Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

41. Juniveiling 2019

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Veiling op vrijdag 28 juni 2019 van 18:00

afgesloten | Standaard veiling

Louis Seize kabinet, 18e eeuw
Startprijs 2.000 EUR

18e Eeuws Hollands mahoniehouten gebombeerd Louis Seize kabinet met bronzen beslag en houtgesneden guilandes. Afmeting: 236 x 180 x 65 cm. In goede staat.

Wortelnoten kabinet, 19e eeuw
Startprijs 1.600 EUR

Mooi 19e eeuws Hollands wortelnoten porselein kabinet. Dubbel gebogen met bronzen beslag en klauwpoten. Afmeting: 235 x 193 x 50 cm. In goede staat.

Wortelnoten schrijfkabinet, 18e eeuw
Resultaat: 6.000 EUR

Zeldzaam 18e eeuws wortelnoten orgelgebogen schrijfkabinet met dubbel gebogen koplijst, diverse (geheime) lades achter getoogde deuren en schrijfgedeelte. Ook wel top bureau genaamd. Circa 1760. Louis...

Engels tandarts meubel, 1900
Startprijs 1.400 EUR

Zeldzaam twee-delig antiek Engels mahoniehouten tandartsmeubel. Circa 1900. Gesigneerd: The dental manufacturing Co Ltd. Nr. 536495 London Manchester Dublin. Met diverse lades en schuifbladen van glas...

18e Eeuws Hollands kabinet, 1760
Startprijs 2.500 EUR

Hollands 18e eeuws wortelnoten Louis Quinze kabinet met bronzen beslag, gebogen zijkanten onder. Orgelgebogen. Circa 1760. Kleine fineerschades. In originele staat. Afmeting: 60 x 200 x 245 cm. In goe...

17e Eeuwse Zeeuwse kast
Startprijs 1.500 EUR

17e Eeuwse Zeeuwse Renaissance kast. Eiken met palissander. Met 17e eeuwse sloten. Vier-deurs met dikke kussens en originele bolpoten. Afmeting: 170 x 150 x 62 cm. In goede staat.

Italiaans dressoir, Osvaldo Borsani
Resultaat: 2.000 EUR

Groot Italiaans 60-er jaren dressoir van Osvaldo Borsani, For Tecno. Met kersen fineer in visgraat motief en glazen bovenblad. Afmeting: 98 x 46 x 273 cm. In goede staat.

Louis Seize secretaire
Startprijs 1.800 EUR

Duits Louis Seize secretaire. Circa 1780. Met noten en wortelnoten ingelegd. In gerestaureerde staat. Afmeting: H 220 x 131 x 67 cm.

Antieke pronkkast, 1915
Startprijs 800 EUR

Prachtige antieke Jugendstil notenhouten pronkvitrinekast met messing beslag, intarsia en glas-in-lood. Bovenop mist iets. Circa 1915. Afmeting: 163 x 115 x 43 cm. In goede staat.

Neo Renaissance kast, 19e eeuw
Resultaat: 375 EUR

Zeldzame 19e eeuwse houtgestoken Neo Renaissance kast met kerfsnede etc. Uitneembaar. Vier-deurs. Met annotatie 1696. Afmeting: 220 x 180 x 60 cm. In zeer goede staat.

Antiek Louis Quinze kabinet, 18e - 19e eeuw
Startprijs 700 EUR

Antiek Hollands 18e - 19e eeuws mahoniehouten Louis Quinze kabinet met bronzen beslag. Zijkanten scheuren, verder in redelijk/goede staat. Afmeting: 235 x 185 x 60 cm.

Antiek Frans Gallé bijzettafeltje
Startprijs 275 EUR

Antieke Franse Jugendstil Emille Gallé bijzettafel. Wortelnoten met florale intarsia. Opklapbaar blad met vakverdeling. Gesigneerd. Beschadigingen. Afmeting: 43 x 56 x 34 cm. In redelijk/goede staat.

Eiken kabinet, 18e eeuw
Startprijs 600 EUR

18e Eeuws Hollands eikenhouten dubbelgebogen Louis Quinze kabinet met glasdeuren (later), klauwpoten en messing beslag. Afmeting: 250 x 175 x 60 cm. In goede staat.

Kersenhouten commode, 19e eeuw
Startprijs 800 EUR

19e Eeuwse kersenhouten Biedermeier-stijl commode. Recentelijk professioneel gerestaureerd en met schellak gepolitoerd. Afmeting: 80 x 122 x 63 cm. In goede staat.

Duitse boekenkast, 19e eeuw
Resultaat: 1.200 EUR

Duitse wortelnoten met noten Empire/Biedermeier boekenkast met bandintarsia en halve zuilen met messing capitellen. Recentelijk professioneel gerestaureerd en gepolitoerd met schellak. Afmeting: 191 x...

Schouwstuk met schilderij
Resultaat: 500 EUR

Groot notenhouten schouwstuk met schilderij. 19e - 20e Eeuw. Gemaakt door Jansen en Zonen Amsterdam Hofleveranciers. Schilderwerk gerestaureerd door Teunissen Kunsthandel. Afmeting: 255 x 50 x 150 cm....

Antieke vitrinekast, 1900
Resultaat: 500 EUR

Antieke Empire-stijl mahoniehouten vitrinekast met vergulde messing versieringen, kariatiden en geslepen glas. Circa 1900. Van zeer goede kwaliteit. Afmeting: 176 x 225 x 45 cm. In goede staat.

Zeldzame Franse narrenkast, 19e eeuw
Resultaat: 1.250 EUR

Zeldzame Franse notenhouten narrenkast. 19e Eeuw. Met narren, gevleugelde fantasie figuren, landschap met amazone te paard en koppen. Twee-delig. Circa 1870. Afmeting: 228 x 140 x 55 cm. In goede staa...

Antieke mahonie vitrine, 1880
Startprijs 400 EUR

Duitse antieke mahoniehouten vitrinekast met zijkanten van glas. Met schappen, snekken en snijwerk. Circa 1880. Afmeting: 194 x 96 x 47 cm. In goede staat.

Amsterdams kabinet, 18e eeuw
Resultaat: 750 EUR

18e Eeuws wortelnoten dubbelgebogen Amsterdams kabinet met bronzen beslag. Oudere restauraties. Afmeting: 235 x 190 x 62 cm. In goede staat.

Hollandse bonheur, 1860
Resultaat: 600 EUR

Grote Hollandse wortelnoten Willem III bonheur met vogelogen fineer binnenkant. Prachtig snijwerk, druivenranken + vogel. Circa 1860. Linker zuil sporen wormbeval. Afmeting: 228 x 130 x 60 cm. In rede...

Chovi Les Eames zetel + voetenbank
Resultaat: 1.800 EUR

Lederen Chovi Les Eames zetel met voetenbank. Hout, metaal + leder. Lounge model Vitra. Afmeting: 96 x 64 x 70 cm. In goede staat.

Chovi Les Eames zetel
Resultaat: 1.700 EUR

Lederen Chovi Les Eames zetel. Hout, metaal + leder. Lounge model Vitria. Afmeting: 96 x 64 x 70 cm. In goede staat.

Louis Seize kabinet, 1780
Resultaat: 850 EUR

Hollands 18e eeuws Louis Seize kabinet met bandintarsia, hekwerk op koplijst en bronzen beslag. Circa 1780. Afmeting: 240 x 175 x 54 cm. In goede staat.