Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

40. Aprilveiling 2019

Veiling op vrijdag 5 april 2019 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Oud Perzisch tapijt, 172 x 115 cm.
Resultaat: 40 EUR

Oud Perzisch kleed. In de kleuren rood/zwart/creme. Afmeting: 172 x 115 cm. In goede staat.

Oosterse pers, 195 x 133 cm.
Resultaat: 50 EUR

Oude antieke Oosterse pers met florale decors. Meerkleurig. Afmeting: 195 x 133 cm. In goede staat.

6x Diverse kleden
Resultaat: 40 EUR

Zes diverse oude/antieke Perzische kleine kleden. Onder andere: Kameelzak. Afmeting: 38 - 95 cm. In goede staat.

2x Oude zijden Perzische kleden, 152 - 153 cm.
Startprijs 40 EUR

Twee oude zijden Perzische kleden/loper. Aardetinten/floraal. Afmeting: 152 - 153 cm. In goede staat.

Oud/antiek Perzisch kleed, 180 x 100 cm.
Resultaat: 170 EUR

Oud/antiek Perzisch kleed in donkere aardetinten. Afmeting: 180 x 100 cm. In goede staat.

2x Oud Perzisch kleed, 127 - 158 cm.
Resultaat: 40 EUR

Twee oude Perzische kleden. Donkerrood/floraal. Afmeting: 127 - 158 cm. In goede staat.

Oud Perzisch kleed, 168 x 105 cm.
Resultaat: 40 EUR

Oud Perzisch kleed. Floraal, rood etc. Afmeting: 168 x 105 cm. In redelijk/goede staat.

2x Oude Perzische bidkleden
Resultaat: 40 EUR

Twee oude Perzische bidkleden in de kleur rood/bruin. Afmeting: 120 - 125 cm. In goede staat.

Oud Perzisch bidkleed, 80 x 130 cm
Resultaat: 35 EUR

Oud Perzisch bidkleed. Meerkleurig. Afmeting: 80 x 130 cm. In goede staat.

Oud Perzisch kleed, 230 x 150 cm.
Resultaat: 80 EUR

Oud Perzisch kleed in warme aardetinten. Floraal. 20e Eeuw. Afmeting: 230 x 150 cm. In goede staat.

Handgeknoopt wollen kleed, 93 x 166 cm.
Resultaat: 20 EUR

Oud handgeknoopt wollen kleed. Pastel kleurig. Afmeting: 93 x 166 cm. In goede staat.

Perzisch tapijt, 310 x 210 cm
Resultaat: 400 EUR

Groot handgeknoopt Perzisch tapijt met diverse afbeeldingen van jagers te paard, diverse dieren en floraal. Eén zijkant kaal. Ook met signatuur onder in het tapijt. Afmeting: 310 x 210 cm. In redelijk...

Grote pers, 330 x 218 cm
Resultaat: 80 EUR

Grote pers met floraal decor. Rood/blauw van kleur met een groot medaillon in het midden. Afmeting: 330 x 218 cm. In goede staat.

Groot Perzisch kleed, 338 x 248 cm.
Resultaat: 375 EUR

Groot handgeknoopt Perzisch tapijt, Kashmar. Blauw van kleur en met zeer veel afbeeldingen, onder andere: Perzische vazen, aardewerk, vogels en bloemen. Afmeting: 338 x 248 cm. In goede staat.

Groot Perzisch tapijt, 197 x 296 cm.
Resultaat: 120 EUR

Groot fijngeknoopt oud Perzisch kleed met meerkleurige florale decors. Afmeting: 197 x 296 cm. In goede staat.

Oude Perziche loper, 71 x 262 cm.
Resultaat: 50 EUR

Oude Perzische loper in de kleuren rood/creme/zwart. Afmeting: 71 x 262 cm. In goede staat.

Zeer grote oude/antieke loper, 105 x 366 cm.
Resultaat: 60 EUR

Zeer grote oude/antieke loper. Beschadigd. Afmeting: 105 x 366 cm. In matige staat.

Groot oud Perzisch kleed, 254 x 170 cm.
Resultaat: 90 EUR

Groot oud fijngeknoopt Perzisch kleed. Floraal. Meerkleurig. Afmeting: 254 x 170 cm. In goede staat.

Groot oud Perzisch kleed, 193 x 154 cm.
Resultaat: 80 EUR

Groot oud Perzisch kleed. Meerkleurig/floraal. Afmeting: 193 x 154 cm. In goede staat.

Groot Perzisch kleed, 240 x 173 cm.
Resultaat: 225 EUR

Groot oud fijngeknoopt Perzisch kleed. Meerkleurig/floraal. Afmeting: 240 x 173 cm. In goede staat.

Perzisch tapijt, 200 x 142 cm
Resultaat: 450 EUR

Prachtig handgeknoopt Perzisch tapijt. Zeer fijn gedecoreerd met een man met pijl en boog en zeer veel dieren. Afmeting: 200 x 142 cm. In goede staat.

Perzisch kleed, 150 x 103 cm.
Resultaat: 325 EUR

Oud Perzisch kleed, met blauw etc. en florale decors. Afmeting: 150 x 103 cm. In goede staat.

Perzisch kleed, 160 x 110 cm
Resultaat: 85 EUR

Handgeknoopt Perzisch kleed Shiraz (Gabbeh). Met afbeelding van een man met een leeuw. Afmeting: 160 x 110 cm. In goede staat.

Perzisch kleed, 267 x 358 cm.
Resultaat: 200 EUR

Groot oud Perzisch rood kleed met florale decors. Afmeting: 267 x 358 cm. In goede staat.