Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

40. Aprilveiling 2019

Veiling op vrijdag 5 april 2019 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
2x Japanse cloisonne Geisha's 2316
2x Japanse cloisonne Geisha's

Resultaat:

75 EUR

Verkocht
2x Japanse cloisonne Geisha's 2315
2x Japanse cloisonne Geisha's

Resultaat:

120 EUR

Verkocht
Tabaksdoos met edelstenen 2314
Tabaksdoos met edelstenen

Resultaat:

75 EUR

5x Houten dekseldozen 2313
5x Houten dekseldozen
Startprijs 50 EUR
Verkocht
Lot houten doosjes, divers 2312
Lot houten doosjes, divers

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Engelse schrijfkist, 19e eeuw 2311
Engelse schrijfkist, 19e eeuw

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
Lot kristal + plated 2310
Lot kristal + plated

Resultaat:

30 EUR

2x Plated kandelaren 2309
2x Plated kandelaren
Startprijs 130 EUR
Verkocht
Antieke microscoop, 1900 2308
Antieke microscoop, 1900

Resultaat:

65 EUR

Verkocht
Antieke Franse passerset, 1900 2307
Antieke Franse passerset, 1900

Resultaat:

45 EUR

Antieke glazen hanglamp, 1900 2306
Antieke glazen hanglamp, 1900
Startprijs 220 EUR
Verkocht
Historisme plafondlamp, 1890 2305
Historisme plafondlamp, 1890

Resultaat:

180 EUR

2 Marmeren inktpotten 2304
2 Marmeren inktpotten
Startprijs 40 EUR
3x Antieke inktpotten, 1890 2303
3x Antieke inktpotten, 1890
Startprijs 40 EUR
Verkocht
Lot oude/antieke inktpotten 2302
Lot oude/antieke inktpotten

Resultaat:

40 EUR

Lot oude inktpotten (6x) 2301
Lot oude inktpotten (6x)
Startprijs 40 EUR
Verkocht
2x Decoratieve kaarskandelaren 2300
2x Decoratieve kaarskandelaren

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
3x Oud/antiek albast 2299
3x Oud/antiek albast

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Messing historisme kelk 2298
Messing historisme kelk

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Engelse waterhouder, 19e eeuw 2297
Engelse waterhouder, 19e eeuw

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
Japans Kamasutra boek 2296
Japans Kamasutra boek

Resultaat:

50 EUR

Zeiss Ikon camera belichtingsmeter 2295
Zeiss Ikon camera belichtingsmeter
Startprijs 40 EUR
Antieke fotolijst, 1900 2373
Antieke fotolijst, 1900
Startprijs 100 EUR
Verkocht
Diverse Kaiser Wilhelm + signatuur 2225
Diverse Kaiser Wilhelm + signatuur

Resultaat:

50 EUR