Lot met 2x 50 ct edelstenen, met o.a. tijgeroog, amethist, lapis en topaas.
Duitse porseleinen klok met bloemen en putti. Tweede helft 20e eeuw. Beschadigd. Ongemerkt. Afmeting: 33 cm. In redelijke staat.