Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

40. Aprilveiling 2019

Veiling op vrijdag 5 april 2019 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

2 Zilveren strooiers
Startprijs 25 EUR

Twee silveroverlay strooiers, 925/000, met glazen binnenkant. ø 4,5x7cm. Duchin creation. In redelijke staat

Groot Amefa plated bestek
Startprijs 25 EUR

Uitgebreid plated bestek. Gemerkt Amefa. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 7 - 22 cm. In goede staat.

Blok zeep met zilveren plaquette
Startprijs 30 EUR

Blokzeep met zilveren plaquette, 925/000, met cartouche en een versierde rand met floraal decor. 6x9x4cm. Nieuw in doos.

Lot plated, divers
Startprijs 30 EUR

Lot plated. Divers. Bestaande uit: Lange lepels, twee schalen, visbestek en taartschep. 20e Eeuw. Afmeting: 17 - 22 cm. In goede staat.

Zilveren lepel
Startprijs 30 EUR

Zilveren opdienlepel, 833/000, met peervormige bak en puntfilet steel. 21 cm. ca 67 gram. MT.: Gerritsen en van Kempen, Zeist. jl.: V:1930. In zeer goede staat

Visbestek
Startprijs 30 EUR

Twee viscouverts, met 2 messen en vorken, plated met een heft voorzien van een ribbewerking. 20 cm. In redelijk goede staat.

Plated beker, theepot en koektrommel
Startprijs 30 EUR

Lot plated met een fraaie beker met gekrulde oren geplaatst op een ronde voet, voorzien van gravering, een ronde koektrommel op onderschotel met filetrand en een Engelse theepot met getrembleerde bewe...

4 Plated schalen
Startprijs 30 EUR

Lot met 4 plated schalen, een ovale glazen dekschaal met plated deksel, twee ovaal gecontourneerde schalen en een ronde schaal op voet met gezaagd spijlen decor. ø 27cm, en 33x21cm. In goede staat

Lot zilver 4x
Startprijs 35 EUR

Lot met zilveren bestekdelen, 835/000, met een sauslepel, met een deels getorste steel, een marmeladelepel met bloemdecor, een suikerschep met kroon en een grote vork met voorstelling en molen. 12-20c...

Kristallen suikerbus met zilveren hengsel.
Startprijs 35 EUR

Kristallen schaaltje, rond model met bewerkte rand voorzien van een zilveren beugel, 833/000, met parelrand. ø14x12 cm. In goede staat

Zilveren petit four schep
Startprijs 40 EUR

Zilveren petit-four schep, 833/000, met gecontourneerde schep. Versierd met floraal graveerwerk. MT.: Onduidelijk, Schoonhoven, jl.: X:1882. 23 cm, ca 55 gram. In goede staat

Zilveren gelegenheidslepel, 1898
Startprijs 40 EUR

Gedreven 835/000 zilveren gelegenheidslepel met in de bak fantasie keuren en afbeelding De Hoop onder een lauwertak, steel met engel en vleugels en een staande jongen. Mr. Gebr. Roelfsema-Winsum. Anno...

Lot plated
Startprijs 40 EUR

Plated koffieservies, Art deco stijl met een koffiekan, theekan, melkkan en een suikerbak. Mappin & Webb, London, Sheffield. Afmeting: 12 - 12 cm. In redelijke staat.

Lepelvaasje + 6 zilveren lepels
Startprijs 40 EUR

Geslepen kristallen lepelvaasje met sticker CBZ Holland en 835/000 zilveren rand. Mr. C. Sandifort-Amsterdam/Rothemmeersum/Maastricht. Met zes 835/000 zilveren Biedermeier theelepeltjes. Afmeting: 9 c...

Odeurflacon, zilver
Startprijs 40 EUR

Odeurflacon gemaakt uit Fries draadglas, cilindervormig model met zilveren hals en dop, 833/000, versierd met graveerwerk, deukje in Voorzien van binnenstop. ø 2,5x10cm. In goede staat

6 Fruitmesjes met parelmoer
Startprijs 40 EUR

Zes fruitmesjes met parelmoeren heften in cassette. 16 cm. In goede staat

Zilveren strooilepel
Startprijs 40 EUR

Zilveren strooilepel, Frans, met rechthoekige bak versierd met bloemenrand en fraai gezaagd patroon, bevestigd aan een gecontourneerde steel met cartouche en maskers. 7x21cm. ca 48 gram In goede staat

Zilveren strooilepel
Startprijs 40 EUR

Zilveren strooilepel, 833/000, met ronde gezaagde bak met kruisjespatroon bevestigd aan een gecontourneerde steel voorzien van floraal graveerwerk. MT. Jacob van Wijk, Amsterdam, jl.:h: 1867. ca 40 gr...

Diverse messen
Startprijs 40 EUR

Lot met 3 messen, een broodmes met houten greep, broodmes met zilveren heft met floraal patroon en een broodmes met zilveren greep, BWG in Empire stijl. In goede staat

Antieke zilveren vork, 1880
Startprijs 45 EUR

Antieke 835/000 zilveren vork met florale graveringen. Voorzien van een gesneden parelmoer heft. Mr. A. Graves Kooiman-Schoonhoven. Circa 1880. Afmeting: 16 cm. In goede staat.

Zilveren natfruitschep
Startprijs 45 EUR

Zilveren natfruitschep, 833/000, met een opengewerkte bak met fruitdecor en een geschulpte rand voorzien van een steel met fruitdecor. MT.: B.W.Eldick, Zutphen, jl.: I:1943. 23 cm. ca 78 gram. In goed...

Zilveren suiker en zoutschep
Startprijs 50 EUR

Een 835/000 zilveren suikerschep met vleugelbak en steel met randfilet. Mr. W.F. Schuss-Amsterdam. Anno 1876. En een 835/000 zilveren zoutschep met gecontourneerd heft met filetrand. Mr. H.A. Schuss-A...

6 Vorkjes met zilveren heft
Startprijs 50 EUR

Zes vorken met zilveren gecontourneerde heften, 900/000, met gedreven floraal decor. 16 cm. Sommige heften zitten wat los, verder in goede staat.

Twee delen zilver
Startprijs 50 EUR

Zilveren pen en naaldenkoker, gecontourneerde naaldenkoker met floraal graveerwerk, 6 cm, en een balpen voorzien van bewerking m.b.t. Israël, met o.a. chanuka, en klaagmuur. 13 cm. Diverse gehaltes.