Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

40. Aprilveiling 2019

Veiling op vrijdag 5 april 2019 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Knorr kruidenrek, 1960
Resultaat: 325 EUR

Groot Knorr/Zwitserland kruidenrek. 1960. Afmeting: 116 x 30 x 20 cm. In goede staat.

Antieke bakkerspop, 1930
Resultaat: 300 EUR

Antieke bakkerspop met mechaniek op stroom. Circa 1930. Composiet. Met glazen ogen. Functies niet getest. Afmeting: H 72 cm. In goede staat.

Etalage beeld, Kaiser Brust caramel
Resultaat: 310 EUR

Grote antieke Duitse papier maché etalage figuur. Kaiser's Brust caramel. Gemerkt op bodemplaat. Papier Werken Mundial? Afmeting: H 60 cm. In redelijk/goede staat.

2x Antieke Van Melle's blikken
Resultaat: 160 EUR

Twee zeldzame antieke van Melle's Toffee kruideniersblikken. Circa 1910 - 1920. Afmeting: 31 x 29 x 20 cm / 42 x 25 x 23 cm. In goede staat.

2x Emaille reclameborden
Resultaat: 275 EUR

Twee authentieke emaille reclameborden. Bestaande uit: Stookt Union briketten + Ibis Shag, Dobbelmann lekker... man!. Bijschilderingen. Circa 1930 - 1940. Afmeting: 47 x 31,5 cm / 47 x 31 cm. In redel...

2x Emaille bord Kanis & Gunnink
Resultaat: 325 EUR

Twee authentieke oude emaille reclameborden. Bestaande uit: Kanis en Gunnink Thee Kampen en koffie + thee, Kanis en Gunnink thee. Minimale bijschildering. Afmeting: 95 x 24 cm / 51 x 30 cm. In redelij...

Emaille reclamebord Douwe Egberts
Resultaat: 130 EUR

Groot authentiek Douwe Egberts emaille reclamebord 'Echte Friesche Heeren-Baai'. Bijschildering rand gedeelte. Afmeting: 69 x 48 cm. In redelijk/goede staat.

Emaille Persil reclamebord, 1930
Resultaat: 450 EUR

Zeldzaam groot authentiek Persil emaille reclamebord. Voor 1930. Hoeken bijgeschilderd. Afmeting: 60 x 38 cm. In redelijk/goede staat.

Emaille Persil reclamebord
Resultaat: 500 EUR

Zeldzaam authentiek Persil emaille reclamebord. Beetje bijgeschilderd aan de kanten. Voor 1930. Afmeting: 40 x 59 cm. In redelijk/goede staat.

3x Reclame figuren, 20e eeuw
Resultaat: 120 EUR

Drie reclame figuren, bier/jenever. 20e Eeuw. Bestaande uit: W.M. Youngers Keg Beers + Schmidts of Philadelphia + papier maché heer met jeneverglas. Afmeting: 24 - 33 cm. In goede staat.

4x Oude reclame figuren, 20e eeuw
Resultaat: 120 EUR

Vier oude reclame figuren. 20e Eeuw. Bestaande uit: Keramieken White Horse Scotch Whisky + Celluloid Bulmers Cider + Keramieken Taconis Maja Tabak + papier maché Hulskamp Genever De Blauwe Hengst. Afm...

2x Voor-oorlogse reclame figuren
Resultaat: 425 EUR

Twee voor-oorlogse reclame figuren. Bestaande uit: Philips schoenreclame (Bentex) + The played a penfold golf figuur. Afmeting: 31 - 51 cm. In goede staat.

2x Oude reclame figuren
Resultaat: 120 EUR

Twee oude papier maché whisky reclame figuren. Bestaande uit: Drambuie figuur + King George IV Old Scotch Whisky. Afmeting: 37 - 41 cm. In goede staat.

3x Drank reclame
Resultaat: 200 EUR

Drie maal drankreclame. 60-er Jaren. Bestaande uit: Black & White Whisky + Martini Rossi reclame (composiet) + Glazen Martini Rossi fles. Afmeting: 26 x 26 x 20 cm / 42 x 20 x 18 cm. In goede staat.

2x Reclame figuren
Resultaat: 220 EUR

Twee reclame figuren. 30-er / 60-er Jaren. Papier maché. Bestaande uit: Van Nelle Tabak figuur, arm bevestiging gerestaureerd + Sandeman Sherry figuur. Afmeting: 35 - 55 cm. In goede staat.

Zeldzaam Van Melle's Toffee's voorraadblik, 1910
Resultaat: 100 EUR

Zeldzaam groot Van Melle's Toffees kruideniers voorraadblik in molenvorm met houten wieken. Circa 1910. Afmeting: 60 x 30 cm ø. In zeer goede staat.

Zeer grote Kuifje figuur, 1930
Resultaat: 350 EUR

Zeer grote vroege compositie Kuifje figuur, Rin Tin Tin. Reclame object voor tentoonstelling. Circa 1930. Afmeting: H 109 cm. In goede staat.

Amerikaanse kruideniers koffiemolen, 1890
Resultaat: 300 EUR

Zeldzame Amerikaanse kruideniers koffiemolen. Philadelphia USA. Met adelaar en goudkleurige etiketten. Circa 1890. Afmeting: 63 x 33 x 40 cm. In goede staat.

Zeldzaam Douwe Egberts voorraadblik, 1920
Resultaat: 140 EUR

Zeldzame grote vroege Douwe Egberts kruideniers voorraadblik. Circa 1920. Afmeting: 34 x 35 x 49 cm. In zeer goede staat.

Amerikaanse speelautomaat Nestle, 1930
Resultaat: 450 EUR

Amerikaanse speelautomaat met Nestle reclame. Win a Nestle's Milk Chocolate. Circa 1930. Functioneerd. One penny. Afmeting: 81 x 50 x 18 cm. In goede staat.

3x Antieke Van Melle's toffee blikken
Resultaat: 250 EUR

Drie antieke N.V. van Melle's Toffee kruideniersblikken. Breskens Hollands. Circa 1910. Afmeting: 30 x 25 x 22 cm. In goede staat.

Zeldzaam Kwatta blik Breda
Resultaat: 1.500 EUR

Uiterst zeldzaam groot Jugendstil voorraadblik (kruideniersblik) van Cacao Kwatta Breda met goede lithografie. Circa 1915. Afmeting: 49 x 38 x 27 cm. In goede staat.

2x Antieke Verkade blikken
Resultaat: 160 EUR

Twee zeldzame antieke Verkade Toffee kruideniersblikken. Circa 1920 - 1930. Afmeting: 27 x 31 x 20 cm. In goede staat.

Antieke gipsen ijsbeer, 1915
Resultaat: 425 EUR

Zeldzame antieke gipsen ijsbeer. Duitsland. Circa 1915. Met spreuk: Das gute Konditoren Eis. Afmeting: H 82 cm. In goede staat.