Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

40. Aprilveiling 2019

Veiling op vrijdag 5 april 2019 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

4x Oud/antiek glaswerk
Resultaat: 50 EUR

Vier maal oud/antiek glaswerk. Bestaande uit: Dekseldoos, violet met goud decor, twee parfumflacons, bokaal met figuren en goud decor. Afmeting: 11 - 20 cm. In goede staat.

Lot Murano glas (2x)
Startprijs 50 EUR

Twee maal oud Murano glas. Latticino. 20e Eeuw. Bestaande uit: Flesje, roze/wit + schaaltje, roze/wit. Afmeting: 6,5 x 6,5 cm ø. In goede staat.

Glazen Leerdam schaal 'Essilor'
Startprijs 50 EUR

Grote ronde Leerdam schaal 'Essilor' uit 2004. Ontwerp Siem van der Marel. In de kleurstelling blauw-groen + transparant. Afmeting: 11,5 x 25 cm ø. In goede staat.

Grote kristallen dekselcoupe
Startprijs 60 EUR

Grote kristalglazen dekselcoupe in globusvorm. Facet geslepen. 21e Eeuw. Afmeting: 50 cm. In goede staat.

Moderne glazen stier
Resultaat: 150 EUR

Grote moderne glazen stier. Rood. 21e Eeuw. Afmeting: 28 x 50 x 14 cm. In goede staat.

Antieke Boheemse kristallen stopfles
Startprijs 180 EUR

Antieke robijn-rode Boheems kristallen stopfles. Met herten en hond in bos decor. Gegraveerd. Afmeting: H 21 cm. In goede staat.

Moderne grote fruitschaal
Resultaat: 80 EUR

Moderne grote fruitschaal, Mille Fiori-stijl. Glasfusing. 21e Eeuw. Afmeting: 33 x 43 x 19 cm. In goede staat.

Art Deco karaf, 1930
Startprijs 140 EUR

Art Deco kristalglazen stopkaraf met laag zilvergehalte hals. Circa 1930. Afmeting: H 23,5 cm. In goede staat.

Antiek Boheems kristallen bokaalglas
Startprijs 150 EUR

Antiek Boheems kristallen bokaalglas met noppen en geëtste jachtvoorstelling. Afmeting: 24 cm. In goede staat.

Kristallen fruitschaal
Resultaat: 50 EUR

Zeer grote kristalglazen fruitschaal met florale decor. 21e Eeuw. Afmeting: 33 x 35 cm ø. In goede staat.

2x Oude Copier Leerdam asbakken, 1950
Startprijs 40 EUR

Twee oude Copier Leerdam groen-glazen asbakken. 50-er Jaren. Afmeting: 6 x 14 cm ø. In goede staat.

Oude Loetz-stijl glazen vaas
Startprijs 50 EUR

Oude blauw iriserende glazen vaas in Loetz-stijl. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 21 x 9 cm ø. In goede staat.

Glazen Leerdam vaas, Floris Meydam 1963
Resultaat: 70 EUR

Floris Meydam, Leerdam. Glazen vaas. Circa 1963. Blauw/transparant met luchtbellen. Afmeting: 14 x 15,5 cm ø. In goede staat.

Copier Leerdam bolvaas
Resultaat: 35 EUR

Copier Leerdam groen-glazen bolvaas. Circa 1930. Eén minimale chip. Afmeting: 21 x 16 cm ø. In redelijk/goede staat.

Groot 2-delig kristallen tafelstuk
Resultaat: 170 EUR

Zeer groot twee-delig kristalglazen tafelstuk. Piece de milieu. Met facet slijpsel. 21e Eeuw. Afmeting: 63 x 43 cm. In goede staat.

Antieke tafelolielamp, 1900
Resultaat: 80 EUR

Antieke Jugendstil glazen tafelpetroleumlamp. Circa 1910. Mogelijk Loetz of Pallme König. Compositie metalen voet gerepareerd. Afmeting: H 59 cm. In redelijk/goede staat.

Piece de milieu
Startprijs 120 EUR

Antieke drie-delige kristallen piece de milieu met gravering. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 53 x 30 cm ø. In goede staat.

18e Eeuws maatglas
Resultaat: 160 EUR

18e Eeuws Duits mondgeblazen maatglas. Anno 1718. Handbeschilderd met ranken, tabak-rokende man en vier spreuken. Afmeting: H 23,5 cm. In goede staat.

Glazen inktpot
Resultaat: 65 EUR

Isle of Wight glazen inktpot met zilveren dop, decor Golden Peacock, ø9x6,5cm. in goede staat.

Antieke Anna Groen set, 1920
Startprijs 60 EUR

Antieke zeven-delige Anna Groen likeurset. Uraniumglas. Circa 1920. Afmeting: 7 - 21 cm. In goede staat.

Waterset Anna Groen, Copier Leerdam
Resultaat: 160 EUR

Antieke vier-delige Anna Groen set. Uraniumglas Copier. Circa 1920. Afmeting: 17 x 29 x 13 cm. In goede staat.

4-Delige Anna Groen set
Startprijs 60 EUR

Vier-delige Anna Groen Copier uraniumglas set. Circa 1920 - 1930. Afmeting: 22 x 22 x 12 cm. In goede staat.

18e Eeuws mondgeblazen glas
Startprijs 450 EUR

18e Eeuws mondgeblazen, gegraveerd glas. Met florale en kasteel decor. Afmeting: H 22 cm. In goede staat.

2x Duitse historisme bokalen
Startprijs 150 EUR

Twee grote 19e eeuwse Duits glazen historisme bokalen met handgeschilderde romantische voorstellingen. Neo Renaissance. Circa 1880. Afmeting: 29 x 12 cm ø. In goede staat.