Oktoberveiling 2019

Huidig | Veiling

04.10.2019 – 05.10.2019

156 Resultaten
Kapitaal Frans bronzen beeld
5000
Kapitaal Frans bronzen beeld

Startprijs 2.200 EUR

Antiek Chinees bronzen figuur
5001
Antiek Chinees bronzen figuur

Startprijs 1.000 EUR

Bronzen figuur, Man met zwaard
5002

Startprijs 1.500 EUR

Bronzen beeld van Jan te Wierik
5003

Startprijs 2.200 EUR

Beeld, R. Clark
5004
Beeld, R. Clark

Startprijs 2.800 EUR

Bronzen figuur, 3 Zingende koorknapen
5005

Startprijs 950 EUR

18e Eeuws houten beeld
5006
18e Eeuws houten beeld

Startprijs 500 EUR

Vroege 18e eeuwse houtgestoken putti
5007

Startprijs 400 EUR

17e - 18e Eeuws houtgestoken beeld, Heilige
5008

Startprijs 750 EUR

18e Eeuwse houtgestoken Corpus Christi
5009

Startprijs 300 EUR

5010

Startprijs 300 EUR

18e Eeuws houtgestoken figuur
5011
18e Eeuws houtgestoken figuur

Startprijs 300 EUR

2x Houten Barok putti
5012
2x Houten Barok putti

Startprijs 300 EUR

Antieke marmeren buste, G. v. Vaerenbergh
5013

Startprijs 250 EUR

Antieke marmeren vrouwen buste
5014

Startprijs 250 EUR

Marmeren buste, G. Bessi
5015
Marmeren buste, G. Bessi

Startprijs 225 EUR

Compositie metalen figuur, ca. 1900, Via AD Glorian
5016

Startprijs 600 EUR

Oude/antieke Chinese boeddha
5017
Oude/antieke Chinese boeddha

Startprijs 450 EUR

2x 17e - 18e Eeuwse engel figuren
5018

Startprijs 450 EUR

Antiek bronzen figuur met ivoren gezicht
5019

Startprijs 450 EUR

Bronzen sculptuur, Feico Hajonidis
5020

Startprijs 900 EUR

Antieke bronzen asbak
5021
Antieke bronzen asbak

Startprijs 100 EUR

Chinees bronzen figuur
5022
Chinees bronzen figuur

Startprijs 200 EUR

2x Antieke bronzen figuren, Jongen en meisje
5023

Startprijs 300 EUR