Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

40. Aprilveiling 2019

Veiling op vrijdag 5 april 2019 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Oude Chinese platte drakenschaal
Resultaat: 13.000 EUR

Oude Chinees porseleinen platte schaal met draak en zes tekens bodemmerk. Afmeting: 3,5 x 20 cm ø. In goede staat.

Oude Chinese cloisonné penselen aflegger
Resultaat: 10.000 EUR

Oude Chinese cloisonne penselen aflegger met tekst en florale decor. Afmeting: 3 x 5,7 x 15 cm. In goede staat.

Oude bruine Chinese celadon vaas
Resultaat: 8.000 EUR

Oude bruine Chinees porseleinen celadon vaas met bodemmerk en craquele glazuur + herkomst sticker. Afmeting: H 17,8 cm. In goede staat.

Antieke Chinese vaas
Resultaat: 4.500 EUR

Aparte antieke Chinees porseleinen vaas met draak + bodemmerk. Gelijmd. Afmeting: 33 x 31 x 15 cm. In matige staat.

Franse pendule onder stolp
Resultaat: 3.500 EUR

Zeldzame Franse messing pendule onder stolp. Gesigneerd F. Gautier Paris. Met seconden/dag/uur/maand aanduiding maanstand en datum aanduiding, halfuur-slag op bel. Afmeting: 38 x 30 x 14 cm. In goede ...

Engelse bracketklok, 18e eeuw
Resultaat: 2.500 EUR

18e Eeuwse Engelse Bracket klok met spillegang. Tho Butterfield London. Met datum en silent/strike functie en prachtige gegraveerde achterplatine. Originele geeboniseerde houten klokkast. Afmeting: 40...

Hollandse wortelnoten vitrinekast, 19e eeuw
Resultaat: 2.500 EUR

Hollandse 19e eeuwse wortelnoten porselein vitrinekast in Louis Seize-stijl. Kast heeft vier schappen, bronzen beslag en klauwpoten. Met guirlandes en medaillons. Afmeting: 203 x 170 x 47 cm. In goede...

Brede gouden armband
Resultaat: 2.500 EUR

Bijzondere brede gouden armband, 585/000. Een pennenarmband met ruitvormig geconturneerde schakels deels voorzien van een waaiervormige bewerking. Met bakslot en veiligheid. Breedte 26 mm, lengte 21 c...

Friese zilveren kraantjeskan met comfoor
Resultaat: 2.200 EUR

Bijzondere Friese zilveren kraantjeskan op comfoor, 833/000, rijkelijk versierd met voluten krullen en florale decoraties. voorzien van een rand met cannelures, een greep met vrouwenhoofd en hanekop e...

Gründer kabinet 1880
Resultaat: 2.200 EUR

Duits eiken massief kabinet. Circa 1880. Gründer periode. Met origineel beslag en kuif. Afmeting: 243 x 150 x 58 cm. In goede staat. Dit object is op afspraak te bezichtigen in Gildehaus.

Brede gouden ring met diamant
Resultaat: 2.000 EUR

Brede gouden ring, 750/000, met diamanten. Bolle ring met in het midden een witgouden peervorm waarin diverse diamanten zijn gezet. Om deze peervorm zitten in het roodgoud diverse diamanten met een ch...

Antieke Franse Capucine reiswekker, 1800
Resultaat: 1.950 EUR

Antieke Franse Capucine reiswekker met wekkerwerk slagwerk, twee hamers op bel, touwtjesslinger. Circa 1800. Afmeting: 30 x 12 x 9 cm. In goede originele staat.

Oude Chinese Familie Verte sierschotel
Resultaat: 1.800 EUR

Zeer grote oude Chinees porseleinen Familie Verte sierschotel met figuren decor en bodemmerk. Afmeting: 6,7 x 42,8 cm ø. In goede staat.

Grote antieke Chinese dekselpot
Resultaat: 1.600 EUR

Zeer grote zeldzame antieke Chinees porseleinen dekselpot met landschap rondom. Bovenrand gerestaureerd en chip dekselrand. Afmeting: 62 x 38 cm ø. In redelijke staat.

6x Antieke Chinese rijstkommen
Resultaat: 1.600 EUR

Zes antieke Chinees porseleinen Familie Rose rijstkommen met onderschotel + deksels. Mooie kwaliteit. Met florale decor, insecten en vogels + bodemmerk. Eén kopje beschadigd, verder goed. Afmeting: 9,...

Antiek secretaire,1880
Resultaat: 1.550 EUR

Antiek Duits wortelnoten secretaire met prachtig ingelegd nest. Gründerzeit. Circa 1880. Afmeting: 180 x 115 x 60 cm. In goede staat.

Grote Chinese vaas
Resultaat: 1.500 EUR

Grote Chinese blauw geglazuurde vaas met goud decor, landschappen, floraal en vogels. Afmeting: H 48 cm. In goede staat.

Renaissance kast, 17e eeuw
Resultaat: 1.500 EUR

Zeldzame Hollandse 17e eeuwse eikenhouten Renaissance kast met ebbenhout en snijwerk, ranken, figuren, fratzen, ridderfiguren, halve Korinthische zuilen. Met origineel slot. Afmeting: 215 x 147 x 62 c...

Zeldzaam Kwatta blik Breda
Resultaat: 1.500 EUR

Uiterst zeldzaam groot Jugendstil voorraadblik (kruideniersblik) van Cacao Kwatta Breda met goede lithografie. Circa 1915. Afmeting: 49 x 38 x 27 cm. In goede staat.

C. Raaphorst, Drie spelende poezen
Resultaat: 1.350 EUR

Cornelis Raaphorst. 1875 - 1954. Drie spelende poezen. Olieverf op linnen. Afmeting: 30 x 40 cm. In goede staat.

Mahonie Empire kabinet
Resultaat: 1.300 EUR

Hollandse mahoniehouten Empire kabinet met volle zuilen en messing vuurvergulde kapitellen. Met origineel beslag. Circa 1820. Afmeting: 215 x 160 x 55 cm. In goede staat.

Italiaanse design tafel, Osvaldo Borsani
Resultaat: 1.300 EUR

Mooie Italiaanse Osvaldo Borsani design tafel met glazen blad, messing toelopende poten en gezwart metaal. 60-er Jaren. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 40 x 110 x 59 cm. In goede staat.

2x Antieke Japanse stijgbeugels
Resultaat: 1.300 EUR

Twee antieke Japanse ijzeren stijgbeugels met koper ingelegd. Met florale decors en rood lakwerk binnenin. Afmeting: 28 x 22 x 12 cm. In goede staat.

Le Gigoteur van Jules Nicolas Steiner
Startprijs 1.250 EUR

Porseleinen pop, de bekende Le Gigoteur van Jules Nicolas Steiner. Parijs ca. 1880 Het is een automaat, als je haar opdraait beweegt ze zowel haar armen als haar benen en zegt duidelijk mamma. Haar ho...