Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

40. Aprilveiling 2019

Veiling op vrijdag 5 april 2019 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

4x Reclame affiches 1930-1960
Startprijs 20 EUR

Vier maal gelithografeerde reclame affiches. Circa 1930 - 1960. Onder andere: Lelido bierreclame, Air India en Benedictine. Afmeting: 20 - 42 cm. In redelijk/goede staat.

30x De avonturen van Flipje
Startprijs 40 EUR

Dertig boekjes De avonturen van Flipje - de Betuwe. Afmeting: 17 x 17 x 0,4 cm. In goede staat.

3x Antieke blikken trommels
Startprijs 40 EUR

Drie antieke blikken. (broodtrommels). Circa 1900. Eén met lithografie 'West Indische chocolade pastilles'. Afmeting: 36 - 42 cm. In redelijk/goede staat.

Lot oude/antieke flessen
Startprijs 40 EUR

Lot oude/antieke flessen. Onder andere: Grolsch, Vlekje, emaille, porselein, Maggi et cetera. In doos. 20e Eeuw. Afmeting: 37 x 32 x 50 cm. In goede staat.

Oude weegschaal + klok, 1920
Startprijs 50 EUR

Twee maal antiek. Circa 1920. Eén maal weegschaal met keramiek, merk Krups, beschadigd. Eén maal emaille keukenklok, gerestaureerd. Afmeting: 27 - 48 cm. In redelijk/goede staat.

Frans emaille reclamebord
Startprijs 50 EUR

30-er/40-er Jaren Frans emaille reclame bord. Pied Selle. Afmeting: 38 x 58 cm. In goede staat.

KLM ontwerp
Startprijs 50 EUR

30-er Jaren handgeschilderd KLM ontwerp. Ex Libris Jens Harteling. Aquarel op papier. Afmeting: 50 x 32 cm. In goede staat.

Ontwerp Scandinavian Air Expres
Startprijs 50 EUR

Handgeschilderde 30-er jaren ontwerp Scandinavian Air Expres Amsterdam - Kopenhagen. Gemengde techniek op papier. Afmeting: 60 x 48 cm. In goede staat.

Ontwerp 'De Zeeuwse Verzekeringen'
Startprijs 50 EUR

Handgeschilderd ontwerp van 'De Zeeuwse Verzekeringen'. 50-er/60-er Jaren. Scheurtje. Afmeting: 63 x 43 cm. In redelijk/goede staat.

2x Antiquarische Graff Zeppelin
Startprijs 50 EUR

Twee maal antiquarische Duitse Zeppelin. Bestaande uit: Boekje 'Die Zeppeling fahrt nach Amerika uns zurück' + Grote postkaart 'Luftschiff in voller fahrt'. Verlag E. Baumann. Afmeting: 16,5 - 29 cm. ...

Emaille reclamebord 't Gildenhuis
Startprijs 80 EUR

Oud 30-er jaren dubbelzijdig emaille reclamebord 'Te huur 't Gildenhuis'. Lichte randschade. Afmeting: 33 x 35 cm. In goede staat.

2x Oldtimer ontwerpen
Startprijs 80 EUR

Twee handgeschilderde 30-er jaren Art Deco schilderijen met oldtimers. Aquarel op papier. Afmeting: 50 x 30 cm. In goede staat.

Lot antiek grijs emaille (7x)
Startprijs 100 EUR

Lot antiek grijs emaille. Bestaande uit zeven delen. Circa 1900 - 1930. Afmeting: 13 - 26 cm. In goede staat.

Blikken reclamebord Holland - Amerika lijn
Startprijs 100 EUR

Blikken reclamebord met standaard. Circa 1930 - 1940. Holland - America Line. Ontwerp Alphons Pullaert België. Afmeting: 34 x 24 cm. In goede staat.

2x Fokker ontwerp
Startprijs 100 EUR

30-er Jaren Fokker handgeschilderd ontwerp. 3 Waspen 425 PK. Zwart-wit op papier. Afmeting: 58 x 44 cm. In goede staat.

6x Vliegtuig ontwerpen
Startprijs 150 EUR

Zes handgeschilderde ontwerpen met vliegtuigen. Eerste helft 20e eeuw. Gemengde techniek op papier. Afmeting: 50 - 60 cm. In goede staat.

Emaille bord, Zuid Sleen
Startprijs 175 EUR

Oud emaille reclamebord van de A.N.W.B. - K.NA.C. Zuidsleen. Afmeting: 99 x 40 cm. In redelijk/goede conditie.

Zeldzame affiche tentoonstelling te Wenen
Startprijs 200 EUR

Zeldzame affiche tentoonstelling te Wenen 1946. Ausstellung Zeitgenossische Französischer Radierungen. Voorstelling nach Decaris. Papier op linnen. Afmeting: 105 x 77 cm. In goede staat.

Antiek beschilderd kistje, 1900
Startprijs 275 EUR

Antiek eikenhouten beschilderde marine kist. Circa 1900. 2nd Ships Compass, met twee-master op deksel en naam Peter Habgood. Afmeting: 28 x 35 x 36 cm. In goede staat.

7x Antiquarische boeken Flipje
Startprijs 350 EUR

Zeven antiquarische boeken Flipje en zijn vriendjes + één boek Flipje Fliposcoop. Zes maal Flipje en zijn vriendjes, tekeningen Larmsen van Beek. Afmeting: 31 - 50 cm. In redelijk/goede staat.

Oud Droste Cacao blik
Resultaat: 20 EUR

Oud Droste Cacao blik met afbeelding van zuster met dienblad en wolkje boven het kopje. Midden 20e eeuw. Afmeting: 19 x 11 x 11 cm. In goede staat.

Oude bierreclame Beauregard
Resultaat: 25 EUR

Oude Beauregard speciale bierreclame hangbord. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 38 x 23 cm. In goede staat.

4x Antieke houten voorraaddozen
Resultaat: 30 EUR

Vier antieke houten voorraaddozen met en zonder lithografische reclame. Afmeting: 27 - 40 cm. In goede staat.

Lot antieke/oude houten doorlopers etc.
Resultaat: 30 EUR

Lot antieke/oude houten Friese doorlopers + originele dozen + antiek lederen schaatsmanchetten. In doos. Afmeting: 37 x 32 x 50 cm. In goede staat.