Aprilveiling 2019

Huidig | Veiling

05.04.2019 – 06.04.2019

3887 Resultaten
Aurora pen, Guiseppe Verdie La Royale
11

Startprijs 9.000 EUR

Amsterdamse staande klok, 17e eeuw
3500

Startprijs 8.000 EUR

Witgouden ring met diamant
2
Witgouden ring met diamant

Startprijs 5.750 EUR

Zeldzaam Amsterdams' staand horloge, 18e eeuw
3502

Startprijs 5.500 EUR

Hollands kabinet, 1700
4009
Hollands kabinet, 1700

Startprijs 5.000 EUR

Italiaans dressoir, Osvaldo Borsani
4001

Startprijs 5.000 EUR

Bouille meubel met inleg
4000
Bouille meubel met inleg

Startprijs 4.000 EUR

A. van Welie, Portret Romeinse keizer Nero
1015

Startprijs 4.000 EUR

Grote Chinese vaas
6035
Grote Chinese vaas

Startprijs 3.500 EUR

Franse pendule onder stolp
3506
Franse pendule onder stolp

Startprijs 3.500 EUR

Antieke taffelklok, 17e - 18e eeuw
3501

Startprijs 3.500 EUR

Gouden sieraden, parure
4
Gouden sieraden, parure

Startprijs 3.500 EUR

Frans Clodion klokkenstel, 1860
3510

Startprijs 3.000 EUR

Karl Schmidt Rottluff, Kleurrijk landschap
1012

Startprijs 3.000 EUR

Bois? Onduid., Platbodem op zee
1005

Startprijs 3.000 EUR

Platina horloge met diamant
51
Platina horloge met diamant

Startprijs 3.000 EUR

Gouden broche DeFred, opaal smaragd robijn
37

Startprijs 3.000 EUR

Aurora pen, Guiseppe Verdi Gran Gala Goud
12

Startprijs 3.000 EUR

Witgouden Omega horloge met diamant
255

Startprijs 2.750 EUR

Zilveren inktstel
68
Zilveren inktstel

Startprijs 2.750 EUR

Oude Chinese penselenpot
6392
Oude Chinese penselenpot

Startprijs 2.500 EUR

Zeldzame Engelse staande klok
3514
Zeldzame Engelse staande klok

Startprijs 2.500 EUR

Flöten Uhr, 1820
3504
Flöten Uhr, 1820

Startprijs 2.500 EUR

2x Kapitale vuurvergulde kaarskandelaren , 1820
2000

Startprijs 2.500 EUR