42. Oktoberveiling 2019

Veiling op vrijdag 4 oktober 2019 van 17:00

18e Eeuws Hollands wortelnoten kabinet 4000
18e Eeuws Hollands wortelnoten kabinet

1.300 EUR

Eiken Empire kast , 1820 4001
Eiken Empire kast , 1820

600 EUR

Louis Seize secretaire 4002
Louis Seize secretaire

1.800 EUR

18e Eeuws mahoniehouten gebombeerd kabinet 4003
18e Eeuws mahoniehouten gebombeerd kabinet
Startprijs 1.500 EUR
18e Eeuws kabinet met beslag 4004
18e Eeuws kabinet met beslag
Startprijs 1.500 EUR
Vergulde historisme spiegel 4005
Vergulde historisme spiegel

300 EUR

Commode ingelegd met ivoor 4006
Commode ingelegd met ivoor

3.100 EUR

19e Eeuwse kersenhouten boekenkast 4007
19e Eeuwse kersenhouten boekenkast
Startprijs 1.500 EUR
2x 19e Eeuwse Empire stoelen 4008
2x 19e Eeuwse Empire stoelen
Startprijs 800 EUR
Hollandse vitrinekast 4009
Hollandse vitrinekast

600 EUR

Hollandse porseleinkast 4010
Hollandse porseleinkast
Startprijs 1.000 EUR
Beschilderde hoekkast, 18e - 19e eeuw 4011
Beschilderde hoekkast, 18e - 19e eeuw
Startprijs 550 EUR
Beschilderde hoekkast, 18e - 19e eeuw 4012
Startprijs 550 EUR
Antiek wortelnoten damessecretaire 4013
Antiek wortelnoten damessecretaire

275 EUR

Vitrinekast met brons 4014
Vitrinekast met brons

350 EUR

Hoek-vitrinekast 4015
Hoek-vitrinekast

300 EUR

Louis Seize kabinet, 18e eeuw 4016
Louis Seize kabinet, 18e eeuw
Startprijs 1.700 EUR
18e Eeuwse eiken Barok vitrinekast 4017
18e Eeuwse eiken Barok vitrinekast

450 EUR

Beschilderd tafelblad 'Ameland' 4018
Beschilderd tafelblad 'Ameland'
Startprijs 450 EUR
Antiek Duits schrijfbureau, 1920 4019
Antiek Duits schrijfbureau, 1920

400 EUR

Grote 18e - 19e eeuwse piedestal 4020
Grote 18e - 19e eeuwse piedestal
Startprijs 250 EUR
Porseleinkast met intarsia 4021
Porseleinkast met intarsia
Startprijs 800 EUR
Franse commode van rozenhout 4022
Franse commode van rozenhout
Startprijs 450 EUR
Frans kastje van rozenhout 4023
Frans kastje van rozenhout
Startprijs 500 EUR