Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

42. Oktoberveiling 2019

Veiling op vrijdag 4 oktober 2019 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Oude schoolklok
Startprijs 35 EUR

Oude ijzeren schoolklok met messing rand. Klokkast antiek, uurwerk later. Afmeting: ø 36 cm. In goede staat.

Bakelieten wandklok, 1940
Startprijs 40 EUR

Bakelieten Engelse wandklok met chroom. Circa 1940. Afmeting: 6 x ø 17 cm. In goede staat.

Antieke Kienzle schoolklok, 1920
Startprijs 40 EUR

Antieke Duitse Kienzle schoolklok met eikenhouten klokkast met parelrand. Stil uurwerk. Circa 1920. Afmeting: 33 x 33 x 13 cm. In goede staat.

Antieke Pfeilkreuz schoolklok, 1930
Startprijs 40 EUR

Antieke Duitse metalen Pfeilkreuz schoolklok met messing rand. Circa 1930. Afmeting: ø 31 cm. In goede staat.

Mahonie bimbam regulateur, 1920
Startprijs 40 EUR

Mahoniehouten bimbam regulateur. Slingerveer kapot. Circa 1920. Afmeting: 74 cm. Verder in zeer goede staat.

Antieke schoolklok
Startprijs 50 EUR

Antieke schoolklok met halfuur-slag op gongspiraal. J.W. Benson London. Afmeting: ø 40 cm. In goede staat.

Schwarzwalder klok
Startprijs 50 EUR

19e Eeuwse Duitse notenhouten Schwarzwalder klok met koperen wijzerplaat en slagwerk. Afmeting: 35 x 28 x 18 cm. In goede staat.

2x Oude pubklok
Startprijs 60 EUR

Twee oude houten pubklokken. Eén maal maandloper. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: ø 60 cm. Eén maal noten pubklok met Westminster uurwerk, kwartierslag. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: ø 51 cm. Beid...

2x Schoolklokken
Startprijs 60 EUR

Twee oude/antieke schoolklokken. 20e Eeuw. Afmeting: ø 27 - 37 cm. In goede staat.

19e Eeuwse wandklok
Startprijs 60 EUR

19e Eeuwse notenhouten wandklok met achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en veerslinger. Afmeting: 45 cm. In goede staat.

Oude Duitse portaalklok
Startprijs 60 EUR

Oude Duitse, achtdaagse Schmid portaalklok. Louis Seize-stijl. Mechanisch. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 29 cm. In goede staat.

Friese staartklok
Startprijs 60 EUR

Eikenhouten Friese staartklok met maanstand + wekker. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 110 cm. In goede staat.

2x Antieke Schwarzwalder klokken
Startprijs 60 EUR

Twee antieke Duitse Schwarzwalder klokken. Eén maal porselein met slagwerk, haarlijn. Eén maal van hout, zonder slagwerk. Afmeting: 12 - 20 cm. In redelijk/goede staat.

2x Delfts klokkenstel
Startprijs 60 EUR

Twee Delftse porseleinen klokkenstellen. 20e Eeuw. Functie niet getest. Enkele chips. Afmeting: 17 - 18 cm. In redelijk/goede staat.

Antieke Amerikaanse regulateur, 1910
Startprijs 60 EUR

Antieke Amerikaanse regulateur met houtintarsia + mahonie. Circa 1910. Afmeting: 92 cm. In goede staat.

4x Oude/antieke duivenklokken
Startprijs 70 EUR

Vier oude/antieke duivenklokken. 1) La Ledoise Lede, nr. 53899, afmeting: ø 20 cm. 2) Vast in kist (sleutel weg), afmeting: ø 17 cm. 3) Coulet Excelsior, afmeting: ø 15 cm. 4) Benzing Original Brevete...

Winterhalder Hofmeier tafelklok, 1870
Startprijs 70 EUR

Duitse Winterhalder Hofmeier geeboniseerde houten tafelklok met wekker op bel. Circa 1870. Afmeting: 34 x 22 x 13 cm. In goede staat.

Messing reiswekker
Startprijs 80 EUR

Kleine messing reiswekker met geslepen glas en emaille cijferblad. 21e Eeuw. Afmeting: 9 x 5 x 4,5 cm. In goede staat.

Antieke pubklok, 1920
Startprijs 80 EUR

Antieke pubklok/schoolklok. Achtdaags-uurwerk. Eikenhout. Circa 1920. Afmeting: ø 47 cm. In goede staat.

Antieke Franse klok met bel, 1900
Startprijs 80 EUR

Antieke Franse eikenhouten pendule art nouveau met grote bronzen bel. Circa 1900. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag op bel, veerslinger. Afmeting: 42 cm. In goede staat.

Franse Brevete bureauklok
Startprijs 80 EUR

19e Eeuwse Franse mahoniehouten Brevete bureauklok. Achtdaags-uurwerk. Afmeting: 16 cm. In goede staat.

3-Delig klokkenstel
Startprijs 80 EUR

Italiaans drie-delig bronzen klokkenstel met batterij uurwerk. Tweede helft 20e eeuw. Functie niet getest. Afmeting: 41 - 42 cm. In goede staat.

Staande Junghans klok, 1930
Startprijs 80 EUR

Antieke staande eikenhouten Junghans Art Deco klok met chroom-messing wijzerplaat, gewichten, slinger en geslepen glas. Circa 1930. Afmeting: H 196 cm. In goede staat.

Engelse staande klok, 19e eeuw
Startprijs 80 EUR

19e Eeuwse Engelse mahoniehouten staande klok met één-daags uurwerk. Beschadigde kast. Niet getest. Afmeting: H 214 cm. In redelijke staat.