Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

40. Aprilveiling 2019

Veiling op vrijdag 5 april 2019 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Zeldzaam Van Melle's Toffee's voorraadblik, 1910
Resultaat: 100 EUR

Zeldzaam groot Van Melle's Toffees kruideniers voorraadblik in molenvorm met houten wieken. Circa 1910. Afmeting: 60 x 30 cm ø. In zeer goede staat.

Oude Japanse benen inro
Startprijs 60 EUR

Oude Japanse benen inro met bamboe decor. 20e Eeuw. Afmeting: 5 - 3 cm. In goede staat.

Antieke Chinese trekpot, 1900
Startprijs 50 EUR

Antieke Chinees porseleinen Familie Verte trekpot met figuren decor. Circa 1900. Afmeting: 15 cm. In goede staat.

4x Oude/antieke voorraadblikken
Resultaat: 70 EUR

Vier oude/antieke voorraadblikken. Bestaande uit: Drie maal kleine Droste Cacao blikken. Eén maal De Betuwe Tiel. Met figuren decors. Afmeting: 5 - 10 cm. In goede staat.

2 Zilveren strooiers
Startprijs 25 EUR

Twee silveroverlay strooiers, 925/000, met glazen binnenkant. ø 4,5x7cm. Duchin creation. In redelijke staat

9 Delen antiek groen emaille
Resultaat: 75 EUR

Negen delen antiek groen emaille met goudrand. Circa 1930. Afmeting: 8 - 24 cm. In uitstekende staat.

Gouden ring met robijn en diamant
Startprijs 350 EUR

Elegante geelgouden ring, 750/000, met robijn en diamant. Ring in het midden voorzien van een briljant geslepen diamant, ca 0,10 crt, in een geelgouden gladomzetting. Om de diamant zit een ovale rand ...

Oude emaille R.V.S. thermometer
Resultaat: 100 EUR

Grote oude emaille thermometer van R.V.S. Levensverzekering. 60-er Jaren? Afmeting: 16 - 93 cm. In goede staat.

Zilveren armband
Startprijs 35 EUR

Zilveren armband, 835/000, met 3 bewerkte gevlochten banden. Voorzien van een bakslot en veiligheid. 19 cm. breedte 9 mm. ca 23,4 gram. In goede staat

Lot met diverse edelstenen
Startprijs 45 EUR

Lot met 2x 50 ct edelstenen, met o.a. tijgeroog, amethist, lapis en topaas.

Antiek Frans pendulestel, 1870
Startprijs 1.000 EUR

Antiek Frans pendulestel. Brons met wit Carrara marmer. Met gebruneerde bronzen putti's. Circa 1870. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Afmeting: 32 - 34 cm. In goede staat.

2x Antieke kruideniers display kastjes
Resultaat: 130 EUR

Twee antieke eikenhouten kruideniers toonbank vitrinekastjes met inhoud. Voor decoratie. Circa 1920. Afmeting: 35 x 27 x 45 cm. In goede staat.

Duits porseleinen klokje
Startprijs 160 EUR

Duitse porseleinen klok met bloemen en putti. Tweede helft 20e eeuw. Beschadigd. Ongemerkt. Afmeting: 33 cm. In redelijke staat.