Aprilveiling 2019

Huidig | Veiling

05.04.2019 – 06.04.2019

152 Resultaten
Antiek bronzen figuur, Matroos met pistool
5000

Startprijs 650 EUR

Bronzen beeld, Vissersjongen met speelgoedboot
5001

Startprijs 1.600 EUR

Antiek bronzen madonna met ivoren gezicht
5002

Startprijs 1.500 EUR

Beeld, Heilige Petrus met kindje Jezus
5003

Startprijs 650 EUR

T. Curts, Romeins paar bij bank
5004

Startprijs 500 EUR

Antiek bronzen figuur met ivoor, Bloemenmeisje
5005

Startprijs 600 EUR

Antiek Frans bronzen figuur, Clown
5006

Startprijs 475 EUR

Antiek bronzen figuur, Oosterse man
5007

Startprijs 550 EUR

Antieke bronzen buste, 1900
5008
Antieke bronzen buste, 1900

Startprijs 650 EUR

Oude bronzen boeddha
5009
Oude bronzen boeddha

Startprijs 1.000 EUR

Houtgestoken Heilig figuur, 18e - 19e eeuw
5010

Startprijs 250 EUR

2x Antieke bronzen boekensteunen, 1930
5011

Startprijs 325 EUR

Antiek verguld beeld, vrouw met leeuw
5012

Startprijs 500 EUR

Grote Art Deco vogel
5013
Grote Art Deco vogel

Startprijs 750 EUR

Antieke marmeren buste, 1880
5014
Antieke marmeren buste, 1880

Startprijs 600 EUR

Antiek verguld bronzen figuur, Meisje met vlinder op arm
5015

Startprijs 650 EUR

Antieke terracotta dames buste
5016

Startprijs 350 EUR

Antieke bronzen figuur, Kinderen met ezel
5017

Startprijs 450 EUR

Antiek bronzen figuur, Romantisch paar
5018

Startprijs 250 EUR

Houtgestoken Heilig figuur, 19e eeuw
5019

Startprijs 250 EUR

Antieke bronzen figurengroep
5020
Antieke bronzen figurengroep

Startprijs 250 EUR

Bronzen figuur, Shakespeare
5021
Bronzen figuur, Shakespeare

Startprijs 350 EUR

Antieke bronzen buste, 1913
5022
Antieke bronzen buste, 1913

Startprijs 450 EUR

Terracotta figuur, Dame
5023
Terracotta figuur, Dame

Startprijs 125 EUR