Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

40. Aprilveiling 2019

Veiling op vrijdag 5 april 2019 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

3x Vieux, divers
Startprijs 20 EUR

Drie maal Vieux. Figuren op strand etc. Met zandtechniek. Op paneel. Afmeting: 13 x 22 cm. In goede staat.

2x Werken op papier, Seine Parijs + Reiger
Startprijs 25 EUR

Twee werken op papier. Aquarel, Seine Parijs, monogram Q 1952 + Tekening reiger, monogram Q 1950. Afmeting: 26 - 35 cm. In goede staat.

Martin Dittberner, Divers
Startprijs 25 EUR

Vier maal Martin Dittberner. 1912 - 2003. Duitse School. Twee maal ets, boekje + litho. Diverse voorstellingen. Werken op papier. Afmeting: 12 - 22 cm. In goede staat.

A. Sicherman Gichein?, Stilleven bloemvaas
Startprijs 25 EUR

A. Sicherman Gichein? Duitse School. 1925. Stilleven met bloemvaas en dekseldoos. Olieverf op linnen. Afmeting: 35 x 26 cm. In goede staat.

D. de Mey, Landschap watermolen
Startprijs 25 EUR

D. de Mey, 1935. Landschap watermolen. Naar Meindert Hobbema. Olieverf op paneel. Afmeting: 25 x 19 cm. In goede staat.

5x Antieke etsen/steendrukken (divers)
Startprijs 30 EUR

Vijf antieke etsen/steendrukken. 19e Eeuw. Onder andere: Twee maal P. Matthes, P.A. Schipperus, A.C. Kruseman, W. Steelink. Afmeting: 12 - 20 cm. In goede staat.

2x Etsen, Gotische gevel+Berghutten
Startprijs 30 EUR

Twee etsen. Circa 1930 en 1980. Duitse School. Gotische gevel, Nr. 122/250 + Berghutten met figuren, ingekleurd. Afmeting: 29 x 33 cm + 44 x 35 cm. In goede staat.

Onduid. gesig., Surrealistische erotische voorstelling
Startprijs 30 EUR

Onduidelijk gesigneerd. Nr. 114/200. Surrealistische erotische voorstelling. Litho op papier. Afmeting: 45 x 35 cm. In goede staat.

Kuhlmeyer. gesign., Religieus
Startprijs 30 EUR

Kuhlmeyer duitse school kerkelijke processie olieverf op linnen 1e helft 20e eeuw. 107x80 in goede staat.

H.C. Kranenburg, Vaas met bloemen
Startprijs 40 EUR

H.C. Kranenburg. 1871 - 1948. Vaas met bloemen. Olieverf op paneel. Afmeting: 20 x 30 cm. In goede staat.

Affiche Sophia Loren, 1960
Startprijs 40 EUR

Affiche Sophia Loren voor film 'Het eiland der Verleiding'. Circa 1960. Technicolor Express Film. Gemengde techniek op papier. Afmeting: 30,5 x 21 cm. In goede staat.

Onduid. gesig., Abstract figuratief
Startprijs 40 EUR

Onduidelijk gesigneerd. 20e Eeuw. Abstracte voorstelling. Lithografie op papier. Afmeting: 74 x 50 cm. In goede staat.

Bep Toscani, Abstracte compositie
Startprijs 40 EUR

Bep Toscani. '97. 1940 - . Abstracte compositie. Gemengde techniek op papier. Afmeting: 35 x 35 cm. In goede staat.

K.T. Nauhaus, Riviergezicht door stad
Startprijs 40 EUR

K.T. Nauhaus 50. Riviergezicht door stad. Aquarel op papier. Afmeting: 48 x 60 cm. In goede staat.

Onduid. gesig., Wilde bloemen
Startprijs 40 EUR

Onduidelijk gesigneerd. 1985. Wilde bloemen. Aquarel op papier. Afmeting: 54 x 74 cm. In goede staat.

F. Ypma, Hollands winters dorp
Startprijs 40 EUR

F. Ypma. Circa 1950. Hollands winters dorp met figuren. Scheurtje. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 60 cm. In goede staat.

Latour, Vaas met bloemen
Startprijs 40 EUR

Latour. 20e Eeuw. Vaas met bloemen. Olieverf op paneel. Afmeting: 20 x 20 cm. In goede staat.

A. Vernet? Frans stadsgezicht
Startprijs 40 EUR

A. Vernet? Circa 1950. Frans stadsgezicht. Olieverf op linnen. Afmeting: 40 x 50 cm. In goede staat.

3x Duits grafiek, divers
Startprijs 40 EUR

Drie maal Duits grafiek. Linde Waber. 1940. Houtsnede op bruin papier, landschap. + Wofgang Hutler. 1928 - 2014. Fantasie compositie. Litho op papier + Wolfgang Rabl. 1943 - .......... . Surrealistisc...

Nico Bruynestein, Stilleven met orchideeën
Startprijs 45 EUR

Nico Bruynestein '37. 1893 - 1950. Stilleven met orchideeën. Olieverf op linnen. Afmeting: 25 x 18 cm. In goede staat.

2x Nadruk etsen Rembrandt van Rijn.
Startprijs 50 EUR

Twee nadruk etsen Rembrandt van Rijn. Eén maal drie portretten, annotatie 1657. Eén maal bruggetje, annotatie 1645. Afmeting: 17 - 23 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, Duits riviergezicht met kastelen
Startprijs 50 EUR

Ongesigneerd. Circa 1900. Duits riviergezicht met kastelen. Olieverf op linnen. Afmeting: 115 x 88 cm. In redelijke staat.

Duitse gravure, 19e eeuw
Startprijs 50 EUR

19e Eeuwse handingekleurde Duitse gravure. Hintgergrund Wolfsschuckt. Afmeting: 39 x 30 cm. In goede staat.

Onduid. gesig., Stadsgezicht Parijs
Startprijs 50 EUR

Onduidelijk gesigneerd. Circa 1960. Stadsgezicht Parijs. Gouache op papier. Afmeting: 30 x 40 cm. In goede staat.