Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

40. Aprilveiling 2019

Veiling op vrijdag 5 april 2019 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Perzisch tapijt, 78 x 142 cm
Resultaat: 35 EUR

Handgeknoopt Perzisch tapijt. Iran/Sarag. Kleed is voorzien van een floraal decor en veel rood. Afmeting: 78 x 142 cm. In goede staat.

Twee antieke Franse beelden, 1900
Resultaat: 35 EUR

Twee antieke Franse compositie metalen beelden. Boer en boerin. Circa 1900. Eén arm los erbij. Afmeting: 51 - 52 cm. In redelijk/goede staat.

Copier Leerdam bolvaas
Resultaat: 35 EUR

Copier Leerdam groen-glazen bolvaas. Circa 1930. Eén minimale chip. Afmeting: 21 x 16 cm ø. In redelijk/goede staat.

4x Oud Herend porselein
Resultaat: 35 EUR

Vier maal oud Herend porselein met goud/roze florale decors. 20e Eeuw. Afmeting: 5 - 12 cm. In goede staat.

2x Chinees porselein
Resultaat: 35 EUR

Twee maal Chinees porselein. Bestaande uit: Eén gemberpot met rondom landschap decor, 18e eeuw. Eén theepot met vogel en bloesem decor, 20e eeuw. Afmeting: 17 - 26 cm. In redelijk/goede staat.

Delfts bord, 18e eeuw
Resultaat: 35 EUR

18e Eeuws Delfts polychroom Fayence bord met florale decor. Chip rand. Afmeting: ø 23 cm. In redelijk/goede staat.

Oud/antiek Japans Satsuma servies
Resultaat: 35 EUR

Oud/antiek 16-delig Japans Satsuma porseleinen theeservies met goud en figuren decor. 20e Eeuw. Bestaande uit: Zes kop en schotels, zes kleine bordjes, groot bord, theepot, melk+suikerpot. Minimale be...

Terracotta vaas
Resultaat: 35 EUR

Terracotta vaas door E. Aalten Zeist. Op Peru geïnspireerd. Afmeting: 21 x 27 x 18 cm ø. In goede staat.

3x Oude porseleinen vogels
Resultaat: 35 EUR

Drie oude porseleinen vogels. 20e Eeuw. Bestaande uit: Gerold Bavaria Duitsland, zangvogel + Bing & Gröndahl, kip + Bing & Gröndahl, gans. Afmeting: 9 - 12 cm. In goede staat.

4x Oude/antieke figuren
Resultaat: 35 EUR

Vier oude/antieke Duitse porseleinen figuren. 20e Eeuw. Onder andere: Dresden en bijenkorf-teken. Minimale chip bij één figuur. Afmeting: 8,5 - 10 cm. In redelijk/goede staat.

Imari dekselvaas, 19e eeuw
Resultaat: 35 EUR

19e Eeuwse Imari porseleinen dekselvaas met florale decors. Afmeting: H 34 cm. In goede staat.

Lot 19e eeuws Japans miniatuur porselein
Resultaat: 35 EUR

Lot 19e eeuws Japans miniatuur porselein. Zeven stuks. Vijf delen beschadigd. Afmeting: 5 - 9 cm. In matig/redelijke staat.

Grote zilveren hanger met roze agaat
Resultaat: 30 EUR

Grote zilveren hanger, 925/000, met een ovaal cabouchon geslepen roze agaat, 25x33mm. Voorzien van groot zilveren hangeroog. 5x2,5cm. ca 11,5 gram. In goede staat.

Zilveren broche en vliegtuig
Resultaat: 30 EUR

Zilveren broche en een witmetalen dasklem met vliegtuig. Broche met geemailleerde spelende kinderen en een dasklem met een vliegtuig.

Lot diverse sieraden
Resultaat: 30 EUR

Groot lot met diverse sieraden, o.a. broches, armband met kwartsstenen, horloges en parelcolliers.

Antiek zilveren vork, 1851
Resultaat: 30 EUR

Antiek 835/000 zilveren vorkje met Biedermeier graveringen. Mr. I.N. Kramer-Amsterdam. Anno 1851. Gewicht: circa 12 gram. Afmeting: 14 cm. In goede staat.

Zilveren ring met robijn
Resultaat: 30 EUR

Zilveren ring, 925/000, met robijnen. Ring met een markiesvormige rozet bezet met rond gefacetteerde robijnen. ø kop 18x14mm. ca 3,3 gram. ø 53. In goede staat

Gouden oorstekers met parel
Resultaat: 30 EUR

Geelgouden oorstekers, 585/000, met parel. Oorknoppen met een bloemvorm in het midden bezet met een kleine parel, ø 3mm, ø oorknop 6,5 mm. ca 0,8 gram. In goede staat

Zilveren hanger met peridot, blauw topaas
Resultaat: 30 EUR

Ronde zilveren hanger, 925/000, met peridot en blauw topaas. Een ronde hanger met in het midden een blauw topaas, daaromheen een rand met 6 peridots en daaromheen een rand met 16 blauw topazen. ø hang...

Zilveren armband
Resultaat: 30 EUR

Zilveren armband, 835/000, voorzien gestanste schakels met gefacetteerd slijpwerk, bevestigd aan een bakslot in de vorm van de schakels. Voorzien van veiligheid. Breedte 20 mm, lengte 19,5 cm. ca 13 g...

Zilveren choker saffier
Resultaat: 30 EUR

Zilveren choker, 800/000 met saffier en zirconia's. Venetiaans collier met in het midden een V-vormig element bezet met ovaal gefacetteerde saffieren en zirconia's. 43 cm. ca 10,6 gram. In goede staat

Ring (bwg) met rode steen
Resultaat: 30 EUR

Elegante ring, 416/000, met robijn. Ring met een ovaal gefacetteerde robijn met een rand met 2 steentjes. ø53 ca 1,7 gram In goede staat

Lot diverse sieraden
Resultaat: 30 EUR

Lot sieraden met o.a. 2 paar zilver vergulde oorhangers, 925/000, met een parel en met een rosé hanger, een paar oorknoppen met zoetwaterparel, diverse broches en colliers..

Diverse plated delen
Resultaat: 30 EUR

Doos vol met diverse plated artikelen, 20e eeuws