Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

42. Oktoberveiling 2019

Veiling op vrijdag 4 oktober 2019 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Oude/antieke marine dolk 2700
Oude/antieke marine dolk

Resultaat:

200 EUR

60er Jaren Duitse legertelefoon 2701
60er Jaren Duitse legertelefoon
Startprijs 80 EUR
Chinees bronzen scheepskanon, 18e eeuw 2702
Chinees bronzen scheepskanon, 18e eeuw
Startprijs 1.000 EUR
Oud nautisch marine kompas 2703
Oud nautisch marine kompas
Startprijs 50 EUR
Verkocht
19e Eeuwse bronzen bajonet 2704
19e Eeuwse bronzen bajonet

Resultaat:

110 EUR

Verkocht
Antiek Oosters geweer 2705
Antiek Oosters geweer

Resultaat:

290 EUR

Verkocht
Antieke Engelse Enfield karabijn 2706
Antieke Engelse Enfield karabijn

Resultaat:

205 EUR

Antiek bronzen/gietijzeren kanon 2707
Antiek bronzen/gietijzeren kanon
Startprijs 250 EUR
Verkocht
Duitse W.O. I marine verrekijker 2708
Duitse W.O. I marine verrekijker

Resultaat:

65 EUR

Verkocht
Oud Japans Katana zwaard 2709
Oud Japans Katana zwaard

Resultaat:

75 EUR

Verkocht
Oud/antiek Arabisch geweer 2710
Oud/antiek Arabisch geweer

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Antieke Indonesische kris 2711
Antieke Indonesische kris

Resultaat:

15 EUR

Originele kris 2712
Originele kris
Startprijs 100 EUR
Oud koppensneller mes (Borneo) 2713
Oud koppensneller mes (Borneo)
Startprijs 100 EUR
2x Oude/antieke Oosterse messen 2714
2x Oude/antieke Oosterse messen
Startprijs 50 EUR
Oude inheemse boog 2715
Oude inheemse boog
Startprijs 25 EUR
Verkocht
Militair gasmasker 2716
Militair gasmasker

Resultaat:

20 EUR

Verkocht
Oud Japans Katana zwaard 2717
Oud Japans Katana zwaard

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
Bewerkte rapier 2718
Bewerkte rapier

Resultaat:

45 EUR

Oude Franse Beuchat harpoen 2719
Oude Franse Beuchat harpoen
Startprijs 20 EUR
Verkocht
Lot antieke oefen-degens 2720
Lot antieke oefen-degens

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Japanse Nagatina 2721
Japanse Nagatina

Resultaat:

45 EUR

Verkocht
Koppel antieke Oosterse pistolen 2723
Koppel antieke Oosterse pistolen

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
Pistool 2724
Pistool

Resultaat:

100 EUR