Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

40. Aprilveiling 2019

Veiling op vrijdag 5 april 2019 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Amsterdamse staande klok, 17e eeuw
Startprijs 8.000 EUR

Museaal Grote 17e eeuwse wortelnoten Amsterdamse staande klok. Door Johannes Fisher omstreeks 1680. Met speelwerk van Wilhelmus, Fridolin, Engels volkslied, spelen/niet spelen. Met dag/seconden aandui...

Antieke tafelklok, 17e - 18e eeuw
Startprijs 3.500 EUR

Antieke tafelklok met zeldzaam Amsterdams uurwerk, gesigneerd Frans de Mey Amsterdam. Met spillegang, 17e - 18e eeuws uurwerk, slaan/niet slaan functie, slagwerk op grote bel. Uurwerk kan met schaa...

Zeldzaam Amsterdams' staand horloge, 18e eeuw
Startprijs 5.500 EUR

Zeldzaam 18e eeuws wortelnoten Amsterdams staand horloge met scheepjesmechaniek. Door Adam Ley Amsterdam. Met dagaanduiding, decentrale secondenaanduiding en datum. Mooie Barok beschildering. In goede...

Antieke staande klok, 1890
Resultaat: 1.000 EUR

Prachtige antieke Duitse notenhouten L.F.S. Gründerzeit staande klok. Circa 1890. Halfuur-slag. Deurtje in onderkast. Afmeting: 235 x 67 x 35 cm. In goede staat.

Flöten Uhr, 1820
Startprijs 2.500 EUR

Grote 19e eeuwse Duitse Flöten Uhr op eikenhouten klokkast. Twee-delig klok omstreeks 1820. De klokkast is uit 1920. Beschildering op koper en emaille wijzerplaat. Drie gewichten. Functies niet getest...

Vuurvergulde pendule
Startprijs 2.000 EUR

Vuurvergulde bronzen Louis Seize directoire pendule. Circa 1800. Elf en engel met lauwerkrans. Gave wijzerplaat. Guiot a Paris. Met achtdaags uurwerk, halfuur-slag en touwtjesslinger. Eén pootje repar...

Franse pendule onder stolp
Resultaat: 3.500 EUR

Zeldzame Franse messing pendule onder stolp. Gesigneerd F. Gautier Paris. Met seconden/dag/uur/maand aanduiding maanstand en datum aanduiding, halfuur-slag op bel. Afmeting: 38 x 30 x 14 cm. In goede ...

Franse atlas pendule, 19e eeuw
Startprijs 2.000 EUR

Prachtige 19e eeuwse Franse bronzen atlas pendule met marmeren basement. Gesigneerd Gavernier à Paris. Met achtdaags enchapement uurwerk en halfuur-slag op bel. Afmeting: 42 cm. In goede staat.

Engelse Bracket klok, 18e eeuw
Startprijs 2.200 EUR

18e Eeuwse Engelse Bracket klok met spillegang. Martin Royal Exchange London. Met datumaanduiding en silent/strike functie. Met prachtige gegraveerde achterplatine. In originele mahoniehouten klokkast...

Engelse bracketklok, 18e eeuw
Resultaat: 2.500 EUR

18e Eeuwse Engelse Bracket klok met spillegang. Tho Butterfield London. Met datum en silent/strike functie en prachtige gegraveerde achterplatine. Originele geeboniseerde houten klokkast. Afmeting: 40...

Frans Clodion klokkenstel, 1860
Startprijs 3.000 EUR

Zeldzaam 19e eeuws gesigneerd Frans bronzen klokkenstel door Clodion. Met wit Carrara marmer en vergulding. Circa 1860. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en veerslinger. Afmeting: 39 - 40 cm. In goede s...

Franse Neuchattel pendule, 18e eeuw
Startprijs 1.250 EUR

18e Eeuwse Neuchattel pendule met rozen beschildering en mooi verguld brons. Kwartierslag op twee bellen, uurwerk met originele spillegang. Iets craquele in originele wijzerplaat. Afmeting: 70 cm. In ...

Franse pendule, 19e eeuw
Startprijs 1.000 EUR

19e Eeuwse Franse bronzen pendule met wit marmer. Deniers à Paris. Deels verguld brons en gebruneerde bronzen bacchussen met druiven en hoorn des overvloeds. Emaille bij sleutelgaten iets beschadigd. ...

Weense tafelklok
Startprijs 1.400 EUR

Vroeg 19e eeuwse geeboniseerde Weense tafelklok met Grande Sonnerie kwartierslag uurwerk en Jaquemart mechaniek. Martin Boeck in Wenen. Afmeting: 52 x 30 x 15 cm. In goede staat.

Zeldzame Engelse staande klok
Startprijs 2.500 EUR

Zeldzame 18e - 19e eeuwse Engelse mahoniehouten staand horloge met acht bellen speelwerk en uurslag op gongspiraal. William Clement Feverschaw. Drie gewichten, kwartierslag. Eén melodie + silent. Klok...

Franse pendule, 19e eeuw
Startprijs 700 EUR

19e Eeuwse Franse boulle religieuze pendule met schildpad. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag op bel. Afmeting: 53 x 28 x 14 cm. In goede staat.

Antiek Frans pendulestel, 1870
Startprijs 1.000 EUR

Antiek Frans pendulestel. Brons met wit Carrara marmer. Met gebruneerde bronzen putti's. Circa 1870. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Afmeting: 32 - 34 cm. In goede staat.

Antieke Franse Capucine reiswekker, 1800
Resultaat: 1.950 EUR

Antieke Franse Capucine reiswekker met wekkerwerk slagwerk, twee hamers op bel, touwtjesslinger. Circa 1800. Afmeting: 30 x 12 x 9 cm. In goede originele staat.

Friese staartklok, 1860
Startprijs 500 EUR

Mahoniehouten Friese staartklok met maanstand en datumaanduiding. Biedermeier. Circa 1860. In zeer goede staat.

Franse Empire pendule, 1830
Startprijs 800 EUR

Prachtige Franse bronzen Empire pendule met mooie vuurvergulding en engel met hoorn des overvloeds op paard. Circa 1830. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, touwtjesslinger. Afmeting: 46 x 26 x 11 cm. In...

Franse vuurvergulde pendule, 1830
Resultaat: 550 EUR

Franse vuurvergulde Empire pendule met Arabier te paard. Circa 1830. Achtdaags-uurwerk, touwtjesslinger, stil uurwerk. Afmeting: 34,5 cm. In goede staat.

Antieke Gustav Becker tafelklok
Resultaat: 200 EUR

Antieke historisme messing Gustav Becker tafelklok met achtdaags-uurwerk, halfuur-slag op bel. Circa 1890. Afmeting: 38 x 24 x 14 cm. In goede staat.

Grote vuurvergulde Franse pendule , 1820
Startprijs 1.350 EUR

Grote vuurvergulde Franse bronzen Empire pendule. Griekse vrouw met hoorn des overvloeds et cetera. Circa 1820. Cijfers wijzerplaat versleten. In goede ongereinigde staat. Afmeting: 51 x 41 x 14 cm. I...

Originele vuurvergulde Franse pendule, 1820
Resultaat: 850 EUR

Originele vuurvergulde Franse bronzen Empire pendule. Circa 1820. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en veerslinger. Vergulding zijkanten iets slijtage. Afmeting: 33 x 27 x 10 cm. In goede staat.

Antieke tafelklok, 1890
Startprijs 250 EUR

Antieke Duitse notenhouten tafelklok met messing versieringen. Circa 1890. Mogelijk Lenzkirch Nr. 17161-77. Achtdaags-uurwerk, halfuur slag op gongspiraal. Afmeting: 47 x 26 x 10 cm. In goede staat.

3-Delig antiek Frans klokkenstel
Resultaat: 500 EUR

Drie-delig antiek Frans klokkenstel met putti en bokalen met kariatiden + wit Carrara marmer. Circa 1880. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en veerslinger. Compositie metaal. Afmeting: 36 - 44 cm. In go...

Franse pendule, 1880
Resultaat: 200 EUR

19e Eeuwse Franse schildpad pendule met bronzen versieringen. Circa 1880. Craquele schildpad. Emaille wijzerplaat iets beschadigd. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Afmeting: 39 x 22 x 11 ...

Antieke Gustav Becker vrijslinger, 1880
Resultaat: 100 EUR

Antieke eikenhouten Gustav Becker vrijslinger met getoogde wijzerplaat, originele kroon en tollen. Circa 1880. Afmeting: 114 cm. In goede staat.

Lenzkirch regulateur, 1880
Resultaat: 150 EUR

Originele Duitse notenhouten Lenzkirch regulateur uit de Gründerzeit. Halfuur-slag. Nr.: 822475. Circa 1880. Afmeting: 98 cm. In goede staat.

Antieke Duitse tafelklok
Resultaat: 325 EUR

Antieke Duitse notenhouten tafelklok met vaste console en originele messing versieringen. Achtdaags-uurwerk, stil uurwerk, Lenzkirch 1 Million 860010. Behoeft reiniging. Afmeting: 36 cm. In goede orig...

Antieke tafelklok, 1890
Startprijs 250 EUR

Antieke Duitse messing tafelklok met emaille cartouches. Historisme 1890. Lenzkirch A.U.G. Afmeting: H 37 cm. In goede staat.

Grote oude messing reiswekker
Startprijs 500 EUR

Grote oude messing reiswekker met slagwerk, twee hamers op gongspiraal. Met Korintische zuilen. 20e Eeuw. Gemerkt Fernier Paris. Afmeting: 17,5 x 11 x 9 cm. In goede staat.

Antieke Engelse reiswekker, 1900
Startprijs 500 EUR

Grote antieke Engelse messing reiswekker met slagwerk op gongspiraal. Plymouth. Circa 1900. Afmeting: 17 x 10 x 9 cm. In goede staat.

Duits porseleinen klokje
Startprijs 160 EUR

Duitse porseleinen klok met bloemen en putti. Tweede helft 20e eeuw. Beschadigd. Ongemerkt. Afmeting: 33 cm. In redelijke staat.

Friese kantoorklok, 19e eeuw
Resultaat: 330 EUR

19e Eeuwse Friese kantoorklok met wekker. Afmeting: 102 cm. In goede originele staat.

Zuid-Duitse wandklok, 1820
Startprijs 700 EUR

Zuid-Duitse wandklok met notenhouten gestoken vogelfiguren en wekkerfunctie. Afmeting: 90 x 40 x 23 cm. In redelijk/goede staat.

Louis Seize pendule, 1800
Startprijs 1.900 EUR

Grote Franse marmeren Louis Seize pendule met vergulde bronzen ornamenten en bronzen putti. Circa 1800. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en veerslinger. Touwtjesophanging veranderd naar veerophanging. ...

Militaire nachtwakersklok, Frankrijk
Resultaat: 75 EUR

Militaire Franse Detect nachtwakers routeklok. Comteurs Schlumberger France Nr. 101. Compleet met sleutels. Afmeting: ø 11,5 x 6 cm. In goede staat.

Duitse militaire nachtwakers routeklok
Resultaat: 85 EUR

Duitse militaire nachtwakersrouteklok. Merk Universal. Nr. 811071. Met sleutels en lederen foudraal. Afmeting: 7 x 13 cm ø. In goede staat.

Friese stoeltjesklok, 18e-19e eeuw
Resultaat: 225 EUR

18e - 19e Eeuwse Hollandse Friese stoeltjesklok met wekker. Meerminnen overgeschilderd. Afmeting: 72 cm. In redelijk/goede staat.

Antieke Friese stoeltjesklok, 18e eeuw
Resultaat: 250 EUR

18e Eeuwse Hollandse Friese stoeltjesklok met wekker. Goudverf laat deels los. Afmeting: 75 cm. In redelijk/goede staat.

Pendule met Sevres porselein
Resultaat: 225 EUR

19e Eeuwse Franse vergulde pendule met Sevres porselein en vergulde houten sokkel. Compositie metaal. Circa 1860. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en veerslinger. Afmeting: 41 x 38 x 15 cm. In goede st...

Frans miniatuur staand klokje, 1880
Startprijs 375 EUR

Antieke kleine notenhouten Franse miniatuur staande klok met bronzen versieringen. Gesigneerd Fr. Gleizes Rue Le Rivoli Paris. Circa 1880. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en veerslinger. Afmeting: H 5...

Antieke terracotta klok, 1915
Startprijs 100 EUR

Antieke terracotta klokkast met stempel K.S. Bech.... .Vrouw met kruik. Uurwerk niet origineel. Niet getest. Circa 1915. Afmeting: 41 x 31 x 18 cm. In goede staat.

Klokkenstel, 1900
Startprijs 320 EUR

Messing met goudkleurig houten klokkenstel. Circa 1900. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag op gongspiraal, veerslinger. Afmeting: 26 - 36 cm. In goede staat.

Marmeren Empire-stijl klok, 1880
Startprijs 200 EUR

Grote marmeren Empire-stijl klok met messing kariatiden. Circa 1880. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en veerslinger. In goede staat. 43.5x24x14cm.

Friese staartklok, 19e eeuw
Startprijs 150 EUR

19e Eeuwse eikenhouten Friese staartklok met bruidskrans, wekker en een mooie beschilderde wijzerplaat. Afmeting: 143 cm. In goede staat.

Zuilen pendule , 19e eeuw
Startprijs 150 EUR

19e Eeuwse palissanderhouten zuilenpendule met florale intarsia. Circa 1870. Wijzerplaat iets beschadigd, uurwerk vervuild. Verder in goede staat. Afmeting: 42,5 cm.

Franse vuurvergulde pendule, 1840
Startprijs 300 EUR

19e Eeuwse Franse vuurvergulde bronzen pendule. Circa 1840. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, touwtjesslinger, met trommelaar. Afmeting: 40 x 24 x 10 cm. In goede staat.

Antieke Franse Normandische lantaarnklok, 1800
Resultaat: 250 EUR

Antieke Franse Normandische lantaarnklok. Circa 1800. Keramieken wijzerplaat. Heeft haarlijnen. Afmeting: 34 x 23 cm ø. Verder in goede staat.

Antieke Zuid-Duitse wandklok
Resultaat: 600 EUR

Grote antieke Zuid-Duitse wandklok met 'Kuhzwanspendel' en houtgepint uurwerk. Slagwerk op twee bellen. Handbeschilderde wijzerplaat. Geen deurtjes. Afmeting: 45 x 30 x 18 cm. In goede staat.

Antieke Art Deco pendule, 1920
Resultaat: 65 EUR

Antieke Hollandse Amsterdamse School Art Deco pendule met messing wijzerplaat. Circa 1920. Afmeting: 24 x 35 x 14 cm. In goede staat.

Antieke Junghans regulateur, 1880
Resultaat: 85 EUR

Antieke Junghans regulateur in serpentijn-vorm met kroon. Circa 1880. Klokkast achterwand laat fineer los. Afmeting: 105 cm. In redelijk/goede staat.

Hollandse tafelklok
Resultaat: 100 EUR

Grote mahoniehouten Hollandse tafelklok met messing. Tweede helft 20e eeuw. Met automaat, man slaat met hamer op bel. Halfuur-slag. Afmeting: 42 x 27 x 14 cm. In goede staat.

Franse precizie regulateur, 19e eeuw
Resultaat: 1.250 EUR

Vroeg 19e eeuwse Franse precisie regulateur met slagwerk op twee bellen en Berthoud compensatieslinger, decentrale seconden aanduiding. N. Jurdan à Verviers. Onderkant mist. Afmeting: 155 x 52 x 30 cm...

Antieke jachtklok, 1880
Startprijs 600 EUR

Antieke Duitse of Franse damhert gewei jachtklok. Circa 1880. Stil uurwerk met emaille, cartouches. Geen slinger. Afmeting: 73 x 63 x 22 cm. In goede staat.

Antieke Franse pendule met barometer
Startprijs 500 EUR

Grote antieke Franse zwart marmeren pendule met vuurverguld brons en barometer. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag. Afmeting: 42 x 33 x 16 cm. In goede staat.

Duitse tafelklok, 1880
Startprijs 600 EUR

Zeer grote Duitse eikenhouten gestoken tafelklok in Renaissance-stijl. Circa 1880. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag op gongspiraal. Alleen genummerd. Afmeting: 100 x 62 x 35 cm. In goede staat.

Antieke Franse pendule, 1880
Startprijs 150 EUR

Antieke Franse compositie metalen pendule. Met achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en veerslinger. Circa 1880. Afmeting: 41 x 30 x 14 cm. In goede staat.

Antieke staande klok
Startprijs 800 EUR

Antieke Duitse eikenhouten Jugendstil staande klok met houtgestoken figuren + messing uurwerk, slinger en gewichten. Genummerd. Afmeting: H 230 cm. In goede staat.

Franse portaal pendule, 19e eeuw
Startprijs 240 EUR

19e Eeuwse Franse geeboniseerde houten portaal pendule met vergulde capitellen en plated wijzerplaat. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag. Afmeting: 46 cm. In zeer goede staat.

Antieke Junghans regulateur
Startprijs 60 EUR

Antieke Duitse notenhouten Junghans Louis Philippe regulateur. Afmeting: 81 cm. In goede staat.

Franse comtoise, 19e eeuw
Startprijs 100 EUR

Grote 19e eeuwse Franse comtoise met harpslinger en gietijzer bok spillegang. Achtdaags-uurwerk. Afmeting: 48 x 28 x 15 cm. In goede staat.

Vergulde antieke Franse comtoise, 1800
Startprijs 100 EUR

Vergulde antieke Franse comtoise met spillegang en bok. Achtdaags-uurwerk. Circa 1800. Afmeting: 38 x 15 x 25 cm. In goede staat.

Engelse staande klok
Startprijs 180 EUR

Kleine antieke eikenhouten Engelse staande klok met kwartierslag Westminster. Circa 1920. Afmeting: H 169 cm. In goede staat.

Antieke Franse pendule
Startprijs 100 EUR

Antieke Franse marmeren pendule met bronzen figuur. Twee achterste twee pootjes vervangen. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Verder in goede staat. Afmeting: 37 x 45 x 15 cm. In goede staa...

Antieke reiswekker
Resultaat: 65 EUR

Antieke vernikkelde reiswekker. Circa 1900. Afmeting: 15 x 13 x 10 cm. In goede staat.

Wuba tafelklok
Resultaat: 60 EUR

Wortelnoten Wuba tafelklok. Tweede helft 20e eeuw. Josephiente met brons. Afmeting: 34 x 23 x 13 cm. In goede staat.

Wuba Friese staartklok
Resultaat: 55 EUR

Wortelnoten Wuba Friese staartklok met maanstand. Handbeschilderd. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 108 cm. In goede staat.

Antieke marmeren lyra pendule
Startprijs 500 EUR

Antieke Franse Carrara marmeren lyra pendule met verguld brons. Circa 1870. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en veerslinger. Afmeting: 38 cm. In goede staat.

Antieke Franse historisme pendule
Startprijs 180 EUR

Antieke Franse messing historisme pendule met emaille, cartouches, koppen en harnas. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag. Afmeting: 42 x 15 x 24 cm. In goede staat.

2x Antieke reiswekkers, 1900
Resultaat: 65 EUR

Twee antieke Duitse messing reiswekkers. Circa 1900. Bestaande uit: Lenzkirch Aug + Kienzle. Afmeting: 8 x 8 x 6 cm. In goede staat.

Engels lantaarn klokje
Resultaat: 130 EUR

Engels Smiths messing tafelklokje. Mechanisch met sleutel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 18 x 8 x 8 cm. In goede staat.

2x Klokjes
Resultaat: 60 EUR

Twee klokjes. Bestaande uit: Messing miniatuur reiswekker, Duitsland, circa 1900. En een bureauklokje, bakeliet, Westclox Made by Western Clock Co. La Salle Ill. USA. Afmeting: 4,5 - 8 cm. In goede st...

Vuurvergulde bronzen pendule, 1860
Resultaat: 190 EUR

Vergulde bronzen Franse pendule. Circa 1860. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en veerslinger. Afmeting: 36 cm. In goede staat.

Franse wandklok, 19e eeuw
Resultaat: 60 EUR

Kleine 19e eeuwse Franse wand cartel klok in Rococo-stijl. Stil origineel uurwerk. Circa 1880. Afmeting: 30 cm. In goede staat.

Franse comtoise,19e eeuw
Startprijs 70 EUR

19e Eeuwse Franse comtoise met ankergang. Feuille met twee duiven en twee cherubijnkoppen en pronkslangen. Afmeting: 44 x 33 x 17 cm. In goede staat.

Antieke Duitse regulateur , 1890
Startprijs 60 EUR

Antieke Duitse notenhouten regulateur met originele kroon. Circa 1890. Gründerzeit. Afmeting: 116 cm. In goede staat.

Antieke Junghans regulateur, 1890
Startprijs 60 EUR

Antieke Duitse Junghans regulateur. In bierverf. Circa 1890. Afmeting: 81 cm. In redelijk/goede staat.

Antieke Jugendstil vrijslinger, 1915
Startprijs 50 EUR

Antieke eikenhouten Jugendstil vrijslinger. Circa 1915. Duitsland, Görlitz. Barstjes. Afmeting: 76 cm. In redelijk/goede staat.

Antieke Weense regulateur, 1870
Resultaat: 90 EUR

Antieke Weense mahoniehouten regulateur. Circa 1870. Weekloper. Stil uurwerk. Kroon later. Afmeting: 115 cm. In goede staat.

Wortelnoten tafelklok
Resultaat: 55 EUR

Wortelnoten tafelklok met maanstand. Slagwerk op dubbele bel. Met bronzen ornamenten. Afmeting: 26 x 20 x 15 cm. In goede staat.

Duitse ATO Klok
Resultaat: 70 EUR

50-er/60-er Jaren Duitse D.R.P. patent electrische ATO klok. In notenhouten kast met chroom. Afmeting: 29 x 29 x 15 cm. In goede staat.

Twee klokken, 20e eeuw
Resultaat: 50 EUR

Twee klokken 20e eeuw. Bestaande uit: Tafelklok, Elgin. En een duivenklok, Junior patent. Afmeting: 10 - 18 cm. In redelijk/goede staat.

Antieke Franse bronzen pendule, 1880
Startprijs 180 EUR

Antieke Franse bronzen historisme pendule. Circa 1880. Met achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en veerslinger. Met emaille cartouches. Afmeting: 54 x 31 x 13 cm. In goede staat.

Duitse militaire nachtwakers routeklok
Resultaat: 70 EUR

Duitse militaire Bürk nachtwachtersrouteklok. Nr. 015826. Inclusief sleutels. Afmeting: 6 x 12 cm ø. In goede staat.

Militaire nachtwakers routeklok
Resultaat: 85 EUR

Militaire nachtwakers routeklok in lederen foudraal. Merk ELKA. Nr. 28948. Met sleutels. Afmeting: 7 x 11 cm ø. In goede staat.

Militaire nachtwakers routeklok
Resultaat: 85 EUR

Militaire nachtwakersrouteklok. Merk ELKA. Nr. 28953. Inclusief sleutels. Afmeting: 4 x 10 cm ø. In goede staat.

Militaire nachtwakers routeklok
Resultaat: 85 EUR

Militaire nachtwakersrouteklok in lederen foudraal. Nr. 16188. Inclusief sleutels. Afmeting: 5 x 11 cm ø. In goede staat.

2x Antieke messing klokjes
Resultaat: 40 EUR

Twee antieke messing klokjes. Bestaande uit: Reiswekker, vierkant, circa 1920. Tafelklokje, circa 1920. Afmeting: 10 - 12 cm. In goede staat.

Art Deco tafellamp met klok, 1930
Resultaat: 30 EUR

Art Deco tafellamp met klok. Chroom. Circa 1930. Afmeting: 26 x 20 x 12 cm. In goede staat.

Antiek Frans klokkenstel, 1870
Startprijs 460 EUR

Antiek Frans Carrara marmeren klokkenstel met Amor. Compositie. Circa 1870. Afmeting: 38 - 62 cm. In goede staat.

Kleine Friese stoeltjesklok
Resultaat: 70 EUR

Kleine oude Friese handbeschilderde stoeltjesklok. 20e Eeuw. Afmeting: 46 cm. In goede staat.

Joggili klokje, 1930
Resultaat: 30 EUR

Antiek klein Duits Schwarzwald klokje met weerstation. Gemerkt Joggili. Wijzer af. Circa 1930. Afmeting: 23 cm. In redelijk/goede staat.

Antieke Schwarzwalder klok, 1900
Resultaat: 60 EUR

Grote antieke Duitse Schwarzwalder klok met halfuur-slag. Handbeschilderd. Circa 1900. Afmeting: 15 x 30 x 40 cm. In goede staat.

Antieke Schwarzwalder klok
Resultaat: 80 EUR

Grote antieke Schwarzwalder rozen-wandklok met halfuur-slag. Deurtjes vervangen. Afmeting: 40 x 27 x 15 cm. In redelijk/goede staat.