Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

40. Aprilveiling 2019

Veiling op vrijdag 5 april 2019 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Bouille meubel met inleg
Startprijs 4.000 EUR

Zeldzaam 18e eeuws Frans Boulle kunstkabinet belijmd met diverse houtsoorten. Bronzen beslag en florale intarsia (latere aanpassingen). Binnenwerk geëboniseerd in Renaissance-stijl met Sevres porselei...

Italiaans dressoir, Osvaldo Borsani
Startprijs 5.000 EUR

Groot Italiaans 60-er jaren dressoir van Osvaldo Borsani, For Tecno. Met kersen fineer in visgraat motief en glazen bovenblad. Afmeting: 98 x 46 x 273 cm. In goede staat.

Italiaanse design tafel, Osvaldo Borsani
Resultaat: 1.300 EUR

Mooie Italiaanse Osvaldo Borsani design tafel met glazen blad, messing toelopende poten en gezwart metaal. 60-er Jaren. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 40 x 110 x 59 cm. In goede staat.

Renaissance kast, 17e eeuw
Resultaat: 1.500 EUR

Zeldzame Hollandse 17e eeuwse eikenhouten Renaissance kast met ebbenhout en snijwerk, ranken, figuren, fratzen, ridderfiguren, halve Korinthische zuilen. Met origineel slot. Afmeting: 215 x 147 x 62 c...

Dresdner Barok vitrinekast, 19e eeuw
Startprijs 900 EUR

19e Eeuwse wortelnoten Dresdner Barok vitrine opzetkast met gebogen ondercommode en compleet verguld bronzen beslag. Afmeting: 224 x 110 x 53 cm. In goede staat.

Hollandse Barok vitrinekast, 1780
Startprijs 1.800 EUR

Hollandse mahoniehouten Barok vitrinekast met mooi bronzen beslag en klauwpoten. Porseleinkast. Circa 1780. Afmeting: 180 x 228 x 55 cm. In goede staat.

Italiaanse commode, 20e eeuw
Resultaat: 1.050 EUR

Gesigneerd Italiaans beschilderde gebombeerde commode met gemarmerd blad. 20e Eeuw. Afmeting: 93 x 110 x 75 cm. In goede staat.

Hollandse wortelnoten vitrinekast, 19e eeuw
Resultaat: 2.500 EUR

Hollandse 19e eeuwse wortelnoten porselein vitrinekast in Louis Seize-stijl. Kast heeft vier schappen, bronzen beslag en klauwpoten. Met guirlandes en medaillons. Afmeting: 203 x 170 x 47 cm. In goede...

Kersenhouten secretaire, 1820
Startprijs 1.500 EUR

Vroeg 19e eeuwse Duitse kersenhouten rolsecretaire. Circa 1820. In goede gerestaureerde staat en met schellak politoer. Afmeting: 164 x 100 x 62 cm. In goede staat.

Hollands kabinet, 1700
Startprijs 5.000 EUR

Zeldzaam Hollandse rococo Louis Seize kabinet ca. 1700. Bloem mahonie gebombeerd met fijn snijwerk, origineel beslag, klauwpoten, guirlandes en medaillons. In zeer goede originele staat 250x190x75cm.

Zeldzame rozenhouten vitrinekast, 1880
Resultaat: 400 EUR

Zeldzame 19e eeuwse rozenhouten twee-delige Rococo-stijl vitrinekast met bronzen bewerkte lijsten + sierwerk. Circa 1880. Afmeting: 195 x 73 x 46 cm. In goede staat.

Engelse eiken kast, 18e eeuw
Startprijs 1.200 EUR

Originele Engelse eiken kast. Zeldzaam. 18e Eeuw. Met panelen in deuren en onderstuk en drie lades. Afmeting: 193 x 181 x 53 cm (hxbxd). In goede staat.

Italiaanse commode met beslag, 20e eeuw
Startprijs 1.000 EUR

Grote oude Italiaanse gebombeerde dubbelgebogen notenhouten commode met bronzen beslag. 20e Eeuw. Afmeting: 90 x 134 x 60 cm. In goede staat.

Hollandse wortelnoten vitrinekast, 18e eeuw
Startprijs 1.200 EUR

18e Eeuwse Hollandse wortelnoten Barok, Louis Quinze vitrine opzetkast (porseleinkast) met origineel bronzen beslag en klauwpoten. Afmeting: 235 x 150 x 45 cm. In goede staat.

Frans rozenhoutenbureau met brons
Startprijs 700 EUR

Frans rozenhouten bureau met bronzen beslag en groen met goud schrijfleer. Rijke uitvoering. Mooie kwaliteit. 20e Eeuw. Afmeting: 79 x 77 x 150 cm. In goede staat.

Orgelgebogen commode, 18e eeuw
Startprijs 400 EUR

Hollandse 18e eeuwse wortelnoten orgelgebogen 4-laden commode met origineel messing beslag. Louis Quinze. Circa 1760. Oudere restauratie. Afmeting: 73 x 90 x 49 cm. In goede staat.

Barok kast, 1780
Resultaat: 700 EUR

Zuid Duitse origineel beschilderde Barok kast. Circa 1780. Twee-delig met losse koplijst en twee lades. Afmeting: 192 x 180 x 65 cm. In goede staat.

Vergulde schildersezel met dolfijnen
Startprijs 600 EUR

Prachtige vergulde houtgestoken schildersezel met dolfijnen en guirlandes. 20e Eeuw. Afmeting: 207 x 60 x 55 cm. In goede staat.

Zeldzame vitrinekast, 1870
Resultaat: 350 EUR

Zeldzame 19e eeuwse houtgestoken vitrinekast met tollen, spiegels, rankendecors, kroon en klauwpoten. Circa 1870. Afmeting: 203 x 106 x 41 cm. In goede staat.

Antieke Davenport, 19e eeuw
Startprijs 850 EUR

Antiek koloniaal houtgestoken 19e eeuws Engels Davenport bureau met rijk gestoken snijwerk, floraal, vogels en koppen. Monogram in slot. Afmeting: 120 x 64 x 64 cm. In goede staat.

Dubbelgebogen Barok secretaire, 18e eeuw
Startprijs 700 EUR

18e Eeuws Duits eikenhouten dubbelgebogen Barok secretaire met florale intarsia, messing beslag en originele sloten. Rugwand vervangen. Afmeting: 105 x 108 x 63 cm. In goede staat.

Franse commode met intarsia/marmeren blad
Resultaat: 650 EUR

Franse commode met intarsia en marmeren blad. 20e Eeuw. Met florale en marquetterie decor. Afmeting: 88 x 137 x 56 cm. In goede staat.

Prachtig Hollands Louis Quinze kabinet, 1750
Startprijs 2.250 EUR

Prachtige wortelnoten Hollandse Louis Quinze orgelgebogen kabinet met origineel beslag. Circa 1750. Recentelijk professioneel gerestaureerd en schellak handgepolitoerd. Afmeting: 185 x 64 x 240 cm. In...

2x Japanse lakwerk piedestals
Resultaat: 200 EUR

Twee grote Japanse lakwerk piedestals met gegraveerde florale/vogels decor. 20e Eeuw. Afmeting: 91 x 34 cm ø. In goede staat.

Franse boekenkast, 19e eeuw
Startprijs 500 EUR

19e Eeuwse Franse mahoniehouten gestoken boekenkast met ranken, figuren en fruit. Bovenblad iets verbogen. kast gerestaureerd recent. Afmeting: 180 x 113 x 42 cm. In goede staat.

Zeldzame Hindelopen kolenkist
Resultaat: 250 EUR

Zeldzame 19e eeuwse Hindelopen beschilderde kolenkist met originele zinken binnenbak. Afmeting: 63 x 46 x 38 cm. In goede staat.

Antieke Louis Philippe Vertico
Resultaat: 295 EUR

Antieke Duitse wortelnoten Louis Philippe Vertico met volle Korinthische zuilen en snijwerk opstand. Circa 1860. Afmeting: 176 x 100 x 50 cm. In goede staat.

2x Scharenstoelen, 19e eeuw
Resultaat: 500 EUR

Twee 19e eeuwse notenhouten gestoken scharenstoelen met petit point stoffering en fratzen. Afmeting: 81 x 56 x 55 cm. In goede staat.

Wortelnoten kabinet, 18e eeuw
Startprijs 2.250 EUR

18e Eeuws Hollands wortelnoten Barok kabinet. Dubbel gebogen met klauwpoten + messing beslag. Mooie patina. Afmeting: 232 x 190 x 67 cm. In goede staat.

Louis Quinze mahonie secretaire, 1860
Resultaat: 225 EUR

Zeldzaam Hollands mahoniehouten gebombeerde Louis Quinze secretaire met bronzen beslag. Circa 1860. Oudere restauratie, behoeft aandacht. Mooi binnenleven. In redelijk/goede staat.

Eiken Barok commode, 18e eeuw
Resultaat: 285 EUR

18e Eeuwse Hollandse eikenhouten Barok commode met gecontourneerd blad en bronzen beslag. Afmeting: 87 x 100 x 54 cm. In goede staat.

Grote Franse bank, 1870
Startprijs 350 EUR

Grote eikenhouten Franse houtgestoken bank met fenixen en ranken. Neo Renaissance. Circa 1870. Afmeting: 135 x 180 x 75 cm. In goede staat.

Hollandse eiken toogkast, 17e - 18e eeuw
Resultaat: 400 EUR

17e - 18e Eeuwse Hollandse eikenhouten Renaissance toogkast met ranken en cherubijnkoppen en lade. Slot mist, verder in goede staat. Afmeting: 198 x 140 x 70 cm. In goede staat.

Secretaire dubbelgebogen
Resultaat: 275 EUR

Wortelnoten dubbelgebogen Hollandse Barok-stijl secretaire met openstaande knieën en lades. Stijlmeubel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 105 x 110 x 55 cm. In goede staat.

Mahonie kabinet, 1860
Resultaat: 275 EUR

Prachtig Hollands mahoniehouten Louis Philippe kabinet met houtgestoken kroon en snijwerk. Circa 1860. Afmeting: 240 x 170 x 50 cm. In goede staat.

Eiken hang vitrine, 19e eeuw
Startprijs 300 EUR

19e Eeuwse Hollandse eikenhouten 1-deurs wandvitrinekast met Rococo snijwerk. Afmeting: 104 x 93 x 25 cm. In goede staat.

Eiken linnenpers, 19e eeuw
Resultaat: 190 EUR

Vroeg 19e eeuwse eikenhouten linnenpers met onderkast. Eén-deurs + lade. Afmeting: 185 x 80 x 53 cm. In goede staat.

Franse commode met intarsia/brons
Resultaat: 700 EUR

Franse gebogen commode met intarsia, brons en marmeren blad. Circa 1900. Afmeting: 71 x 90 x 40 cm. In goede staat.

Hollandse wortelnoten Barok vitrine
Resultaat: 300 EUR

Hollandse wortelnoten Barok-stijl vitrinekast.. Stijlmeubel, tweede helft 20e eeuw. Met bronzen beslag en klauwpoten. Afmeting: 215 x 120 x 43 cm. In goede staat.

2x Gestoken stoelen, 19e eeuw
Startprijs 400 EUR

Twee 19e eeuwse gestoken armleunstoelen. Eén maal eiken + één maal noten. In Renaissance-stijl. Houtgepind. Afmeting: 130 x 58 x 60 cm. In goede staat.

Schouwstuk met spiegel/schilderij
Resultaat: 900 EUR

Groot 19e eeuws notenhouten Rococo-stijl houtgesneden schouwstuk met schilderij naar Hondecoeter. Met facet geslepen spiegel. Afmeting: 230 x 120 cm. In goede staat.

Antieke wortelnoten commode
Startprijs 300 EUR

Antieke Hollandse wortelnoten dubbelgebogen 4-laden commode met messing beslag. Circa 1800. Sloten en bovenblad vernieuwd. Circa 1900. Afmeting: 84 x 80 x 48 cm. In goede staat.

Documentenkist/Bijbelkist, 19e eeuw
Startprijs 300 EUR

19e Eeuwse Duitse notenhouten documentenkist (bijbelkist) met bandintarsia. Lichte fineerschade. Afmeting: 73 x 62 x 38 cm. In redelijk/goede staat.

Engelse side-table, 19e eeuw
Startprijs 500 EUR

19e Eeuwse Engelse mahoniehouten side-table met drie lades en inlegwerk en koperen wielen. Afmeting: 85 x 61 x 160 cm. In goede staat.

Hollandse wortelnoten vitrinekast, 19e eeuw
Resultaat: 280 EUR

Hollandse 19e eeuwse wortelnoten vitrine opzetkast met klauwpoten en bronzen beslag. Mooie patina. Afmeting: 199 x 130 x 40 cm. In goede staat.

Mahonie Empire kabinet
Resultaat: 1.300 EUR

Hollandse mahoniehouten Empire kabinet met volle zuilen en messing vuurvergulde kapitellen. Met origineel beslag. Circa 1820. Afmeting: 215 x 160 x 55 cm. In goede staat.

Eiken 2-deurs kast, 1860
Startprijs 800 EUR

Eikenhouten twee-deurs kast. Met bewerkte panelen en twee laden. Circa 1860. Afmeting: 200 x 170 x 58 cm (hxbxd). In goede staat.

Engelse ovale tafel met etage, 19e eeuw
Startprijs 100 EUR

19e Eeuwse Engelse mahoniehouten ovale tafel met messing omranding en etage. Afmeting: 75 x 60 x 87 cm. In goede staat.

Eiken Louis Seize kabinet, 1780
Resultaat: 300 EUR

Hollandse eikenhouten Louis Seize kabinet met driekwart zuilen en messing, Korintische capitellen en messingbeslag. Afmeting: 215 x 180 x 52 cm. In goede staat.

Eiken Zeeuwse Renaissance kast, 17e - 18e eeuw
Resultaat: 650 EUR

Originele 17e - 18e eeuwse Hollandse Zeeuwse Renaissance kast. Twee-delig met originele sloten en beslag. Rijk lijstenwerk met ebbenhout en leeuwenkoppen. Zijkanten ingelegd. Afmeting: 164 x 165 x 66 ...

Speeltafel met intarsia, 1800
Startprijs 300 EUR

Vroeg 19e eeuwse Duitse vruchtenhouten speeltafel met wortelnoten blad met intarsia. Circa 1800. Afmeting: 70 x 61 x 75 cm / 70 x 122 x 75 cm. In goede staat.

Antieke Franse gestoken garderobe, 1880
Startprijs 250 EUR

Grote antieke Franse eikenhouten gestoken garderobe met koperen kleerhaken, ranken en koppen. Circa 1880. Stukje lijst af. Afmeting: 202 x 115 x 36 cm. In goede staat.

Eiken Empire commode, 1800
Startprijs 200 EUR

Hollandse eikenhouten 4-laden commode met gecontourneerd blad en origineel messing beslag. Circa 1800. Afmeting: 81 x 85 x 50 cm. In goede staat.

Eiken broodspinde, 18e eeuw
Resultaat: 475 EUR

18e Eeuwse Duitse eikenhouten Barok spinde met bastion lijsten en ster-intarsia. Afmeting: 97 x 81 x 45 cm. In goede staat.

Art Deco speeltafel , 1920
Startprijs 450 EUR

Mahoniehouten Art Deco speeltafel met marquetterie fineer op blad, vier zuilen en koperwerk. Circa 1920. Afmeting: 80 x 70 cm ø. In goede staat.

Secretaire, 18e eeuw
Startprijs 400 EUR

Mooi gave 18e eeuwse Hollandse eikenhouten Barok secretaire met messing beslag. Louis Quinze. Circa 1760. Afmeting: 105 x 112 x 54 cm. In goede staat.

Antiek secretaire,1880
Resultaat: 1.550 EUR

Antiek Duits wortelnoten secretaire met prachtig ingelegd nest. Gründerzeit. Circa 1880. Afmeting: 180 x 115 x 60 cm. In goede staat.

Louis Philippe vitrinekast, 1860
Resultaat: 280 EUR

Duitse mahoniehouten Louis Philippe vitrinekast. Twee-deurs met verstelbare schappen. Afmeting: 163 x 105 x 57 cm. In goede staat.

Schrijfsecretaire, 1780
Startprijs 1.000 EUR

Hollandse mahoniehouten Louis Seize schrijfsecretaire met glas-opstand, messing lijsten en kapitellen. Circa 1780. Mooi binnenleven achter cilinder. Afmeting: 245 x 130 x 66 cm. In goede/redelijke sta...

Zeldzame mahoniekast, 1820
Resultaat: 270 EUR

Zeldzame 19e eeuwse Hollandse mahoniehouten Empire kast met schappen en lades. Circa 1820. Uitneembaar. Lichte fineerschades zijkanten onder. Afmeting: 209 x 185 x 75 cm. In redelijk/goede staat.

Cilindersecretaire, 1820
Resultaat: 180 EUR

Mahoniehouten Empire cilinder secretaire met glas opstand. Twee-delig. Met uitschuifbaar schrijfblad en vele lades. Circa 1820. Afmeting: 184 x 68 x 147 cm. In goede staat.

Originele Koloniale teakhouten scheepskist, 1800
Resultaat: 350 EUR

Grote originele teakhouten Koloniale scheepskist met zwaar messing beslag en groot ijzeren slot. Circa 1800. Afmeting: 58 x 58 x 157 cm. In zeer goede staat.

Wortelnoten vitrinekast, 19e eeuw
Startprijs 300 EUR

19e Eeuwse Hollandse wortelnoten Barok-stijl vitrine-opzetkast. Twee-delig, één deurs, bronzen beslag, klauwpoten. Mooie patina. Afmeting: 217 x 120 x 47 cm. In goede staat.

Italiaans bar meubel, 1980
Resultaat: 190 EUR

Italiaans notenhouten bar meubel. Tweede helft 20e eeuw. In Renaissance-stijl met ijzeren vensters en draaibare bar achter snijwerk. Mooie kwaliteit ! Twee-delig. Afmeting: 170 x 95 x 53 cm. In goede ...

Notenhouten vitrine opzetkast
Resultaat: 140 EUR

Notenhouten Barok-stijl vitrine opzetkast met wortelnoten en florale intarsia + zes lades. Stijlmeubel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 190 x 146 x 47 cm. In goede staat.

Engels schrijfbureau
Resultaat: 135 EUR

Engelse mahoniehouten schrijftafel met groen schrijfleer en lyra-vorm in poten. Stijlmeubel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 74 x 95 x 85 cm. In goede staat.

Hollandse notenhouten kist, 17e - 18e eeuw
Resultaat: 140 EUR

17e - 18e Eeuwse Hollandse notenhouten kist met ster-intarsia. In goede ongerestaureerde staat. Afmeting: 75 x 57 x 116 cm. In goede staat.

Hollandse mahonie Empire penantkast
Resultaat: 250 EUR

Hollandse mahoniehouten Empire penantkast met volle zuilen en messing capitellen. Circa 1820. Afmeting: 86 x 100 x 53 cm. In goede staat.

Spiegel met console, 1830
Startprijs 500 EUR

Vroeg 19e eeuwse mahoniehouten spiegel met console en intarsia. Circa 1830. Lichte fineerschade. Afmeting: 60 x 33 x 255 cm. In goede staat.

Wortelnoten commode, 18 eeuw
Resultaat: 215 EUR

18e Eeuwse Hollandse wortelnoten Louis Quinze Barok commode met vier lades en origineel messing beslag. Afmeting: 89 x 93 x 58 cm. In goede staat.

Hang vitrine, 19e eeuw
Startprijs 225 EUR

Grote 19e eeuwse Hollandse eikenhouten één-deurs hangvitrine. Afmeting: 145 x 95 x 37 cm. In goede staat.

Franse piedestal met brons, 19e eeuw
Startprijs 175 EUR

Hoge 19e eeuwse Franse notenhouten piedestal met marmeren blad en bronzen versieringen. Afmeting: 119 x 37 cm ø. In goede staat.

Secretaire met intarsia
Startprijs 850 EUR

19e Eeuwse Franse Louis Quinze-stijl secretaire met diverse houtsoorten, florale intarsia + vogels en marmeren blad. Met bronzen beslag. Afmeting: 142 x 60 x 36 cm. In goede staat.

Wortelnoten rolbureau
Startprijs 300 EUR

19e Eeuws Hollands wortelnoten rolbureau met binnenwerk en lades. Circa 1880. Uitschuifbaar blad. Afmeting: 143 x 125 x 80 cm. In goede staat.

Art Deco theetafel op wieltjes
Resultaat: 300 EUR

Aparte Art Deco mahoniehouten theetafel op messing wielen. Circa 1930 - 1950. Afmeting: 73 x 80 x 49 cm. In goede staat.

Gestoken wandconsole, 19e eeuw
Startprijs 300 EUR

Grote 19e eeuwse eikenhouten gestoken wandconsole met figuur en ranken. Geschikt voor beeld. Afmeting: 103 x 55 x 27 cm. In goede staat.

Italiaanse hoekkast
Resultaat: 145 EUR

Italiaanse notenhouten hoekkast met florale intarsia. Stijlmeubel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 205 x 76 x 45 cm. In goede staat.

Antiek damesschrijfbureau + stoel
Startprijs 100 EUR

Antiek Hollands Louis Philippe wit damesschrijfbureau met stoel. Circa 1860. Afmeting: 108 x 85 x 53 cm. In goede staat.

Engelse toiletspiegel, 19e eeuw
Resultaat: 35 EUR

19e Eeuwse Engelse mahoniehouten toiletspiegel. Afmeting: 62 x 50 x 26 cm. In goede staat.

Antiek Louis Seize secretaire
Resultaat: 200 EUR

Antieke Louis Seize mahoniehoten secretaire met koperband ingelegd. Circa 1780 - 1800. Oudere restauratie, scheur aan zijkant. Afmeting: 161 x 48 x 94 cm. In redelijk/goede staat.

Antieke Chinese hocker, 1900
Resultaat: 200 EUR

Antieke Chinese houtgestoken hocker met koppen en floraal snijwerk. Met bruin marmeren blad. Circa 1900. Afmeting: 49 x 47 cm ø. In goede staat.

Antieke Chinese plantentafel, 1900
Startprijs 225 EUR

Antieke hoge houtgestoken Chinese plantentafel met ranken en klauwpoten. Circa 1900. Afmeting: 84 x 42 cm. In goede staat.

Hollands wortelnoten bureau, 18e eeuw
Startprijs 750 EUR

Mooie 18e eeuwse Hollandse dubbelgebogen wortelnoten Barok secretaire met bronzen beslag (mist deels) en klauwpoten. Prachtig origineel notenhouten binnenleven. Mooie patina. Afmeting: 115 x 65 x 127 ...

Antieke penantkast, 1860
Resultaat: 200 EUR

Antieke Duitse wortelnoten Louis Philippe penantkast. Circa 1860. Afmeting: 86 x 45 x 95 cm. In goede staat.

Mahonie eettafel, 80 x 90 x 210 cm.
Resultaat: 110 EUR

Grote mahoniehouten eettafel met twee lades en taps toelopende poten. Gemaakt naar oud voorbeeld. Afmeting: 80 x 90 x 210 cm. In goede staat.

6x Antieke stoelen, 1920
Startprijs 250 EUR

Zes antieke eikenhouten eettafel stoelen met goede Biedermeier-stijl stoffering. Circa 1920. Afmeting: 103 x 42 x 50 cm. In goede staat.

Mooie armleunstoel, 1860
Startprijs 125 EUR

Mooie 19e eeuwse mahoniehouten armleunstoel met goede sfoffering. Circa 1860. Afmeting: 120 x 85 x 75 cm. In goede staat.

Antieke Franse bijzettafel, 1920
Resultaat: 60 EUR

Antieke Franse notenhouten bijzettafel met bronzen beslag, lade en marmeren blad. Blad gescheurd. Circa 1920. Afmeting: 76 x 55 x 42 cm. In redelijke staat.

Antieke Indonesische kist, 1900
Startprijs 200 EUR

Antieke Indonesische houtgestoken kist op klauwpoten. Circa 1900. Afmeting: 57 x 70 x 40 cm. In goede staat.

Antieke lederen oorstoel, 1930
Resultaat: 225 EUR

Antieke lederen oorstoel met mooie patina. Circa 1930. Afmeting: 108 x 84 x 85 cm. In goede staat.

Willem III naaitafel (noten)
Startprijs 200 EUR

19e Eeuwse Hollandse Willem III naaitafel met gecontourneerd blad en gebogen laden. Circa 1860. Afmeting: 78 x 60 x 46 cm. In goede staat.

Antieke Engelse handwerktafel, 1880
Startprijs 200 EUR

Antieke Engelse mahoniehouten handwerktafel met lade en opbergvakken. Circa 1880. Afmeting: 75 x 85 x 45 cm. In goede staat.

Antieke Louis Philippe bijzettafel, 1860
Resultaat: 65 EUR

Antieke mahoniehouten Louis Philippe Duitse bijzettafel met lades. Circa 1860. Afmeting: 67 x 51 x 44 cm. In goede staat.

Wortelnoten Barok commode, 1880
Resultaat: 155 EUR

Hollands orgelgebogen wortelnoten Barok commode met vier lades. Circa 1880. Spanningsscheur zijkant. Afmeting: 81 x 103 x 51 cm. In redelijke/goede staat.

5x Franse Louis Quinze-stijl armleunstoelen
Resultaat: 300 EUR

Vijf Franse Louis Quinze-stijl armleunstoelen met goede stoffering. 20e Eeuw. Afmeting: 90 x 50 x 64 cm. In goede staat.

Antieke Engelse hangoortafel, 1900
Startprijs 80 EUR

Antieke Engelse mahoniehouten hangoortafel met gedraaide poten. Circa 1900. Afmeting: 74 x 61 x 33 cm / 74 x 61 x 93 cm. In goede staat.