Oktoberveiling 2019

Huidig | Veiling

04.10.2019 – 05.10.2019

386 Resultaten
19e Eeuwse Russische beker
1
19e Eeuwse Russische beker

Startprijs 600 EUR

Zilveren muziekdoos
2
Zilveren muziekdoos

Startprijs 2.600 EUR

Stel zilveren koektrommels & onderschotels
12

Startprijs 1.750 EUR

Zilveren koffieservies met dienblad
13

Startprijs 2.250 EUR

Zilveren kandelaar
14
Zilveren kandelaar

Startprijs 450 EUR

Ingelegde schatulle met zilver
15

Startprijs 1.200 EUR

Zilveren dienblad
16
Zilveren dienblad

Startprijs 250 EUR

Zilveren klokje
17
Zilveren klokje

Startprijs 200 EUR

Groot zilveren bestek
18
Groot zilveren bestek

Startprijs 900 EUR

Tafelstuk van kristal met zilver
19

Startprijs 200 EUR

Zilveren tuimelkan met brander
20

Startprijs 2.000 EUR

Zilveren broodmand
21
Zilveren broodmand

Startprijs 175 EUR

Karaf met zilver montuur
22
Karaf met zilver montuur

Startprijs 200 EUR

Zilveren dienblad
23
Zilveren dienblad

Startprijs 250 EUR

Zilveren bokaal
24
Zilveren bokaal

Startprijs 1.100 EUR

Zilveren broodmand, 1924
25
Zilveren broodmand, 1924

Startprijs 420 EUR

Stel met 2 karaffen met zilver
38

Startprijs 300 EUR

Zilveren tabakspot, 1864
39
Zilveren tabakspot, 1864

Startprijs 320 EUR

Zilveren boot
40
Zilveren boot

Startprijs 600 EUR

Zilveren nootmuskaatrasp
41
Zilveren nootmuskaatrasp

Startprijs 180 EUR

Karaf met zilver
42
Karaf met zilver

Startprijs 250 EUR

Zilveren kandelaar, 5 lichts
43
Zilveren kandelaar, 5 lichts

Startprijs 650 EUR

Zilveren inktstel, 1850
44
Zilveren inktstel, 1850

Startprijs 160 EUR

Zilveren 3-poot bakje
45
Zilveren 3-poot bakje

Startprijs 250 EUR