Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

41. Juniveiling 2019

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Veiling op vrijdag 28 juni 2019 van 18:00

afgesloten | Standaard veiling

Lot 18e eeuwse glazen (9x)
Resultaat: 150 EUR

Lot van negen 18e eeuwse mondgeblazen glazen. Onder andere Roemers met noppen. Afmeting: 7,5 - 15 cm. In goede staat.

2x Kristallen kandij coupes
Resultaat: 100 EUR

Twee 19e eeuwse kristallen geslepen kandij coupes. Afmeting: 19 x 10,5 cm ø. In goede staat.

Lot oud/antiek kristal
Resultaat: 100 EUR

Groot lot oud/antiek kristal. Onder andere: Kannen, dekselbus, glazen, tablets, mosterd/zout, schalen. 19e - 20e Eeuw. Enkele chips mogelijk. Afmeting: 5 - 25 cm. In redelijk/goede staat.

Antieke A.D. Copier Leerdam vaas, 1936-1937
Resultaat: 80 EUR

Antieke A.D.Copier Leerdam glazen vaas met goud-luster. Model KN1762. Uit 1936 - 1937. Afmeting: 21 x 15,5 cm l. In goede staat.

Glazen stier
Resultaat: 75 EUR

Moderne mondgeblazen glazen stier. Glasfusing. 21e Eeuw. Afmeting: 20 x 39 x 10 cm. In goede staat.

Antieke glazen bruidskaraf
Resultaat: 70 EUR

Antieke 18e - 19e eeuwse glazen bruidskaraf met dubbele oorgrepen, opgelegde slingers en diverse gematteerde gegraveerde afbeeldingen. Afmeting: H 20 cm. In goede staat.

Lot antiek glas, divers
Resultaat: 70 EUR

Antieke Jugendstil plated koekjesdoos en negen keramieken onderzetters. Circa 1915. Afmeting: 7 - 17 cm. In goede staat.

Moderne kristallen lotusbloem
Resultaat: 60 EUR

Grote moderne kristallen facetgeslepen lotusbloem. 21e Eeuw. Afmeting: 13 x 33 cm ø. In goede staat.

Kristallen vaas
Resultaat: 50 EUR

Grote kristallen glazen vaas met slijpsel. 21e Eeuw. Afmeting: 36 x 23 cm ø. In goede staat.

Oud/antiek glas
Resultaat: 45 EUR

Antiek mondgeblazen en handbeschilderd glas met figuren decor, kardinale. Met annotatie 1616. Maar is circa 1900. Afmeting: H 11 cm. In goede staat.

Antieke Jugendstil vaas, 1915
Resultaat: 40 EUR

Antieke handbeschilderde Jugendstil glazen vaas met messing voet. Circa 1915. Afmeting: 17 cm. In goede staat.

Lot kristalglazen (27x)
Resultaat: 40 EUR

Lot Duitse kristalglazen met witte glazen voet. Model Drache. Tweede helft 20e eeuw. Aantal: 27 stuks. Afmeting: 10 - 18 cm. In goede staat.

Design asbak + paper weight
Resultaat: 40 EUR

Dikwandige heldere geslepen kristallen design asbak + geslepen gele paper weight met insluitsels en tekst 'Dag van het verzet 2008'. Afmeting: 15 cm ø / 7,5 cm ø. In goede staat.

R. Lalique mat glazen vaas
Resultaat: 40 EUR

R. Lalique gesigneerde mat glazen vaas met steenbok en kraanvogel. 20e Eeuw. Afmeting: 15 x 10,5 cm ø. In goede staat.

11x Diverse flacons
Resultaat: 40 EUR

Elf maal diverse flacons/parfum flacons in diverse kleuren en afmetingen. Sommige uit de Art Deco periode en later. Afmeting: 7,5 - 21 cm. In goede staat.

2x Oude Copier Leerdam asbakken, 1950
Resultaat: 35 EUR

Twee oude Copier Leerdam groen-glazen asbakken. 50-er Jaren. Afmeting: 6 x 14 cm ø. In goede staat.

Parfumfles, Isle of Wight
Resultaat: 35 EUR

Design glazen parfumfles van Isle of Wight met abstract decor in aquatinten met goud. 15x11,5x3cm. in goede staat.

Moderne glazen vaas
Resultaat: 35 EUR

Grote moderne mondgeblazen glazen vaas groen/blauw. Met glas overlay licht-groen. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 31 x 24 cm ø. In goede staat.

3-Delig glazen opaline kaststel, 1880
Resultaat: 30 EUR

Drie-delig antiek opaline glazen handbeschilderd kaststel. Circa 1880. Afmeting: 28 - 37 cm. In goede staat.

4-Delige Anna Groen set
Resultaat: 25 EUR

Vier-delige Anna Groen Copier uraniumglas set. Circa 1920 - 1930. Afmeting: 22 x 22 x 12 cm. In goede staat.

Antieke Anna Groen set, 1920
Resultaat: 25 EUR

Antieke zeven-delige Anna Groen likeurset. Uraniumglas. Circa 1920. Afmeting: 7 - 21 cm. In goede staat.

Swarovski beeldjes en Lalique glas
Resultaat: 25 EUR

Groot Lalique France bekerkglas met mat twee dimensionaal blad decor. Chip. Afmeting: 12 x 10 cm ø. In redelijke staat. en diverse Swarovski beeldjes.

Glas in lood venster
Resultaat: 20 EUR

Oud gebrandschilderd glas-in-lood venster naar oud voorbeeld. Afbeelding van "gezin omstreeks 1790". Afmeting: 41 x 33 cm. In goede staat.