3x Vergulde figuren van pendules
Resultaat: 80 EUR

Drie 19e eeuwse vergulde compositie metalen figuren van pendules. Afmeting: 12 - 31 cm. In goede staat.

Oude Bronzen boeddha
Startprijs 50 EUR

Oude/antieke Oosterse bronzen boeddha. Afmeting: 17,5 cm. In goede staat.

Bronzen beeld, Quan Yin
Startprijs 125 EUR

Oude Chinese bronzen boeddha op lotusbloem. Quan Yin. Met bodemmerk. Afmeting: 44 cm. In goede staat.

2x Oude/antieke beelden
Startprijs 70 EUR

Twee oude/antieke beelden. Eén maal monnik, koper overlay, circa 1920. Eén maal visser met touwen en anker, terracotta. Afmeting: 23 - 36 cm. In goede staat.

Bronzen tuinbeeld, Zeemeermin
Resultaat: 1.200 EUR

Bronzen tuinbeeld door Huub Noorlander, Rotterdam. Tevens de maker van Bartje. Afmeting: 145 cm. In goede staat.

Marmeren buste, J. Aurili
Startprijs 150 EUR

J. Aurili. Marmeren dames buste. 1834 - 1914. Chip. Afmeting: 16 cm. In redelijk/goede staat.

2x Antieke marmeren dames bustes
Startprijs 200 EUR

Twee antieke marmeren dames bustes. Eén maal ongesigneerd, neus beschadigd. Eén maal ongesigneerd, goed. Afmeting: 19 - 20 cm. In redelijk/goede staat.

Antieke marmeren dames buste
Startprijs 100 EUR

Antieke marmeren dames buste op console. Chip. Door J. Callis? Italië. Afmeting: 21 cm. In redelijk/goede staat.

Antieke marmeren buste
Startprijs 200 EUR

Grote antieke marmeren buste. Moeder met kind. Op zwart marmeren basement. Door A. Cipriani. Adolfo Cipriani, 1880 - 1930. Arm gelijmd, vinger er af. Afmeting: 50 x 34 x 23 cm. In redelijk/goede staat...

2x Antieke marmeren dames bustes
Resultaat: 160 EUR

Twee antieke marmeren dames bustes. Circa 1920. Eén maal J. van Vaerenbergh, 1873 - 1927. Eén maal ongesigneerd, creme-kleurig marmer. Afmeting: 16 - 17 cm. In goede staat.

2x Beelden (naar Rodin)
Startprijs 50 EUR

Twee terracotta figuren. Naar Rodin. 20e Eeuw. Afmeting: 27 - 37 cm. In goede staat.

Marmeren buste
Resultaat: 135 EUR

Gesigneerde antieke marmeren buste. Griekse vrouw. Door V. Medici. Afmeting: H 31 cm. In goede staat.

Bronzen sculptuur, Zelfportret
Resultaat: 275 EUR

Bronzen sculptuur op zwart marmeren basement. 21e Eeuw. Naar Salvador Dali. Zelfportret. Afmeting: 42 x 20 x 20 cm. In goede staat.

Chinees figuur van brons
Startprijs 190 EUR

Brons gegoten Chinees figuur. Chinees met hoorn. 21e Eeuw. Afmeting: H 49 cm. In goede staat.

Buste van officier
Resultaat: 160 EUR

Grote 19e eeuwse gepolychromeerde terracotta buste van een officier. Eén geretoucheerde reparatieplek, circa 5 cm rug. Afmeting: 76 x 53 x 30 cm. In goede staat.

Bronzen beeld, David
Startprijs 80 EUR

Bronzen beeld. David. 20e Eeuw. Afmeting: 25,5 cm. In goede staat.

Bronzen figuur, Boerenvrouw
Startprijs 175 EUR

19e Eeuws bronzen figuur door H. Plé. Henri Honore Plé. 1853 - 1922. Boerenvrouw met zeis en koren. Afmeting: H 24 cm. In goede staat.

Plantenhanger, 19e eeuw
Resultaat: 250 EUR

Grote 19e eeuwse plantenhanger in Empire-stijl. Figuren decor. Italië. Met tekst 'Fonderia Giorgio Sommer via Galabritto 23 Napoli'. Afmeting: 26 x ø 40 cm. In goede staat.

Cornel Snels, Naakte vrouw
Resultaat: 180 EUR

Compositie beeld door Cornel Snels. 1932 - 2015. Naakte vrouw in rust houding. Afmeting: H 20 cm. In goede staat.

Cornel Snels, Naakte vrouw in meditatie houding
Startprijs 100 EUR

Cornel Snels. 1932 - 2015. Compositie figuur. Naakte vrouw in meditatie houding. Afmeting: H 24 cm. In goede staat.

Bronzen sculptuur, Naakte vrouw en man
Startprijs 300 EUR

Groot bronzen sculptuur. Naakte vrouw en man. M. Olive. Eind 20e eeuw. Afmeting: H 68 cm. In goede staat.

8x Design koeien 'Cow Parade Sunday'
Resultaat: 160 EUR

Acht beschilderde design koeien 'Cow parade Sunday'. 21e Eeuw. Afmeting: 16 - 32 cm. In redelijk/goede staat.