Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

40. Aprilveiling 2019

Veiling op vrijdag 5 april 2019 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Empire-stijl wandlampen, 1900
Resultaat: 275 EUR

Twee vergulde messing Empire-stijl wandlampen. Circa 1900. Afmeting: 27 x 19 x 12 cm. In goede staat.

Antieke Empire-stijl plafondlamp, 1920
Resultaat: 400 EUR

Grote antieke messing Empire-stijl plafondlamp. Messing met koningsblauw. Circa 1920. Afmeting: 70 x 65 cm ø. In goede staat.

Antiek zijde souvenir 'Great War'
Startprijs 100 EUR

Antiek zijde 'souvenir of the great war' met diverse generalen + presidenten, onder andere Churchil. Paar kleine beschadigingen. Afmeting: 25 x 46 cm. In goede staat.

Antieke tasssa, 1870
Resultaat: 130 EUR

Antieke tassa met de drie gratiën op marmeren/messing basement. Glazen schaal is afneembaar. Circa 1870. Afmeting: 30 x 33 cm ø. In goede staat.

2x Antiek gesneden panelen
Resultaat: 150 EUR

Twee antieke eikenhouten gestoken Renaissance panelen met ranken en portretmedaillons. Achterkanten handgebeiteld. 18e Eeuw of ouder. Afmeting: 62 x 19,7 cm. In goede staat.

Lot olielampen, Zuid Amerika (5x)
Resultaat: 60 EUR

Vijf maal oude Zuid Amerikaanse spekstenen olielampen. Afmeting: 10 - 17 cm. In goede staat.

Antiek scheepsboeglicht, 1900
Resultaat: 50 EUR

Antiek Hollands messing scheepsboeglicht met blauw/rood glas en petroleumbrander. Circa 1900. Afmeting: 20 x 17 x 12 cm. In goede staat.

Christoph Palmer lamp
Startprijs 300 EUR

60-er Jaren plafonniere lamp van Christoph Palmer & Co. Messing met glazen druppelvormige pegels. Afmeting: 20 x 22 cm ø. In goede staat.

Ingelegde theestoof
Resultaat: 125 EUR

Vroeg 19e eeuwse Louis Seize notenhouten theestoof met intarsia en koperen binnenbak. Afmeting: 47 x 25 cm ø. In goede staat.

Decoratieve wereldglobe op standaard
Resultaat: 60 EUR

Decoratieve wereldglobe op houten standaard. Met messing versieringen. Globe met reliëf. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 100 x 41 cm ø. In goede staat.

Duitse hoedendoos, 1850
Resultaat: 130 EUR

Gave 19e eeuwse handbeschilderde Duitse spaanhouten hoedendoos met spreuk. Circa 1850. Afmeting: 46 x 16 x 27 cm. In goede staat.

Duitse hoedendoos, 1850
Resultaat: 130 EUR

Gave 19e eeuwse handbeschilderde Duitse spaanhouten hoedendoos met spreuk. Circa 1850. Afmeting: 19 x 29 x 28 cm. In goede staat.

Chinese dekselhouder uit hoorn
Startprijs 250 EUR

Oude Chinese uit hoorn gesneden dekselhouder met draken decor. Wierookstokjeshouder. Krimpnaad. Afmeting: 27 cm. In goede staat.

Antieke bureaukalender, 1900
Startprijs 70 EUR

Antieke Duitse messing bureaukalender. Met maand, dag en datumaanduiding. Afmeting: H 20 cm. In goede staat.

Antieke Franse tafellamp, 1900
Startprijs 250 EUR

Grote antieke Franse tafellamp van compositie metaal. Griekse vrouw. Circa 1900. Afmeting: H 89 cm. In goede staat.

2x Antieke cassolettes, 1900
Resultaat: 900 EUR

Twee grote antieke marmeren/bronzen cassolettes met zware halsen. Circa 1900. Afmeting: H 50 cm. In goede staat.

Oude bronzen hanglamp
Resultaat: 200 EUR

Oude bronzen hanglamp met zes facet geslepen glazen vensters. 20e Eeuw. Afmeting: 77 x 41 cm ø. In goede staat.

2x Antieke Empire kandelaren, 1830
Resultaat: 425 EUR

Twee antieke 19e eeuwse bronzen Empire kaarskandelaren met vuurvergulding en brunering. Drie-kleurig. Circa 1830. Afmeting: H 35 cm. In goede staat.

Oude apothekers gaper
Startprijs 100 EUR

Oude houtgestoken gepolychromeerde apothekers gaper. Krimpnaden. Afmeting: 56 x 26 x 27 cm. In goede staat.

Zeldzame grote apothekers gaper, 19e eeuw
Startprijs 1.500 EUR

Zeldzame grote 19e eeuwse gepolychromeerde houtgestoken apothekers gaper. Afmeting: 59 x 26 x 28 cm. In goede staat.

Christoph Palmer lamp
Startprijs 300 EUR

60-er Jaren plafonniere lamp van Christoph Palmer & Co. Messing met druppelvormige glazen pegels. Afmeting: 19 x 20 cm ø. In goede staat.

Antiek Jugendstil keukenkastje met klok
Resultaat: 100 EUR

Antiek Jugendstil keukenkastje met keramieken houders en klok !! Circa 1915. Eén wijzer af. Afmeting; 54 x 50 x 18 cm. In goede staat.

Christoph Palmer lamp
Startprijs 500 EUR

Kapitale plafonniere van Christoph Palmer & Co. 60-er Jaren. Messing met glazen pegels. Afmeting: 20 x 40 cm ø. In goede staat.

Groot antiek beeld, Jongen met kandelaren
Resultaat: 225 EUR

Groot antiek compositiemetalen kaarskandelaar. Jongen houdt kandelaren vast. Afmeting: H 55 cm. In goede staat.