Naverkoop / After-Sales Aprilveiling 2019

Naverkoop | Veiling

05.04.2019 – 06.04.2019

3877 Resultaten
Vervallen uit veiling
3732
Vervallen uit veiling

Geen vanafprijs

Collier van stenen
612
Collier van stenen

Startprijs 20 EUR

Zilveren oorknoppen, hart diamant
825

Startprijs 20 EUR

Zilveren ring, grote zwarte zirkonia
876

Startprijs 20 EUR

3x Vieux, divers
1456
3x Vieux, divers

Startprijs 20 EUR

Oude blikken kaleidoscoop
2511
Oude blikken kaleidoscoop

Startprijs 20 EUR

2x Oude wandblakers
2526
2x Oude wandblakers

Startprijs 20 EUR

Negroïde man met banjo
2869
Negroïde man met banjo

Startprijs 20 EUR

4x Reclame affiches 1930-1960
3184
4x Reclame affiches 1930-1960

Startprijs 20 EUR

2x Duits porselein, 20e eeuw
6597
2x Duits porselein, 20e eeuw

Startprijs 20 EUR

Armband uit parelmoeren schakels
363

Startprijs 25 EUR

Zilveren ring met witte kraal en zirconia
535

Startprijs 25 EUR

Herenhorloge Head
551
Herenhorloge Head

Startprijs 25 EUR

2 Zilveren strooiers
798
2 Zilveren strooiers

Startprijs 25 EUR

Groot Amefa plated bestek
799
Groot Amefa plated bestek

Startprijs 25 EUR

Zilveren armband, robijn
829
Zilveren armband, robijn

Startprijs 25 EUR

Zilveren ring, zirkonia
830
Zilveren ring, zirkonia

Startprijs 25 EUR

Zilveren ring, roze en groene steen
879

Startprijs 25 EUR

Zilveren ring, tijgeroog
883
Zilveren ring, tijgeroog

Startprijs 25 EUR

2x Werken op papier, Seine Parijs + Reiger
1449

Startprijs 25 EUR

Martin Dittberner, Divers
1450
Martin Dittberner, Divers

Startprijs 25 EUR

A. Sicherman Gichein?, Stilleven bloemvaas
1475

Startprijs 25 EUR

D. de Mey, Landschap watermolen
1479

Startprijs 25 EUR

4x Antieke gelithografeerde dozen
2091

Startprijs 25 EUR