Naverkoop / After-Sales Juniveiling Zie ROUTE voor advies m.b.t. wegwerkzaamheden

Naverkoop | Veiling

28.06.2019 – 29.06.2019

1404 Resultaten
Wortelnoten schrijfkabinet, 18e eeuw
4002

6.000 EUR

A. van Welie, Portret Romeinse keizer Nero
1003

3.900 EUR

Cloisonné wierookpotje
2009
Cloisonné wierookpotje

3.800 EUR

Witgouden armband met briljant
4

3.600 EUR

Chinese kruik met oren
6262
Chinese kruik met oren

3.250 EUR

W. Moras, Bosbeek in de winter
1000

3.000 EUR

Ongesigneerd, Indonesisch hanengevecht
1006

2.500 EUR

Franse Neuchattel pendule, 18e eeuw
3636

2.250 EUR

Engelse Bracket klok, 18e eeuw
3563

2.000 EUR

Italiaans dressoir, Osvaldo Borsani
4006

2.000 EUR

Gouden Rolex
58
Gouden Rolex

1.800 EUR

Zeldzame Flöten Uhr
3500
Zeldzame Flöten Uhr

1.800 EUR

Chovi Les Eames zetel + voetenbank
4021

1.800 EUR

Chovi Les Eames zetel
4022
Chovi Les Eames zetel

1.700 EUR

Stoeltjesklok, 19e eeuw
3635
Stoeltjesklok, 19e eeuw

1.500 EUR

Compleet zilveren bestek
19
Compleet zilveren bestek

1.400 EUR

Zeldzame Franse narrenkast, 19e eeuw
4017

1.250 EUR

Oude Chinese siervaas
6147
Oude Chinese siervaas

1.250 EUR

Antiek horloge met speelwerk
256
Antiek horloge met speelwerk

1.200 EUR

Herman C.A. Paradies, 't Groenendaal Rotterdam
1018

1.200 EUR

Duitse boekenkast, 19e eeuw
4014
Duitse boekenkast, 19e eeuw

1.200 EUR

Bronzen figuur, Cowboys te paard
5030

1.150 EUR

Witgouden broche met diamanten
56

1.100 EUR

Chinese gespsluiting met jade
2021
Chinese gespsluiting met jade

1.100 EUR