Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

40. Aprilveiling 2019

Veiling op vrijdag 5 april 2019 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Zeldzaam 3-delig opaline stel, 19e eeuw 5500
Zeldzaam 3-delig opaline stel, 19e eeuw

Resultaat:

550 EUR

2x Duitse historisme bokalen 5501
2x Duitse historisme bokalen
Startprijs 150 EUR
18e Eeuws mondgeblazen glas 5502
18e Eeuws mondgeblazen glas
Startprijs 450 EUR
4-Delige Anna Groen set 5503
4-Delige Anna Groen set
Startprijs 60 EUR
Verkocht
Waterset Anna Groen, Copier Leerdam 5504
Waterset Anna Groen, Copier Leerdam

Resultaat:

160 EUR

Antieke Anna Groen set, 1920 5505
Antieke Anna Groen set, 1920
Startprijs 60 EUR
Verkocht
Glazen inktpot 5506
Glazen inktpot

Resultaat:

65 EUR

Verkocht
18e Eeuws maatglas 5507
18e Eeuws maatglas

Resultaat:

160 EUR

Piece de milieu 5508
Piece de milieu
Startprijs 120 EUR
Verkocht
Antieke tafelolielamp, 1900 5509
Antieke tafelolielamp, 1900

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Groot 2-delig kristallen tafelstuk 5510
Groot 2-delig kristallen tafelstuk

Resultaat:

170 EUR

Verkocht
Copier Leerdam bolvaas 5511
Copier Leerdam bolvaas

Resultaat:

35 EUR

Verkocht
Glazen Leerdam vaas, Floris Meydam 1963 5512
Glazen Leerdam vaas, Floris Meydam 1963

Resultaat:

70 EUR

Oude Loetz-stijl glazen vaas 5513
Oude Loetz-stijl glazen vaas
Startprijs 50 EUR
2x Oude Copier Leerdam asbakken, 1950 5514
2x Oude Copier Leerdam asbakken, 1950
Startprijs 40 EUR
Verkocht
Kristallen fruitschaal 5515
Kristallen fruitschaal

Resultaat:

50 EUR

Antiek Boheems kristallen bokaalglas 5516
Antiek Boheems kristallen bokaalglas
Startprijs 150 EUR
Art Deco karaf, 1930 5517
Art Deco karaf, 1930
Startprijs 140 EUR
Verkocht
Moderne grote fruitschaal 5518
Moderne grote fruitschaal

Resultaat:

80 EUR

Antieke Boheemse kristallen stopfles 5519
Antieke Boheemse kristallen stopfles
Startprijs 180 EUR
Verkocht
Moderne glazen stier 5520
Moderne glazen stier

Resultaat:

150 EUR

Grote kristallen dekselcoupe 5521
Grote kristallen dekselcoupe
Startprijs 60 EUR
Glazen Leerdam schaal 'Essilor' 5522
Glazen Leerdam schaal 'Essilor'
Startprijs 50 EUR
Lot Murano glas (2x) 5523
Lot Murano glas (2x)
Startprijs 50 EUR