Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

41. Juniveiling 2019

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Veiling op vrijdag 28 juni 2019 van 18:00

afgesloten | Standaard veiling

Zilveren ring met peridoot en citrien
Resultaat: 35 EUR

Zilveren ring, 925/000, met edelstenen. Ring met ronde kop bezet met gefacetteerde citrienen en peridootstenen. Grootte kop ø 18 mm. ca 11 gram. ø60 Nieuw

Zilveren maggi-fles houder
Resultaat: 35 EUR

Zilveren florale opengewerkte maggi-fles houder.835/000 ca 40 gram. Mr. B.W. van Eldik - Zutphen. Anno 1932. Afmeting: 14,5 x 4 x 4 cm. In goede staat.

Koningsketting, goud op zilver
Resultaat: 35 EUR

Ovaal koningscollier, goud op zilver, 925/000. 6,5x4mm. 45 cm. ca 15,9 gram. Als nieuw

Swarovski slavenband
Resultaat: 35 EUR

Swarovski armband, slavenband met scharnier en aan de bovenzijde met kristallen. Breedte 9 mm. 50x60mm. Als nieuw

Glazen en vaas met zilver (6x)
Resultaat: 35 EUR

Zilveren vaasje en 4 glazen met zilveren voet. Klein trompetvaasje met gecontourneerde rand, ø3,5 x10cm en 4 bewerkte glazen met ronde zilveren voetjes, en een jeneverglas met plated voet. 8-14cm. Eén...

Gouden broche
Resultaat: 35 EUR

Geelgouden staafbroche, 585/000, met parels, Rechthoekig broche met 10 kleine zetkastjes bezet met 10 kleine pareltjes. Grootte 33x3,5mm. totaal ca 2,2 gram. In goede staat

H.C. Kranenburg, Vaas met bloemen
Resultaat: 35 EUR

H.C. Kranenburg. 1871 - 1948. Vaas met bloemen. Olieverf op paneel. Afmeting: 20 x 30 cm. In goede staat.

3x Joodse Menora kandelaren
Resultaat: 35 EUR

Drie oude Joodse messing Menora kaarskandelaren. 20e Eeuw. Afmeting: 16 - 24 cm. In goede staat.

Oude Philips radio met pick up
Resultaat: 35 EUR

Oude Philips radio met pick up. Oriëntable Capteur. 70-er Jaren. Afmeting: 30 x 33 x 60 cm. In goede staat.

Antiek inktstel, 1920
Resultaat: 35 EUR

Antiek eikenhout met messing maritieme inktpot. Circa 1920. Afmeting: 21 x 20 x 6 cm. In goede staat.

Rijstlepel (hoorn)
Resultaat: 35 EUR

Rijstlepel in cassette met zilveren bak en het heft uit hoorn. 24 cm. In zeer goede staat

Antieke Engelse kolenkit
Resultaat: 35 EUR

Antieke Engelse metalen kolenkit met wortelnoten effect, beschildering en messing. Circa 1880. Afmeting: 53 x 52 x 30 cm. In goede staat.

Sputnik weerstation
Resultaat: 35 EUR

70-er Jaren Sputnik weerstation. Messing en pvc. Afmeting: 18 x 12 cm ø. In goede staat.

Arabische voorstelling in lijst
Resultaat: 35 EUR

Arabische voorstelling in lijst. Composiet. Afmeting: 25 x 20 cm. In goede staat.

Antieke Jugendstil vrijslinger, 1915
Resultaat: 35 EUR

Antieke eikenhouten Jugendstil vrijslinger. Circa 1915. Duitsland, Görlitz. Barstjes. Afmeting: 76 cm. In redelijk/goede staat.

Antieke regulateur, 1870
Resultaat: 35 EUR

Antieke Duitse regulateur van notenhout met originele kroon. Circa 1870. Met achtdaags-uurwerk, halfuurslag. Afmeting: 95 cm. In goede staat.

Eikenhouten kapstok
Resultaat: 35 EUR

Hollandse eikenhouten Neo Renaissance wandkapstok met ranken en koperen haken. Afmeting: 104 x 24 x 28 cm. In goede staat.

Antieke kapstok, 1900
Resultaat: 35 EUR

Antieke eikenhouten Neo Renaissance wandgarderobe met koperen haken. Circa 1900. Afmeting: 164 x 26 x 36 cm. In redelijk/goede staat.

3x Kleden, Divers
Resultaat: 35 EUR

Drie diverse kleden. Eén maal kleed met bloem decor, afmeting: 152 x 98 cm. Eén maal kleine Kelim, rood van kleur, afmeting: 68 x 35 cm. Eén maal handgeknoopt tafelkleedje, afmeting: 90 x 32 cm. In go...

Oud Chinees zijden wandkleed, 122 x 78 cm
Resultaat: 35 EUR

Oud Chinees zijden wandkleed met drakenboot en messing roede. 20e Eeuw. Afmeting: 122 x 78 cm. In goede staat.

2x Oude Copier Leerdam asbakken, 1950
Resultaat: 35 EUR

Twee oude Copier Leerdam groen-glazen asbakken. 50-er Jaren. Afmeting: 6 x 14 cm ø. In goede staat.

Parfumfles, Isle of Wight
Resultaat: 35 EUR

Design glazen parfumfles van Isle of Wight met abstract decor in aquatinten met goud. 15x11,5x3cm. in goede staat.

Moderne glazen vaas
Resultaat: 35 EUR

Grote moderne mondgeblazen glazen vaas groen/blauw. Met glas overlay licht-groen. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 31 x 24 cm ø. In goede staat.

Antieke Majolica tabaksdoos, 1915
Resultaat: 35 EUR

Antieke Majolica Jugendstil tabaksdoos met spelende kinderen. Circa 1915. Nr. 2328. Afmeting: 18 x 11 x 15 cm. In goede staat.