Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

40. Aprilveiling 2019

Veiling op vrijdag 5 april 2019 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

2x Chinese vazen, 19e eeuw
Resultaat: 1.200 EUR

Twee grote 19e eeuwse Chinees porseleinen vazen met roze bloemen en vogels. Eén vaas haarscheur, één goed. Afmeting: 61 cm. In redelijk/goede staat.

Ongesig. hond
Resultaat: 1.100 EUR

Ongesigneerd. 19e Eeuw. Mogelijk Otto Eerelmann. Hondenportret. Mooie kwaliteit. Verso kunsthandel Groningen. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 35 cm. In goede staat.

Zeer grote Chinese Familie Roze sierschotel
Resultaat: 1.100 EUR

Zeer grote Chinees porseleinen Familie Rose sierschotel met figuren en goud decor. Afmeting: ø 39,5 cm. In goede staat.

2x Familie Roze borden, 18e eeuw
Resultaat: 1.100 EUR

Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen borden met vissers decor. Ongemerkt. Afmeting: ø 22,5 cm. In goede staat.

Antiek Nederlands ringhaan pistool
Resultaat: 1.050 EUR

Antiek Hollands ringhaan conversie pistool met mahonie kolf. Afmeting: 36 cm. In goede staat.

Italiaanse commode, 20e eeuw
Resultaat: 1.050 EUR

Gesigneerd Italiaans beschilderde gebombeerde commode met gemarmerd blad. 20e Eeuw. Afmeting: 93 x 110 x 75 cm. In goede staat.

Antieke zilveren beugel, 1786
Resultaat: 1.000 EUR

Antieke zilveren tasbeugel, Rococo model, opgebouwd uit C-voluten, voorzien van oog en ketting. 14x13cm. Gestempeld: IDB, Stadskeur Zutphen jl.: 6M: 1786 ca 168 gram.

17e-18e Eeuws Latijns blad
Resultaat: 1.000 EUR

Zeldzame grote Latijnse handgeschreven en geschilderde vroeg Renaissance blad Carolus Quintus. Met Renaissance zuilen, bewerkt met putti, heraldiek etc. Aquarel op papier. Afmeting: 70 x 48 cm. In red...

Antieke staande klok, 1890
Resultaat: 1.000 EUR

Prachtige antieke Duitse notenhouten L.F.S. Gründerzeit staande klok. Circa 1890. Halfuur-slag. Deurtje in onderkast. Afmeting: 235 x 67 x 35 cm. In goede staat.

Chinees Yixing trekpotje
Resultaat: 1.000 EUR

Vroeg 19e eeuwse Chinese Yixing trekpot met losse ringen, emaille decor, bodemmerk + dekselmerk. Afmeting: 12 x 17 x 9,5 cm. In goede staat.

Grote Kang Xi sierschotel, 17e - 18e eeuw
Resultaat: 1.000 EUR

Grote 17e - 18e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi sierschotel met figuren bij pagode. Gerestaureerd. Afmeting: ø 37 cm. In redelijk/goede staat.

Oude Chinese bolvaas
Resultaat: 1.000 EUR

Oude Chinees porseleinen bolvaas met draken decor. Voorzien van sticker Sotheby's Ca Mau Binh Thuan Cargo. Afmeting: 18 x 16 cm ø. In goede staat.

Gouden armband
Resultaat: 950 EUR

Fraaie geelgouden armband, 585/000. Brede armband met geschulpte schakels bevestigd aan een rand uit gevlochten schakels. Voorzien van bakslot en veiligheden. Breedte 18mm, lengte 20,5 cm. ca 58 gram....

Antiek Nederlands geweer + bajonet
Resultaat: 950 EUR

Antiek Nederlands geweer met bajonet. Systeem Snider Delft. Afmeting: 135 cm/67cm. In goede staat.

Gouden zakhorloge met slagwerk
Resultaat: 900 EUR

Bijzonder geelgouden zakhorloge met slagwerk, 750/000, met metalen stofdeksel en grijs bewerkte wijzerplaat. De kast van het horloge is voorzien van een spiraalvormige guilloche bewerking. Gestempeld ...

2x Antieke cassolettes, 1900
Resultaat: 900 EUR

Twee grote antieke marmeren/bronzen cassolettes met zware halsen. Circa 1900. Afmeting: H 50 cm. In goede staat.

Schouwstuk met spiegel/schilderij
Resultaat: 900 EUR

Groot 19e eeuws notenhouten Rococo-stijl houtgesneden schouwstuk met schilderij naar Hondecoeter. Met facet geslepen spiegel. Afmeting: 230 x 120 cm. In goede staat.

Majolica piedestal met bloempot
Resultaat: 900 EUR

Zeer grote Jugendstil Majolica piedestal + bloempot met papegaaien en florale decor. Eerste helft 20e eeuw. Twee oudere beschadigingen. Afmeting: 150 x 60 cm. In redelijk/goede staat.

Lot Chinees porselein, 18e eeuw (6x)
Resultaat: 900 EUR

Zes maal 18e eeuws Chinees porselein. Kop en schotels met karper + steur decor. Vier tekens bodemmerk. Eén maal randschade kopje. Afmeting: 7 x 12 - 8 cm ø. In goede staat.

2x Zeldzame oude Chinese kopjes
Resultaat: 900 EUR

Twee zeldzame oude Chinees porseleinen kopjes met tekst en bodemmerk. Zes tekens bodemmerk. Twee oude bomen decor. Afmeting: 5 x 7 cm ø. In goede staat.

Originele vuurvergulde Franse pendule, 1820
Resultaat: 850 EUR

Originele vuurvergulde Franse bronzen Empire pendule. Circa 1820. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en veerslinger. Vergulding zijkanten iets slijtage. Afmeting: 33 x 27 x 10 cm. In goede staat.

M. Nefkens, Schaapskooi met herder
Resultaat: 825 EUR

Martinus Nefkens. 1866 - 1941. Schaapskooi met herder en schapen in de sneeuw. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 35 cm. In goede staat.

Beeld, Heilige Petrus met kindje Jezus
Resultaat: 800 EUR

Grote 18e - 19e eeuwse Heilige Petrus met kindje Jezus. Vingers af. Lichte oude in-actieve wormbeval. Afmeting: H 121 cm. In goede staat.

Houtgestoken Heilig figuur, 19e eeuw
Resultaat: 800 EUR

Groot 19e eeuws houtgestoken kerkelijk Heilig figuur. Later rood gelakt. Afmeting: H 135 cm. In goede staat 1 vinger mist.