Naverkoop / After-Sales Aprilveiling 2019

Naverkoop | Veiling

05.04.2019 – 06.04.2019

24 Resultaten
Antiek Frans infanteriegeweer
3400
Antiek Frans infanteriegeweer

375 EUR

Antiek Nederlands geweer + bajonet
3401

950 EUR

Antiek Nederlands ringhaan pistool
3402

1.050 EUR

Set Engelse antieke vuursteen pistolen
3403

600 EUR

Authentieke Lancaster bommenwerper richtingsmeter
3404

Startprijs 100 EUR

Authentiek Spitfire vliegtuig compas
3405

105 EUR

Authentieke Lancaster bommenwerper hoogtemeter
3406

100 EUR

3x Indonesische krissen
3407
3x Indonesische krissen

160 EUR

Lot divers militaria (6x)
3408
Lot divers militaria (6x)

Startprijs 60 EUR

Antiek emaille reclamebord
3409
Antiek emaille reclamebord

Startprijs 450 EUR

Bajonet, 19e eeuw
3410
Bajonet, 19e eeuw

95 EUR

Antiek sabel, 19e eeuw
3411
Antiek sabel, 19e eeuw

235 EUR

Lang dubbelloops pistool, 19e eeuw
3412

Startprijs 450 EUR

Dubbelloops pistool, 19e eeuw
3413
Dubbelloops pistool, 19e eeuw

Startprijs 350 EUR

3x Antieke geweren, 19e eeuw
3414
3x Antieke geweren, 19e eeuw

150 EUR

Kanon op standaard
3415
Kanon op standaard

60 EUR

Lot militaria (dolken/machette)
3416

60 EUR

Indonesische kris
3417
Indonesische kris

Startprijs 75 EUR

2x Oude Indonesische kris
3418
2x Oude Indonesische kris

75 EUR

Antieke Duitse sabel
3419
Antieke Duitse sabel

Startprijs 300 EUR

Prachtige Indonesische kris
3420
Prachtige Indonesische kris

60 EUR

Sabel, 18e - 19e eeuws
3421
Sabel, 18e - 19e eeuws

Startprijs 50 EUR

Oude Indonesische kris
3422
Oude Indonesische kris

Startprijs 40 EUR

Afrikaanse kromdolk
3423
Afrikaanse kromdolk

20 EUR