Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

40. Aprilveiling 2019

Veiling op vrijdag 5 april 2019 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Zeldzaam 3-delig opaline stel, 19e eeuw
Resultaat: 550 EUR

Zeldzaam drie-delig 19e eeuws opaline glazen kaststel. Handbeschilderd met landschappen en goud decor. Mooie kwaliteit. Afmeting: 37 x 13 cm ø. In goede staat.

2x Duitse historisme bokalen
Startprijs 150 EUR

Twee grote 19e eeuwse Duits glazen historisme bokalen met handgeschilderde romantische voorstellingen. Neo Renaissance. Circa 1880. Afmeting: 29 x 12 cm ø. In goede staat.

18e Eeuws mondgeblazen glas
Startprijs 450 EUR

18e Eeuws mondgeblazen, gegraveerd glas. Met florale en kasteel decor. Afmeting: H 22 cm. In goede staat.

4-Delige Anna Groen set
Startprijs 60 EUR

Vier-delige Anna Groen Copier uraniumglas set. Circa 1920 - 1930. Afmeting: 22 x 22 x 12 cm. In goede staat.

Waterset Anna Groen, Copier Leerdam
Resultaat: 160 EUR

Antieke vier-delige Anna Groen set. Uraniumglas Copier. Circa 1920. Afmeting: 17 x 29 x 13 cm. In goede staat.

Antieke Anna Groen set, 1920
Startprijs 60 EUR

Antieke zeven-delige Anna Groen likeurset. Uraniumglas. Circa 1920. Afmeting: 7 - 21 cm. In goede staat.

Glazen inktpot
Resultaat: 65 EUR

Isle of Wight glazen inktpot met zilveren dop, decor Golden Peacock, ø9x6,5cm. in goede staat.

18e Eeuws maatglas
Resultaat: 160 EUR

18e Eeuws Duits mondgeblazen maatglas. Anno 1718. Handbeschilderd met ranken, tabak-rokende man en vier spreuken. Afmeting: H 23,5 cm. In goede staat.

Piece de milieu
Startprijs 120 EUR

Antieke drie-delige kristallen piece de milieu met gravering. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 53 x 30 cm ø. In goede staat.

Antieke tafelolielamp, 1900
Resultaat: 80 EUR

Antieke Jugendstil glazen tafelpetroleumlamp. Circa 1910. Mogelijk Loetz of Pallme König. Compositie metalen voet gerepareerd. Afmeting: H 59 cm. In redelijk/goede staat.

Groot 2-delig kristallen tafelstuk
Resultaat: 170 EUR

Zeer groot twee-delig kristalglazen tafelstuk. Piece de milieu. Met facet slijpsel. 21e Eeuw. Afmeting: 63 x 43 cm. In goede staat.

Copier Leerdam bolvaas
Resultaat: 35 EUR

Copier Leerdam groen-glazen bolvaas. Circa 1930. Eén minimale chip. Afmeting: 21 x 16 cm ø. In redelijk/goede staat.

Glazen Leerdam vaas, Floris Meydam 1963
Resultaat: 70 EUR

Floris Meydam, Leerdam. Glazen vaas. Circa 1963. Blauw/transparant met luchtbellen. Afmeting: 14 x 15,5 cm ø. In goede staat.

Oude Loetz-stijl glazen vaas
Startprijs 50 EUR

Oude blauw iriserende glazen vaas in Loetz-stijl. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 21 x 9 cm ø. In goede staat.

2x Oude Copier Leerdam asbakken, 1950
Startprijs 40 EUR

Twee oude Copier Leerdam groen-glazen asbakken. 50-er Jaren. Afmeting: 6 x 14 cm ø. In goede staat.

Kristallen fruitschaal
Resultaat: 50 EUR

Zeer grote kristalglazen fruitschaal met florale decor. 21e Eeuw. Afmeting: 33 x 35 cm ø. In goede staat.

Antiek Boheems kristallen bokaalglas
Startprijs 150 EUR

Antiek Boheems kristallen bokaalglas met noppen en geëtste jachtvoorstelling. Afmeting: 24 cm. In goede staat.

Art Deco karaf, 1930
Startprijs 140 EUR

Art Deco kristalglazen stopkaraf met laag zilvergehalte hals. Circa 1930. Afmeting: H 23,5 cm. In goede staat.

Moderne grote fruitschaal
Resultaat: 80 EUR

Moderne grote fruitschaal, Mille Fiori-stijl. Glasfusing. 21e Eeuw. Afmeting: 33 x 43 x 19 cm. In goede staat.

Antieke Boheemse kristallen stopfles
Startprijs 180 EUR

Antieke robijn-rode Boheems kristallen stopfles. Met herten en hond in bos decor. Gegraveerd. Afmeting: H 21 cm. In goede staat.

Moderne glazen stier
Resultaat: 150 EUR

Grote moderne glazen stier. Rood. 21e Eeuw. Afmeting: 28 x 50 x 14 cm. In goede staat.

Grote kristallen dekselcoupe
Startprijs 60 EUR

Grote kristalglazen dekselcoupe in globusvorm. Facet geslepen. 21e Eeuw. Afmeting: 50 cm. In goede staat.

Glazen Leerdam schaal 'Essilor'
Startprijs 50 EUR

Grote ronde Leerdam schaal 'Essilor' uit 2004. Ontwerp Siem van der Marel. In de kleurstelling blauw-groen + transparant. Afmeting: 11,5 x 25 cm ø. In goede staat.

Lot Murano glas (2x)
Startprijs 50 EUR

Twee maal oud Murano glas. Latticino. 20e Eeuw. Bestaande uit: Flesje, roze/wit + schaaltje, roze/wit. Afmeting: 6,5 x 6,5 cm ø. In goede staat.

4x Oud/antiek glaswerk
Resultaat: 50 EUR

Vier maal oud/antiek glaswerk. Bestaande uit: Dekseldoos, violet met goud decor, twee parfumflacons, bokaal met figuren en goud decor. Afmeting: 11 - 20 cm. In goede staat.

Moderne glazen vaas
Startprijs 40 EUR

Grote moderne mondgeblazen glazen vaas groen/blauw. Met glas overlay licht-groen. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 31 x 24 cm ø. In goede staat.

7x Antieke glas-in-lood vensters
Resultaat: 50 EUR

Zeven antieke glas-in-lood vensters. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 30x20 en 50x20 cm. In goede staat.

Groot oud/antiek glas-in-lood raam
Resultaat: 50 EUR

Groot oud/antiek glas-in-lood raam. Met vogel decor. Enkele kleine ronde vensters gebarsten. Afmeting: 67 x 76 cm. In redelijk/goede staat.

Antieke glazen koekjesdoos, 1900
Resultaat: 30 EUR

Antieke glazen koekjes dekseldoos met messing onderschaal. Met florale decors. Circa 1900. Afmeting: 19 x 15 x 20 cm. In goede staat.

4x Oude/antieke karaffen
Resultaat: 50 EUR

Vier oude/antieke karaffen. Onder andere met amandelslijpsel. Eén karaf met zilveren montuur. 20e Eeuw. Afmeting: 29 - 31 cm. In goede staat.

Glas in lood venster
Startprijs 30 EUR

Oud gebrandschilderd glas-in-lood venster naar oud voorbeeld. Afbeelding van "gezin omstreeks 1790". Afmeting: 41 x 33 cm. In goede staat.

2x Antiek Boheems glas
Resultaat: 40 EUR

Twee maal antiek robijnrood Boheems kristal met graveringen. Bestaande uit: Tafelschaal + bokaal. Eén pegel mist. Afmeting: 20 - 32 cm. In goede staat.

2x Antieke kristallen karaffen
Resultaat: 80 EUR

Twee antieke ruitkristallen schenkkaraffen. Chip bij één voet. Afmeting: H 33 cm. In redelijk/goede staat.

Grote moderne fruitschaal
Resultaat: 50 EUR

Grote moderne kunstglazen fruitschaal met diverse kleuren. Glasfusing. 21e Eeuw. Afmeting: 18 x 43 x 42 cm. In goede staat.

Moderne fruitschaal
Resultaat: 55 EUR

Grote moderne kunstglazen fruitschaal met diverse kleuren. Glasfusing. 21e Eeuw. Afmeting: 18 x 47 x 46 cm. In goede staat.

Set kristalglazen kandelaren
Resultaat: 50 EUR

Twee grote moderne kristalglazen kaarskandelaren in originele verpakking. 21e Eeuw. Afmeting: 30 x 11 x 11 cm. In goede staat.

Glazen Murano vaas
Resultaat: 110 EUR

Oude gematteerde Italiaanse Murano glazen vaas met metalen voet. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 27 x 12,5 cm ø. In goede staat.

Kristallen vaas
Startprijs 50 EUR

Grote kristallen glazen vaas met slijpsel. 21e Eeuw. Afmeting: 36 x 23 cm ø. In goede staat.

2x Opaalglazen design vazen
Startprijs 50 EUR

Twee grote moderne opaalglazen design vazen met monogram Z.L. 20e Eeuw. Afmeting: 52,5 x 23 cm ø. In goede staat.

Grote glazen asbak
Startprijs 120 EUR

Zeer grote moderne kunstglazen asbak. Door Max Verboeket Maastricht. Blauw-zwarte glasfusing. Afmeting: 8 - 28 cm ø. In goede staat.

Grote moderne glazen vis
Resultaat: 50 EUR

Grote moderne glazen vis in Murano-stijl. 21e Eeuw. Iriserend effect. Afmeting: 19 x 43 x 12 cm. In goede staat.

Mondgeblazen moderne vaas
Resultaat: 60 EUR

Moderne mondgeblazen vaas met gekleurd gezicht en luchtblaasjes. 21e Eeuw. Afmeting: H 30 cm. In goede staat.

2x Murano-stijl vazen
Startprijs 50 EUR

Twee grote Murano-stijl moderne glazen vazen met Mille Fiori effect. In de kleuren rood/blauw. 21e Eeuw. Afmeting: 24 - 27 cm. In goede staat.

4x Antieke wijn flessen, 18e-19e eeuw
Startprijs 60 EUR

Vier antieke 18e - 19e eeuwse wijnflessen. Afmeting: 31 - 32 cm. In goede staat.

Moderne Mille Fiori-stijl vaas
Resultaat: 70 EUR

Grote moderne mondgeblazen glazen vaas met Mille Fiori-stijl. Florale decor rondom. Glasfusing. 21e Eeuw. Afmeting: 47 x 19 cm ø. In goede staat.

3x Oude noppenglazen, 20e eeuw
Startprijs 60 EUR

Drie oude Renaissance-stijl mondgeblazen noppenglazen. Gesigneerd. 20e Eeuw. Afmeting: 11 - 18,5 cm. In goede staat.

Kristallen bokaalvaas
Resultaat: 60 EUR

Grote kristal-glazen bokaalvaas in tulpvorm. 21e Eeuw. Afmeting: 38 x 30,5 cm ø. In goede staat.

Kunstglazen mondgeblazen haan
Resultaat: 80 EUR

Grote kunstglazen mondgeblazen haan. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 37 cm. In goede staat.

Antiek gebrandschilderd venster
Resultaat: 120 EUR

Antiek gebrandschilderd gotisch glas-in-lood venster. Afkomstig uit kerk. Afmeting: 87 x 70 cm. In goede staat.

Moderne glazen vaas
Resultaat: 70 EUR

Moderne glazen vaas met diverse kleuren. Glasfusing. Twee dimensionaal opgewerkt. 21e Eeuw. Afmeting: 32 x 16 cm ø. In goede staat.

2x Kristallen koekjestrommels
Resultaat: 70 EUR

Twee grote kristallen koekjesdeksel-trommels. 21e Eeuw. Afmeting: 27 x 17 cm ø. In goede staat.

Moderne gekleurde glazen vaas
Resultaat: 40 EUR

Grote moderne mondgeblazen glazen vaas met glasfusing iriserend decor. 21e Eeuw. Afmeting: 39 x 16 cm ø. In goede staat.

Moderne glazen haan
Resultaat: 70 EUR

Moderne Murano-stijl glazen haan met diverse kleuren. 21e Eeuw. Afmeting: 30 x 22 x 17 cm. In goede staat.

Lot kristalglazen figuren (4x)
Resultaat: 80 EUR

Vier kristalglazen dieren figuren. Val. Saint Lambert. Bestaande uit: Fazant, duif, valk, aap. Afmeting: 10 - 20 cm. In goede staat.

Moderne sculptuur van glas
Startprijs 50 EUR

Moderne glazen sculptuur in engelvorm. Kleur: roze-wit. 21e Eeuw. Afmeting: 40 x 27 x 7 cm. In goede staat.

Moderne kristallen lotusbloem
Startprijs 60 EUR

Grote moderne kristallen facetgeslepen lotusbloem. 21e Eeuw. Afmeting: 13 x 33 cm ø. In goede staat.

Lot kristal/glas, divers
Resultaat: 30 EUR

Lot divers oud glaswerk/kristal. Diverse schaaltjes + bordjes met bobbelrand. Twee karaffen, glazen etc. Chip mogelijk. Afmeting: 9 - 42 cm. In goede staat. en zeven oude glazen advocaat glaasjes met ...

Antieke menage, 1900
Resultaat: 90 EUR

Antieke zes-delige ruitkristallen menage, Circa 1900. Afmeting: 24 x 18 cm ø. In goede staat.

Kristallen schaal op voetstuk
Resultaat: 50 EUR

Zeer grote kristalglazen fruitschaal. Facetgeslepen. 21e Eeuw. Afmeting: 22 x 35,5 cm ø. In goede staat.

7-Delige whisky set
Resultaat: 60 EUR

Zeven-delige kristallen whisky set met karaf. 21e Eeuw. Afmeting: 10 - 30 cm. In goede staat.

Antieke Boheemse vaas, 1900
Startprijs 70 EUR

Antieke Boheemse kristallen bokaal. Twee-kleurig met handgeschilderde florale decors. Circa 1900. Afmeting: 24 x 14,5 cm ø. In goede staat.

Kunstglazen mondgeblazen vaas
Resultaat: 75 EUR

Zeer grote kunstglazen mondgeblazen vaas. Geel/zwart. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 52 cm. In goede staat.

Mondgeblazen kunstglazen gezicht
Resultaat: 110 EUR

Groot kunstglazen mondgeblazen gezicht. In de kleurstelling rood/zwart/wit. Afmeting: 44 x 34 x 15 cm. In goede staat.

Boheemse kristallen schaal
Resultaat: 60 EUR

Oude/antieke zware Boheemse facet geslepen kristallen schaal. Afmeting: 10 x 20 cm ø. In goede staat.

Antieke Jugendstil vaas
Resultaat: 40 EUR

Antieke persglazen Jugendstil vaas met rozen decor. Twee dimensionaal. Circa 1915 - 1920. Afmeting: 17 x 13 cm ø. In goede staat.

2x Oud glaswerk
Startprijs 40 EUR

Twee maal oud glas. Bestaande uit: Eén groene bolvaas van Copier Leerdam. Eén glazen asbak, ongemerkt. Afmeting: 14,5 x 12 cm ø / 7 x 14 cm ø. In goede staat.

Glazen geëtste wereldbol
Resultaat: 30 EUR

Glazen geëtste wereldbol op gietijzeren basement. 20e Eeuw.

Set kristallen glazen (12x)
Resultaat: 70 EUR

Lot van twaalf kristallen glazen. Alle glazen zijn voorzien van verschillende jacht/dieren motieven. 20e Eeuw. Minimale chips mogelijk. Afmeting: H 10 - 15 cm. In goede staat.

Murano glazen zwaan
Startprijs 30 EUR

Murano glazen zwaan. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 19 cm. In goede staat.

Glazen figuur, Dame
Startprijs 40 EUR

Glazen dames figuur met grote vis. Ongesigneerd. 20e Eeuw. Afmeting: H 18 cm. In goede staat.

4x Divers glaswerk
Resultaat: 50 EUR

Vier maal divers glaswerk. Tweede helft 20e eeuw. Onder andere Murano. Afmeting: 12 - 60 cm. In goede staat.

4x Vall. Lambert kristalglazen kandelaren
Resultaat: 170 EUR

Vier gesigneerde kristalglazen kaarskadelaren. Vall. Lambert. 20e Eeuw. Afmeting: 25 - 29 cm. In goede staat.

Parfumfles, Isle of Wight
Startprijs 60 EUR

Design glazen parfumfles van Isle of Wight met abstract decor in aquatinten met goud. 15x11,5x3cm. in goede staat.

Antieke karafset, 1890
Startprijs 160 EUR

Antieke Duitse historisme glazen karafset. Mondgeblazen met goud decor. Zes-delig. Circa 1890. Afmeting: 15 - 40 cm. In goede staat.

2x Antiek glas
Resultaat: 50 EUR

Twee maal antiek glas. Eén geëtste kristallen bokaal met druiventrossen. Eén mondgeblazen vaas op vergulde messing voet. Afmeting: 20 - 25 cm. In goede staat.

Antieke kristallen gembercoupe
Resultaat: 45 EUR

Grote antieke kristal geslepen gembercoupe met amandelslijpsel. Afmeting: 40 x ø 15 cm. In goede staat.

Parfumfles, Franco Moretti
Resultaat: 40 EUR

Murano glazen parfumfles, ontwerp van Franco Moretti (gesigneerd) in de tinten blauw/groen/goud. 13x5,5x5,5cm. In goede staat

12x Diverse flacons
Resultaat: 40 EUR

Twaalf maal diverse blanke flacons met divers slijpsel en vormen. Van kristal en glas gemaakt. 20e Eeuw. Afmeting: 8 - 19 cm. In goede staat.

11x Diverse flacons
Startprijs 40 EUR

Elf maal diverse flacons/parfum flacons in diverse kleuren en afmetingen. Sommige uit de Art Deco periode en later. Afmeting: 7,5 - 21 cm. In goede staat.

8x Diverse flacons
Resultaat: 40 EUR

Acht maal diverse stopflacons, de meesten met goud omranding + zeven diverse glaasjes. Allen 20e eeuw. Afmeting: 8,5 - 15 cm. In goede staat.

7x Glazen/Kristallen flacons
Resultaat: 40 EUR

Zeven maal glazen/kristallen flacons, waarvan één roze met afbeelding van Leda en de zwaan. Eén dikwandige groen met goud flacon. Vijf maal blank glazen flacons en ook in lalique-stijl. Afmeting: 11 -...

10x Diverse flacons
Resultaat: 40 EUR

Tien diverse glazen- of kristallen flacons in diverse vormen. Afkomstig uit diverse periodes. Allemaal 20e eeuw. Afmeting: H 11 - 15 cm. In goede staat.

2x Parfumfles: 1x Bicchielli, 1x Mdina
Resultaat: 50 EUR

Twee design glazen parfumflessen: 1x Bicchielli (gesigneerd) met diverse kleuren 10x4x3cm. en 1x Mdina (gesigneerd) in aquatinten 13xø9cm. Beide in goede staat

Grote opaline vaas, 19e eeuw
Resultaat: 100 EUR

Grote 19e eeuwse handbeschilderde opaline glazen pronkvaas met religieus + goud decor. Gesigneerd Olinda Colaco '81. Afmeting: H 53 cm. In goede staat.

Antiek kristalglazen servies
Resultaat: 60 EUR

Groot antiek kristalglazen servies. Facet geslepen. Bestaande uit: Drie karaffen en zevenendertig (37) glazen. Minimale chip mogelijk. Afmeting: 10 - 31 cm. In goede staat.

2x Karaffen, 19e eeuw
Resultaat: 20 EUR

Twee 19e eeuwse karaffen. Eén maal met goud decor, met spiraalstop. Afmeting: 20 - 26 cm. In goede staat.

Antiek Jugendstil kandijbakje, 1915
Startprijs 35 EUR

Antieke Jugendstil glazen kandijhouder met vernikkelde beugel. Met florale decor. Circa 1915. Afmeting: 16 x 12 cm ø. In goede staat.

3x Moderne karaffen
Startprijs 25 EUR

Drie moderne kristalglazen karaffen. Twee maal met luchtbel in bodem. Eén maal met geetste figuren decor. Afmeting: 23 - 29 cm. In goede staat.

4x Kunstglazen schalen
Startprijs 30 EUR

Vier kunstglazen schalen. Tweede helft 20e eeuw. Bestaande uit: Eén maal blauw gemerkt R.G.H. + Drie maal divers, mogelijk Murano. Afmeting: 15 - 50 cm. In goede staat.

Antieke kristallen bokaal
Startprijs 30 EUR

Antieke Duitse gegraveerde kristallen bokaal met vier gegraveerde plaatsen: Stonsdorf, Fischbach, Warmbrunn 1844, Kynast. Met octagonale voet. Afmeting: 16 x 10 cm ø. In goede staat.

Moderne Boheemse vaas
Resultaat: 20 EUR

Moderne zware Boheemse glazen vaas in de kleur steenrood/blauw. Afmeting: H 28 cm. In goede staat.

2x Oud/antiek geëtst glas
Resultaat: 60 EUR

Twee maal oude/antieke geëtste glazen stopflessen. Eén maal knijpfles, 19e eeuw met roccailles en wild decor. Eén maal floraal geetst, circa 1900. Afmeting: 19 - 24 cm. In goede staat.

3x Delen kristalglas
Startprijs 30 EUR

Drie delen kristalglas. 20e Eeuw. Bestaande uit: Plated limonadekan met druivenranken decor + facet geslepen vaas, chips + facet geslepen vaas, goed. Afmeting: 18 - 24 cm. In goede staat.