Naverkoop / After-Sales Aprilveiling 2019

Naverkoop | Veiling

05.04.2019 – 06.04.2019

326 Resultaten
Bouille meubel met inleg
4000
Bouille meubel met inleg

Startprijs 4.000 EUR

Italiaans dressoir, Osvaldo Borsani
4001

Startprijs 5.000 EUR

Italiaanse design tafel, Osvaldo Borsani
4002

1.300 EUR

Renaissance kast, 17e eeuw
4003
Renaissance kast, 17e eeuw

1.500 EUR

Dresdner Barok vitrinekast, 19e eeuw
4004

Startprijs 900 EUR

Hollandse Barok vitrinekast, 1780
4005

Startprijs 1.800 EUR

Italiaanse commode, 20e eeuw
4006
Italiaanse commode, 20e eeuw

1.050 EUR

Hollandse wortelnoten vitrinekast, 19e eeuw
4007

2.500 EUR

Kersenhouten secretaire, 1820
4008
Kersenhouten secretaire, 1820

Startprijs 1.500 EUR

Hollands kabinet, 1700
4009
Hollands kabinet, 1700

Startprijs 5.000 EUR

Zeldzame rozenhouten vitrinekast, 1880
4010

400 EUR

Engelse eiken kast, 18e eeuw
4011
Engelse eiken kast, 18e eeuw

Startprijs 1.200 EUR

Italiaanse commode met beslag, 20e eeuw
4013

Startprijs 1.000 EUR

Hollandse wortelnoten vitrinekast, 18e eeuw
4014

Startprijs 1.200 EUR

Frans rozenhoutenbureau met brons
4015

Startprijs 700 EUR

Orgelgebogen commode, 18e eeuw
4016

Startprijs 400 EUR

Barok kast, 1780
4017
Barok kast, 1780

700 EUR

Vergulde schildersezel met dolfijnen
4018

Startprijs 600 EUR

Zeldzame vitrinekast, 1870
4019
Zeldzame vitrinekast, 1870

350 EUR

Antieke Davenport, 19e eeuw
4020
Antieke Davenport, 19e eeuw

Startprijs 850 EUR

Dubbelgebogen Barok secretaire, 18e eeuw
4021

Startprijs 700 EUR

Franse commode met intarsia/marmeren blad
4022

650 EUR

Prachtig Hollands Louis Quinze kabinet, 1750
4023

Startprijs 2.250 EUR

2x Japanse lakwerk piedestals
4024
2x Japanse lakwerk piedestals

200 EUR