Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

40. Aprilveiling 2019

Veiling op vrijdag 5 april 2019 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Oud/antiek Yixing theepotje 6666
Oud/antiek Yixing theepotje
Startprijs 80 EUR
2x Frans porseleinen flacons, 19e eeuw 6667
2x Frans porseleinen flacons, 19e eeuw
Startprijs 90 EUR
Verkocht
Imari siervaas, 19e eeuw 6668
Imari siervaas, 19e eeuw

Resultaat:

190 EUR

Verkocht
Antieke Dresden pronkvaas 6669
Antieke Dresden pronkvaas

Resultaat:

90 EUR

Antieke Sevres-stijl dekseldoos, 1900 6670
Antieke Sevres-stijl dekseldoos, 1900
Startprijs 75 EUR
Antieke Franse lamp, 1900 6671
Antieke Franse lamp, 1900
Startprijs 75 EUR
Antieke bierkruik, 1900 6672
Antieke bierkruik, 1900
Startprijs 50 EUR
Verkocht
Antieke Chinese Kantonese vaas 6673
Antieke Chinese Kantonese vaas

Resultaat:

25 EUR

Oude Dresden lamp 6674
Oude Dresden lamp
Startprijs 120 EUR
Verkocht
Antieke Majolica parapluhouder 6675
Antieke Majolica parapluhouder

Resultaat:

325 EUR

2x Oude Chinese dekselpotten 6676
2x Oude Chinese dekselpotten
Startprijs 85 EUR
Verkocht
Lot 19e eeuws Japans miniatuur porselein 6677
Lot 19e eeuws Japans miniatuur porselein

Resultaat:

35 EUR

Verkocht
6x Samson borden, 18e eeuw 6678
6x Samson borden, 18e eeuw

Resultaat:

120 EUR