Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

40. Aprilveiling 2019

Veiling op vrijdag 5 april 2019 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

3x Oude/antieke Duitse Mecki's
Resultaat: 50 EUR

Drie oude/antieke Duitse Mecki's. Eén maal groot van papier maché met saxofoon, circa 1920. Twee maal kleiner, circa 1940 - 1950. Afmeting: 24 - 52 cm. In goede staat.

Doos met 18 spaarpotten
Resultaat: 110 EUR

Achttien diverse kinderspaarpotten. Deels mechaniek. 20e Eeuw. Afmeting: 6 - 26 cm. In goede staat.

7x Oude blikken kinderspaarpotten
Resultaat: 50 EUR

Zeven oude gelithografeerde blikken kinderspaarpotten. Deels mechaniek. Circa 1930 - 1950. Afmeting: 10 - 17 cm. In goede staat.

7x Oude bllikken kinderspaarpotten
Resultaat: 70 EUR

Zeven oude gelithografeerde blikken kinderspaarpotten. Deels mechaniek. Circa 1930 - 1950. Afmeting: 8 - 14 cm. In goede staat.

7x Oude blikken kinderspaarpotten
Resultaat: 50 EUR

Zeven oude gelithografeerde blikken kinderspaarpotten. Circa 1930 - 1950. Deels mechaniek. Afmeting: 7 - 14 cm. In goede staat.

7x Oude blikken kinderspaarpotten
Resultaat: 50 EUR

Zeven oude gelithografeerde blikken kinderspaarpotten. Circa 1930 - 1950. Deels mechaniek. Afmeting: 8 - 14 cm. In goede staat.

7x Oude blikken kinderspaarpotten
Resultaat: 90 EUR

Zeven oude gelithografeerde blikken kinderspaarpotten. Deels mechaniek. Circa 1930 - 1950. Afmeting: 7 - 15 cm. In goede staat.

7x Oude blikken kinderspaarpotten
Resultaat: 70 EUR

Zeven oude gelithografeerde blikken kinderspaarpotten. Deels mechaniek. Circa 1930 - 1950. Afmeting: 13 - 15 cm. In goede staat.

7x Oude blikken kinderspaarpotten
Resultaat: 80 EUR

Zeven oude gelithografeerde blikken kinderspaarpotten. Deels met mechaniek. Circa 1930 - 1950. Afmeting: 7 - 14 cm. In goede staat.

7x Oude blikken kinderspaarpotten
Resultaat: 65 EUR

Zeven oude gelithografeerde blikken kinderspaarpotten. Circa 1930 - 1950. Deels mechaniek. Afmeting: 10 - 15 cm. In goede staat.

Porseleinen pop, S.F.B.J. (Société Francaise de Fabrication de Bébés et Jouets) Parijs ca. 1910
Startprijs 250 EUR

Porseleinen pop, S.F.B.J. (Société Francaise de Fabrication de Bébés et Jouets) Parijs ca. 1910. Ze heeft kristallen paperweight ogen, een pruik van mohair en een Frans geleed lijf. Lengte 72 cm.

Porseleinen pop, Tete Jumeau, Parijs ca. 1890.
Resultaat: 375 EUR

Porseleinen pop, Tete Jumeau, Parijs ca. 1890. Paperweight ogen. Geleed lijf van papier-maché en hout. Ze draagt mooie, antieke kleding. Haarlijn. Lengte 63 cm.

Porseleinen pop, S.F.B.J. (Société Francaise de Fabrication de Bébés et Jouets) Parijs ca. 1900.
Startprijs 450 EUR

Porseleinen pop, S.F.B.J. (Société Francaise de Fabrication de Bébés et Jouets) Parijs ca. 1900. Glazen ogen en een pruik van echt haar en een Frans geleed lijf van papier-maché. Lengte 76 cm.

Porseleinen pop, J.D. Kestner, Duitsland, ca. 1890.
Startprijs 450 EUR

Porseleinen pop, J.D. Kestner, Duitsland, ca. 1890. Haar pruik is van mohair. Originele kleding van katoenen piqué met wafelmotief. Ze heeft een geleed lijf. Lengte 83 cm.

Porseleinen pop, Armand Marseille, malnummer 390. Duitsland ca. 1900.
Startprijs 200 EUR

Porseleinen pop, Armand Marseille, malnummer 390. Duitsland ca. 1900. Het hoofd is van porselein met prachtige glazen ogen, een haren pruik. Antiek jurkje en ondergoed. Lijf armen en benen zijn van pa...

Porseleinen pop, S.F.B.J. (Société Francaise de Fabrication de Bébés et Jouets) Ca. 1910
Startprijs 180 EUR

Porseleinen pop, S.F.B.J. (Société Francaise de Fabrication de Bébés et Jouets) Ca. 1910. Ze heeft glazen ogen met prachtige wimpers. Het gelede lijf is van papier-maché. Lengte 60 cm.

Antieke vermoedelijk Käthe Kruse pop + kinderwagen
Startprijs 1.100 EUR

Zeldzame antieke grote Duitse vermoedelijk Käthe Kruse pop met beschilderd stoffen hoofd en geschilderd haar. Iets verf af. Reparaties bij buiknavel. Träumchen. Met kinderwagen, circa 1940. Afmeting: ...

Lehmann blikken speelgoed, 1915
Resultaat: 120 EUR

Lehmann blikken speelgoed. Bokkende ezel. Circa 1915. Enkele beschadigingen lithografie en één pootje van ezel los erbij. Afmeting: 13 x 20 x 7 cm. In goede staat.

Antieke speelgoedpop, 19e eeuw
Resultaat: 260 EUR

Zeldzame antieke 19e eeuwse speelgoedpop van vilt met kinderwagen, gietijzeren wielen en onderstel met blaasbalg + celluloid baby. Met trekbevestiging. Mogelijk Lenci. Afmeting: 32 x 32 x 13 cm. In go...

Antieke teddybeer, 1930
Startprijs 100 EUR

Antieke teddybeer met stro en vilt + glazen ogen. Mogelijk Steiff. Circa 1930. Afmeting: 35 cm. In goede staat.

Porseleinen pop, Armand Marseille, 1900
Startprijs 125 EUR

Porseleinen pop, Armand Marseille, Duitsland ca. 1900. Ze heeft een zogenaamde borstkop (hoofd en schouders vormen één geheel) op een lijf van geitenleer. Ze heeft glazen ogen en haar originele pruik....

Porseleinen pop, S.F.B.J. (Société Francaise de Fabrication de Bébés et Jouets) Parijs ca. 1900.
Startprijs 500 EUR

Porseleinen pop, S.F.B.J. (Société Francaise de Fabrication de Bébés et Jouets) Parijs ca. 1900. De mal is van het bekende atelier van Jumeau. Glazen ogen en een geleed lijf van papier-maché. Ze draag...

Porseleinen pop, naar een mal van Bru, Parijs
Startprijs 400 EUR

Porseleinen pop, Ze heeft een porseleinen hoofd met glazen ogen en een pruik van echt haar. Haar lijf is van leer, maar de onderarmen en benen zijn weer van porselein. Een bijzonder exemplaar. Antiek...

Le Gigoteur van Jules Nicolas Steiner
Startprijs 1.250 EUR

Porseleinen pop, de bekende Le Gigoteur van Jules Nicolas Steiner. Parijs ca. 1880 Het is een automaat, als je haar opdraait beweegt ze zowel haar armen als haar benen en zegt duidelijk mamma. Haar ho...