Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

40. Aprilveiling 2019

Veiling op vrijdag 5 april 2019 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Kerkelijk Heilig figuur, 19e eeuw
Resultaat: 300 EUR

Groot 19e eeuws kerkelijk Heilig figuur met zwaard en palmblad. Jeanne D'arc ? Originele polychromie. Afmeting: H 108 cm. In goede staat.

Terracotta figuur, Dame
Resultaat: 125 EUR

Grote gesigneerde terracotta dame. Circa 1930 - 1950. Door Paul Sersté, 1910 - 2000. Afmeting: H 72 cm. In goede staat.

Antieke bronzen buste, 1913
Resultaat: 500 EUR

Antieke bronzen jongensbuste op marmeren basement. Marc Paul 1913. Afmeting: 39 x 45 x 25 cm. In goede staat.

Bronzen figuur, Shakespeare
Resultaat: 350 EUR

19e Eeuws bronzen figuur. Shakespeare. Door Melinque. Etienne Marin 1808 - 1875. 1841 Swiss Freres editeurs. Afmeting: H 33 cm. In goede staat.

Antieke bronzen figurengroep
Startprijs 250 EUR

Antieke bronzen figurengroep met gietstempel. Titel XVIII Siede. Gietstempel Parijs + Freres Susse editeurs. Afmeting: 37 x 30 x 23 cm. In goede staat.

Houtgestoken Heilig figuur, 19e eeuw
Resultaat: 800 EUR

Groot 19e eeuws houtgestoken kerkelijk Heilig figuur. Later rood gelakt. Afmeting: H 135 cm. In goede staat 1 vinger mist.

Antiek bronzen figuur, Romantisch paar
Startprijs 250 EUR

Antiek bronzen figuur op marmeren basement. Circa 1880. Romantisch 18e eeuws paar. Afmeting: 28 x 19 x 11 cm. In goede staat.

Antieke bronzen figuur, Kinderen met ezel
Startprijs 450 EUR

Antiek bronzen figuur. Kinderen met ezel. Circa 1900. Afmeting: 31 x 34 x 20 cm. In goede staat.

Antieke terracotta dames buste
Resultaat: 550 EUR

Grote antieke Jugendstil terracotta dames buste. Friedrich Goldscheider, Wenen. Paar minimale chips. Afmeting: H 65 cm. In goede staat.

Antiek verguld bronzen figuur, Meisje met vlinder op arm
Startprijs 650 EUR

Groot antiek verguld bronzen figuur op zwart marmeren basement. Meisje met vlinder op arm. Circa 1900. Afmeting: H 34 cm. In goede staat.

Antieke marmeren buste, 1880
Startprijs 600 EUR

Antiek Frans marmeren damesbuste met brons verguld kleed, hoofd wit Carrara marmer. Ongesigneerd. Circa 1880. Afmeting: H 47 cm. In goede staat.

Grote Art Deco vogel
Startprijs 750 EUR

Grote gemarmerde metalen Art Deco vogel op hoge sokkel. 20e Eeuw. Afmeting: H 71 cm. In goede staat.

Antiek verguld beeld, vrouw met leeuw
Startprijs 500 EUR

Antiek verguld messing beeld. Jugendstil. Vrouw met leeuw + opschrift 'Fides Amour par C. Samuel 1913 Bruxelles'. Charles Samuel. 1862 - 1939. Afmeting: 35 x 23 x 18 cm. In goede staat.

2x Antieke bronzen boekensteunen, 1930
Startprijs 325 EUR

Twee antieke bronzen Art Deco boekensteunen. Don Quichot en Pancho op zwart marmeren basement. Circa 1930. Afmeting: 16 x 14 x 10 cm. In goede staat.

Houtgestoken Heilig figuur, 18e - 19e eeuw
Resultaat: 240 EUR

Groot 18e - 19e eeuws kerkelijk notenhouten gestoken Heilig figuur. Hand en voet beschadigd. Afmeting: H 106 cm. In goede staat.

Oude bronzen boeddha
Startprijs 1.000 EUR

Oude vergulde Chinese bronzen boeddha in lotushouding. Met bodemmerk. Afmeting: 16 cm. In goede staat.

Antieke bronzen buste, 1900
Startprijs 650 EUR

Antieke bronzen buste op marmeren basement. Paysane. Gesigneerd Bya. Circa 1900. Afmeting: H 46 cm. In goede staat.

Antiek bronzen figuur, Oosterse man
Startprijs 550 EUR

Antiek bronzen figuur op houten basement. Oosterse man. Circa 1900. G. Houchecozne. Afmeting: 20 x 38 x 15 cm. In goede staat.

Antiek Frans bronzen figuur, Clown
Resultaat: 425 EUR

Antiek Frans bronzen figuur met ivoor en onyx. Circa 1900. Clown. Afmeting: H 20 cm. In goede staat.

Antiek bronzen figuur met ivoor, Bloemenmeisje
Startprijs 600 EUR

Antiek Frans bronzen figuur met ivoor en albast. Circa 1900. Bloemenmeisje. Afmeting: H 17 cm. In goede staat.

T. Curts, Romeins paar bij bank
Startprijs 500 EUR

Antieke marmer met bronzen figuur door T. Curts Fecit. Romeins paar bij bank. Enkele chip. Afmeting: 29 x 23 x 15 cm. In goede staat.

Beeld, Heilige Petrus met kindje Jezus
Resultaat: 800 EUR

Grote 18e - 19e eeuwse Heilige Petrus met kindje Jezus. Vingers af. Lichte oude in-actieve wormbeval. Afmeting: H 121 cm. In goede staat.

Antiek bronzen madonna met ivoren gezicht
Startprijs 1.500 EUR

Antiek bronzen Madonna met ivoren gezicht, handen en voeten. Door A. Alonzo Etling Paris. 19e Eeuw. Afmeting: H 29 cm. In goede staat.

Bronzen beeld, Vissersjongen met speelgoedboot
Startprijs 1.600 EUR

Bronzen figuur met ivoor en albast. Circa 1900. Vissersjongen met speelgoedboot. Afmeting: H 30 cm. In goede staat.