afgesloten

40. Aprilveiling 2019

afgesloten | Veiling

05.04.2019 – 06.04.2019

326 Resultaten

4000

Bouille meubel met inleg

Startprijs 4.000 EUR

Zeldzaam 18e eeuws Frans Boulle kunstkabinet belijmd met diverse houtsoorten. Bronzen beslag en florale intarsia (latere aanpassingen). Binnenwerk geëboniseerd in Renaissance-stijl met Sevres porselei...


4001

Italiaans dressoir, Osvaldo Borsani

Startprijs 5.000 EUR

Groot Italiaans 60-er jaren dressoir van Osvaldo Borsani, For Tecno. Met kersen fineer in visgraat motief en glazen bovenblad. Afmeting: 98 x 46 x 273 cm. In goede staat.


4002

Italiaanse design tafel, Osvaldo Borsani

Startprijs 800 EUR
Resultaat: 1.300 EUR

Mooie Italiaanse Osvaldo Borsani design tafel met glazen blad, messing toelopende poten en gezwart metaal. 60-er Jaren. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 40 x 110 x 59 cm. In goede staat.


4003

Renaissance kast, 17e eeuw

Startprijs 1.500 EUR
Resultaat: 1.500 EUR

Zeldzame Hollandse 17e eeuwse eikenhouten Renaissance kast met ebbenhout en snijwerk, ranken, figuren, fratzen, ridderfiguren, halve Korinthische zuilen. Met origineel slot. Afmeting: 215 x 147 x 62 c...


4004

Dresdner Barok vitrinekast, 19e eeuw

Startprijs 900 EUR

19e Eeuwse wortelnoten Dresdner Barok vitrine opzetkast met gebogen ondercommode en compleet verguld bronzen beslag. Afmeting: 224 x 110 x 53 cm. In goede staat.


4005

Hollandse Barok vitrinekast, 1780

Startprijs 1.800 EUR

Hollandse mahoniehouten Barok vitrinekast met mooi bronzen beslag en klauwpoten. Porseleinkast. Circa 1780. Afmeting: 180 x 228 x 55 cm. In goede staat.


4006

Italiaanse commode, 20e eeuw

Startprijs 1.200 EUR
Resultaat: 1.050 EUR

Gesigneerd Italiaans beschilderde gebombeerde commode met gemarmerd blad. 20e Eeuw. Afmeting: 93 x 110 x 75 cm. In goede staat.


4007

Hollandse wortelnoten vitrinekast, 19e eeuw

Startprijs 1.500 EUR
Resultaat: 2.500 EUR

Hollandse 19e eeuwse wortelnoten porselein vitrinekast in Louis Seize-stijl. Kast heeft vier schappen, bronzen beslag en klauwpoten. Met guirlandes en medaillons. Afmeting: 203 x 170 x 47 cm. In goede...


4008

Kersenhouten secretaire, 1820

Startprijs 1.500 EUR

Vroeg 19e eeuwse Duitse kersenhouten rolsecretaire. Circa 1820. In goede gerestaureerde staat en met schellak politoer. Afmeting: 164 x 100 x 62 cm. In goede staat.


4009

Hollands kabinet, 1700

Startprijs 5.000 EUR

Zeldzaam Hollandse rococo Louis Seize kabinet ca. 1700. Bloem mahonie gebombeerd met fijn snijwerk, origineel beslag, klauwpoten, guirlandes en medaillons. In zeer goede originele staat 250x190x75cm.


4010

Zeldzame rozenhouten vitrinekast, 1880

Startprijs 400 EUR
Resultaat: 400 EUR

Zeldzame 19e eeuwse rozenhouten twee-delige Rococo-stijl vitrinekast met bronzen bewerkte lijsten + sierwerk. Circa 1880. Afmeting: 195 x 73 x 46 cm. In goede staat.


4011

Engelse eiken kast, 18e eeuw

Startprijs 1.200 EUR

Originele Engelse eiken kast. Zeldzaam. 18e Eeuw. Met panelen in deuren en onderstuk en drie lades. Afmeting: 193 x 181 x 53 cm (hxbxd). In goede staat.


4013

Italiaanse commode met beslag, 20e eeuw

Startprijs 1.000 EUR

Grote oude Italiaanse gebombeerde dubbelgebogen notenhouten commode met bronzen beslag. 20e Eeuw. Afmeting: 90 x 134 x 60 cm. In goede staat.


4014

Hollandse wortelnoten vitrinekast, 18e eeuw

Startprijs 1.200 EUR

18e Eeuwse Hollandse wortelnoten Barok, Louis Quinze vitrine opzetkast (porseleinkast) met origineel bronzen beslag en klauwpoten. Afmeting: 235 x 150 x 45 cm. In goede staat.


4015

Frans rozenhoutenbureau met brons

Startprijs 700 EUR

Frans rozenhouten bureau met bronzen beslag en groen met goud schrijfleer. Rijke uitvoering. Mooie kwaliteit. 20e Eeuw. Afmeting: 79 x 77 x 150 cm. In goede staat.


4016

Orgelgebogen commode, 18e eeuw

Startprijs 400 EUR

Hollandse 18e eeuwse wortelnoten orgelgebogen 4-laden commode met origineel messing beslag. Louis Quinze. Circa 1760. Oudere restauratie. Afmeting: 73 x 90 x 49 cm. In goede staat.


4017

Barok kast, 1780

Startprijs 600 EUR
Resultaat: 700 EUR

Zuid Duitse origineel beschilderde Barok kast. Circa 1780. Twee-delig met losse koplijst en twee lades. Afmeting: 192 x 180 x 65 cm. In goede staat.


4018

Vergulde schildersezel met dolfijnen

Startprijs 600 EUR

Prachtige vergulde houtgestoken schildersezel met dolfijnen en guirlandes. 20e Eeuw. Afmeting: 207 x 60 x 55 cm. In goede staat.


4019

Zeldzame vitrinekast, 1870

Startprijs 300 EUR
Resultaat: 350 EUR

Zeldzame 19e eeuwse houtgestoken vitrinekast met tollen, spiegels, rankendecors, kroon en klauwpoten. Circa 1870. Afmeting: 203 x 106 x 41 cm. In goede staat.


4020

Antieke Davenport, 19e eeuw

Startprijs 850 EUR

Antiek koloniaal houtgestoken 19e eeuws Engels Davenport bureau met rijk gestoken snijwerk, floraal, vogels en koppen. Monogram in slot. Afmeting: 120 x 64 x 64 cm. In goede staat.


4021

Dubbelgebogen Barok secretaire, 18e eeuw

Startprijs 700 EUR

18e Eeuws Duits eikenhouten dubbelgebogen Barok secretaire met florale intarsia, messing beslag en originele sloten. Rugwand vervangen. Afmeting: 105 x 108 x 63 cm. In goede staat.


4022

Franse commode met intarsia/marmeren blad

Startprijs 650 EUR
Resultaat: 650 EUR

Franse commode met intarsia en marmeren blad. 20e Eeuw. Met florale en marquetterie decor. Afmeting: 88 x 137 x 56 cm. In goede staat.


4023

Prachtig Hollands Louis Quinze kabinet, 1750

Startprijs 2.250 EUR

Prachtige wortelnoten Hollandse Louis Quinze orgelgebogen kabinet met origineel beslag. Circa 1750. Recentelijk professioneel gerestaureerd en schellak handgepolitoerd. Afmeting: 185 x 64 x 240 cm. In...


4024

2x Japanse lakwerk piedestals

Startprijs 200 EUR
Resultaat: 200 EUR

Twee grote Japanse lakwerk piedestals met gegraveerde florale/vogels decor. 20e Eeuw. Afmeting: 91 x 34 cm ø. In goede staat.