Aprilveiling 2019

Huidig | Veiling

05.04.2019 – 06.04.2019

3887 Resultaten
Basch schaakklok
3627
Basch schaakklok

Startprijs 10 EUR

Zilveren armband
480
Zilveren armband

Startprijs 15 EUR

Oud Chinees/Japans lakwerk
2523
Oud Chinees/Japans lakwerk

Startprijs 15 EUR

Collier van stenen
612
Collier van stenen

Startprijs 20 EUR

Zilver vergulde oorclips met barnsteen
682

Startprijs 20 EUR

Zoetwater collier & armband
686
Zoetwater collier & armband

Startprijs 20 EUR

Zilveren oorknoppen, hart diamant
825

Startprijs 20 EUR

Zilveren ring, grote zwarte zirkonia
876

Startprijs 20 EUR

3 Zilveren broches
898
3 Zilveren broches

Startprijs 20 EUR

3x Vieux, divers
1456
3x Vieux, divers

Startprijs 20 EUR

Oude blikken kaleidoscoop
2511
Oude blikken kaleidoscoop

Startprijs 20 EUR

2x Oude wandblakers
2526
2x Oude wandblakers

Startprijs 20 EUR

Negroïde man met banjo
2869
Negroïde man met banjo

Startprijs 20 EUR

4x Reclame affiches 1930-1960
3184
4x Reclame affiches 1930-1960

Startprijs 20 EUR

Afrikaanse kromdolk
3423
Afrikaanse kromdolk

Startprijs 20 EUR

Duitse buffet Kienzle klok, 1940
3635

Startprijs 20 EUR

Antieke Pfeilkreuz regulateur, 1920
3724

Startprijs 20 EUR

Sallander klok
3732
Sallander klok

Startprijs 20 EUR

Handgeknoopt wollen kleed, 93 x 166 cm.
4514

Startprijs 20 EUR

2x Karaffen, 19e eeuw
5585
2x Karaffen, 19e eeuw

Startprijs 20 EUR

Moderne Boheemse vaas
5590
Moderne Boheemse vaas

Startprijs 20 EUR

Lot oude/antieke tegels (7x)
6172
Lot oude/antieke tegels (7x)

Startprijs 20 EUR

Lot porselein (schotels/vaas)
6384
Lot porselein (schotels/vaas)

Startprijs 20 EUR

Delfts bord, 18e eeuw
6482
Delfts bord, 18e eeuw

Startprijs 20 EUR