Oktoberveiling 2019

Huidig | Veiling

04.10.2019 – 05.10.2019

349 Resultaten
18e Eeuws Hollands wortelnoten kabinet
4000

Startprijs 800 EUR

Eiken Empire kast , 1820
4001
Eiken Empire kast , 1820

Startprijs 600 EUR

Louis Seize secretaire
4002
Louis Seize secretaire

Startprijs 1.800 EUR

18e Eeuws mahoniehouten gebombeerd kabinet
4003

Startprijs 1.500 EUR

18e Eeuws kabinet met beslag
4004
18e Eeuws kabinet met beslag

Startprijs 1.500 EUR

Vergulde historisme spiegel
4005
Vergulde historisme spiegel

Startprijs 300 EUR

Commode ingelegd met ivoor
4006
Commode ingelegd met ivoor

Startprijs 1.250 EUR

19e Eeuwse kersenhouten boekenkast
4007

Startprijs 1.500 EUR

2x 19e Eeuwse Empire stoelen
4008
2x 19e Eeuwse Empire stoelen

Startprijs 800 EUR

Hollandse vitrinekast
4009
Hollandse vitrinekast

Startprijs 600 EUR

Hollandse porseleinkast
4010
Hollandse porseleinkast

Startprijs 1.000 EUR

Beschilderde hoekkast, 18e - 19e eeuw
4011

Startprijs 550 EUR

4012

Startprijs 550 EUR

Antiek wortelnoten damessecretaire
4013

Startprijs 275 EUR

Vitrinekast met brons
4014
Vitrinekast met brons

Startprijs 400 EUR

Hoek-vitrinekast
4015
Hoek-vitrinekast

Startprijs 350 EUR

Louis Seize kabinet, 18e eeuw
4016
Louis Seize kabinet, 18e eeuw

Startprijs 1.700 EUR

18e Eeuwse eiken Barok vitrinekast
4017

Startprijs 400 EUR

Beschilderd tafelblad 'Ameland'
4018

Startprijs 450 EUR

Antiek Duits schrijfbureau, 1920
4019

Startprijs 350 EUR

Grote 18e - 19e eeuwse piedestal
4020

Startprijs 250 EUR

Porseleinkast met intarsia
4021
Porseleinkast met intarsia

Startprijs 800 EUR

Franse commode van rozenhout
4022
Franse commode van rozenhout

Startprijs 450 EUR

Frans kastje van rozenhout
4023
Frans kastje van rozenhout

Startprijs 500 EUR