Oktoberveiling 2019: Naverkoop/After-Sales

Naverkoop | Veiling

04.10.2019 – 05.10.2019

3580 Resultaten
19e Eeuwse Russische beker
1
19e Eeuwse Russische beker

Startprijs 600 EUR

Zilveren muziekdoos
2
Zilveren muziekdoos

2.850 EUR

Gouden Ebel horloge
3
Gouden Ebel horloge

Startprijs 750 EUR

Gouden slavenband met diamant
4
Gouden slavenband met diamant

Startprijs 700 EUR

Witgouden ring met diamanten
5
Witgouden ring met diamanten

1.400 EUR

Gouden armband met diamant en saffier
6

Startprijs 650 EUR

Brede gouden armband
7
Brede gouden armband

Startprijs 1.750 EUR

Gouden oorclips met diamant en parel
8

650 EUR

Gouden choker
9
Gouden choker

Startprijs 700 EUR

Gouden Chopard horloge
10
Gouden Chopard horloge

Startprijs 2.500 EUR

Gouden armband bolgourmet
11
Gouden armband bolgourmet

Startprijs 800 EUR

Stel zilveren koektrommels & onderschotels
12

1.750 EUR

Zilveren koffieservies met dienblad
13

Startprijs 2.250 EUR

Zilveren kandelaar
14
Zilveren kandelaar

450 EUR

Ingelegde schatulle met zilver
15

1.850 EUR

Zilveren dienblad
16
Zilveren dienblad

450 EUR

Zilveren klokje
17
Zilveren klokje

300 EUR

Groot zilveren bestek
18
Groot zilveren bestek

1.150 EUR

Tafelstuk van kristal met zilver
19

240 EUR

Zilveren tuimelkan met brander
20

Startprijs 2.000 EUR

Zilveren broodmand
21
Zilveren broodmand

400 EUR

Karaf met zilver montuur
22
Karaf met zilver montuur

Startprijs 200 EUR

Zilveren dienblad
23
Zilveren dienblad

325 EUR

Zilveren bokaal
24
Zilveren bokaal

1.100 EUR