Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

40. Aprilveiling 2019

Veiling op vrijdag 5 april 2019 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Dirk Meeles, Keulse vaas met rozen
Resultaat: 500 EUR

Dirk Meeles. 1872 - 1958. Keulse vaas met rozen. Olieverf op linnen. Afmeting: 48 x 50 cm. In goede staat.

Anton Karssen, Hollands ijsgezicht met boot
Startprijs 1.000 EUR

Anton Karssen. 1945 - ....... . Hollands ijsgezicht met boot en figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: 25 x 21 cm. In goede staat.

Otto Strijensky, Kinderen bij opa en oma met vlieger
Startprijs 380 EUR

Gesigneerd Otto Strijensky. Circa 1880. Kinderen bij opa en oma met vlieger. Olieverf op linnen. Afmeting: 45 x 57 cm. In goede staat.

Hollandse School, Hollandse scheepvaart bij kalme zee
Startprijs 1.000 EUR

Hollandse School. 19e Eeuw. Hollandse scheepvaart bij kalme zee. Olieverf op linnen. Afmeting: 55 x 69 cm. In redelijke staat.

Monogram, Pendant,
Startprijs 1.000 EUR

Monogram. 19e Eeuw. Bestaande uit: Italiaans landschap met ruiters + Gondel met figuren in Venetië. Olieverf op paneel. Afmeting: 14,5 x 12 cm. In goede staat.

Evert Rabbers, Ploegende ossen Rutbeek
Resultaat: 700 EUR

Evert Rabbers. 1875 - 1967 Enschede. Boer met ploegende ossen bij Rutbeek. Olieverf op paneel. Afmeting: 85 x 62 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, Engel liggend op kruis
Resultaat: 250 EUR

Ongesigneerd. Circa 1700. Engel liggend op kruis. Olieverf op linnen. Afmeting: 25 x 41 cm. In goede staat.

L. Hoevenaar, Paarden aan het voeren bij stal
Startprijs 500 EUR

L. Hoevenaar. Circa 1900. Paarden aan het voeren bij paardenstal. Olieverf op paneel. Afmeting: 41 x 50 cm. In goede staat.

Wetering de Rooy, Winters riviergezicht met boten
teruggetrokken

Wetering de Rooy. 1877 - 1972. Winters riviergezicht met boten en figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: 55 x 35 cm. In goede staat.

G. Post-Greve, Antieke platbodems
Startprijs 170 EUR

G. Post-Greve. 1913 - 1990. Antieke platbodems. Olieverf op linnen. Afmeting: 40 x 50 cm. In goede staat.

Jan Knikker Jr., Stadsgezicht met figuren op brug
Resultaat: 350 EUR

Jan Knikker Jr. 1911 - 1990. Stadsgezicht met figuren op bruggetje. Olieverf op linnen. Afmeting: 30 x 40 cm. In goede staat.

Henry Schouten, Stieren op draf met hond
Startprijs 1.200 EUR

Henry Schouten. Belgische School. 1857 - 1927. Stieren op draf met hond. Olieverf op linnen. Afmeting: 90 x 60 cm. In goede staat.

Carl de Cazada, Portret 19e eeuwse dame met sieraden
Startprijs 375 EUR

Carl de Cazada. 19e Eeuw. Portret 19e eeuwse dame met sieraden. Olieverf op linnen. Afmeting: 75 x 60 cm. / 99 x 92 cm. In goede staat.

Karel Appel, Abstracte compositie
Resultaat: 200 EUR

Karel Appel. 1921 - 2006. Abstracte compositie. Lithografie op papier. Afmeting: 34 x 28 cm ø. In goede staat.

H.A. Trigt, Hollandse familie Steuerwald
Startprijs 1.500 EUR

H.A. Trigt. Hendrink Albert. 1829 - 1899. 19e Eeuwse Hollandse familie Steuerwald (verso). Olieverf op paneel. Afmeting: 40 x 54 cm. In goede staat.

W. Vester, Landschap met koeien
Startprijs 1.500 EUR

Willem Vester. 1824 - 1895. Hollands landschap met koeien. Bijschilderingen. Olieverf op paneel. Afmeting: 48 x 29 cm. In redelijk/goede staat.

J. Korthals, Strandgezicht
Resultaat: 250 EUR

Jan Korthals. 1916 - 1972. Strandgezicht met twee figuren. Olieverf op papier. Afmeting: 48 x 62 cm. In goede staat.

Jan Rijlaarsdam, Man met harmonica lezend in krant
Resultaat: 475 EUR

Jan Rijlaarsdam. 1911 - 2007. Man met harmonica lezend in krant. Aquarel op linnen. Afmeting: 28 x 30 cm. In goede staat.

A.J. Zwart, Landschap met schuur, boerenpaar en kar
Resultaat: 560 EUR

A.J. Zwart. 1903 - 1981. Landschap met schuur, boerenpaar en paardenkar. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 60 cm. In goede staat.

N. Riegen, Engels kustgezicht
Startprijs 1.000 EUR

Nicholaas Riegen. Engels kustgezicht met boten en figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: 43 x 32 cm. In goede staat.

S. Hass, Duits landschap met houtvesters
Resultaat: 550 EUR

S. Hass. 1893. Deense/Duitse School. 1848 - 1908. Duits landschap met houtvesters. Met kapitale bladgouden lijst. Afmeting: 177 x 128 cm. In goede staat.

Henry Schouten, Landschap met schapen, ram en herderin
Startprijs 1.500 EUR

Henry Schouten. Belgische School. 1857 - 1927. Landschap met schapen, ram en herderin. Olieverf op linnen. Afmeting: 80 x 120 cm. In goede staat.

Wim Heineke, Kade Rotterdam met figuren
Startprijs 800 EUR

Wim Heineke. 1895 - 1978. Kade Rotterdam met figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 70 cm. In goede staat.

Bois? Onduid., Platbodem op zee
Startprijs 3.000 EUR

Bois? Onduidelijk. 19e Eeuw. Groot werk. Hollandse platbodems op volle zee met figuren. Gerestaureerd en gedoubleerd. Afmeting: 110 x 150 cm. In redelijk/goede staat.