Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

40. Aprilveiling 2019

Veiling op vrijdag 5 april 2019 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Theekistje, 19e eeuw
Startprijs 75 EUR

Vroeg 19e eeuwse mahoniehouten theekist met twee compartimenten en bandintarsia. Afmeting: 11 x 16 x 11 cm. In goede staat.

Tibetaanse sieradenkist
Startprijs 50 EUR

Tibetaans beschilderde sieradenkist met lades, klapdeksel, florale en draken decor. In goud geschilderd. 21e Eeuw. Afmeting: 21 x 31 x 25 cm. In goede staat.

Tibetaanse sieradenkist
Resultaat: 60 EUR

Tibetaans beschilderde sieradenkist met lades, klapdeksel, florale en vogel decor. In goud geschilderd. 21e Eeuw. Afmeting: 21 x 31 x 25 cm. In goede staat.

Antiek Chinees lakwerk pennenbakje, 1920
Startprijs 50 EUR

Antiek Chinees lakwerk pennenbakje met goud figuren decor. Circa 1920. Afmeting: 3 x 20 x 5,5 cm. In goede staat.

Antieke documentenkist, 1900
Resultaat: 35 EUR

Antieke kerfsnede documentenkist. Circa 1900. Afmeting: 14 x 25 x 35 cm. In goede staat.

3x Voor-oorlogse knikkende spaarpotten
Resultaat: 80 EUR

Drie voor-oorlogse knikkende spaarpotten. Bestaande uit: Vergelts Gott (bakeliet), stukje hals af + Bloedige missie China, Chili, Congo, (hout met gips) + Composiet, rood, chip. Afmeting: 20 - 25 cm....

3x Voor-oorlogse knikkende spaarpotten
Resultaat: 90 EUR

Drie voor-oorlogse knikkende spaarpotten. Bestaande uit: Beschilderde Arabier (gips) + Negroïde popje (hout + gips + celluloid) + Negroïde heilige (terracotta). Afmeting: 24 - 30 cm. In goede staat.

3x Voor-oorlogse knikkende spaarpotten
Resultaat: 125 EUR

Drie voor-oorlogse knikkende spaarpotten. Bestaande uit: H. Kindsheid (gips) + missies der paters Karmelieten (gips + hout) + Thersia, Weldoening (gips). Afmeting: 31 - 39 cm. In goede staat.

Grote knikkende spaarpot, 19e eeuw
Resultaat: 150 EUR

Grote 19e eeuwse knikkende spaarpot (offerpot) met houten basement en gepolychromeerd God Loone Us. Afmeting: H 52 cm. In goede staat.

Antieke knikkende spaarpot, 1880
Resultaat: 225 EUR

Antieke houtgestoken knikkende spaarpot. Circa 1880. Hoofd Engels, knikt. Gepolychromeerd. Afmeting: H 45 cm. In goede staat.

Grote antieke blikken spaarpot + buste
Resultaat: 110 EUR

Grote antieke blikken gepolychromeerde kerk met buste. Adolph Kolping (gips) beschilderd met: Für den wiederaufbau der Ruhestätte Adolf Kolping. Afmeting: 29 - 40 cm. In goede staat.

3x Voor-oorlogsse knikkende spaarpotten
Resultaat: 160 EUR

Drie voor-oorlogse knikkende spaarpotten. Bestaande uit: Willst Du den Heiden Hilfe schicken + papier maché en blik Skarbonka + missie spaarpot, Dank U, op houten basement Sint -Antonius. Afmeting: 17...

6x Voor-oorlogse spaarpotten
Resultaat: 90 EUR

Zes voor-oorlogse spaarpotten, missies. Bestaande uit: Vier maal messing met afbeelding + twee maal blik, Heilige kindsheid Sainte - Enfance. Afmeting: 9 - 20 cm. In goede staat.

2x Diecast spaarautomaten
Resultaat: 60 EUR

Twee Amerikaanse Diecast spaarautomaten met mechanisme. 21e Eeuw. Afmeting: 16 - 17 cm. In goede staat.

2x Oude Diecast spaarautomaten
Startprijs 60 EUR

Twee oude Amerikaanse Diecast spaarautomaten. Bestaande uit: Kanon + Pierot. 20e Eeuw. Afmeting: 18 - 19 cm. In goede staat.

2x Oude Diecast spaarautomaten
Startprijs 60 EUR

Twee oude Amerikaanse Diecast spaarautomaten. Bestaande uit: Honkbalspelers + koppige ezel. 20e Eeuw. Afmeting: 23 - 24 cm. In goede staat.

2x Oude Diecast spaarautomaten
Resultaat: 100 EUR

Twee oude Amerikaanse Diecast spaarautomaten. Bestaande uit: Kasper theater + goochelaar. 20e Eeuw. Afmeting: 18 - 20 cm. In goede staat.

2x Oude Amerikaanse Diecast spaarautomaten
Resultaat: 60 EUR

Twee oude Amerikaanse Diecast spaarautomaten. 20e Eeuw. Bestaande uit: Kerstman bij schoorsteen. Uncle Sam. Afmeting; 15 - 28 cm. In goede staat.

2x Oude gietijzeren spaarpotten
Startprijs 40 EUR

Twee oude gietijzeren spaarpotten. Bestaande uit: Beer + Aziatische olifant. 20e Eeuw. Afmeting: 16 - 20 cm. In goede staat.

Oude Diecast spaarautomaat
Startprijs 60 EUR

Oude Amerikaanse Diecast spaarautomaat. Teddy and the bear. 20e Eeuw. Afmeting: 24 x 24 x 7 cm. In goede staat.

2x Antieke blikken spaarpotten, 1900
Resultaat: 80 EUR

Twee antieke blikken spaarpotten met mechanisme (bel toren). Circa 1900. Nederlandsch Zendelingen genootschap. Koloniaal. Afmeting: 27 x 21 x 22 cm. In goede staat.

3x Antieke tabaksvoorwerpen
Startprijs 50 EUR

Drie antieke tabaksvoorwerpen. Bestaande uit: Terracotta Negroïde man, tabaksvoorraadpot. Porseleinen tabaksvoorraadpot in de vorm van een Engelsman. Messing negroïde rokende man. Afmeting: 10 - 20 cm...

5x Oude/antieke spaarpotten
Resultaat: 50 EUR

Vijf oude/antieke beschilderde gipsen spaarpotten. Zonder opening, dus: indien vol, kapot gooien/slaan ! Afmeting: 17 - 29 cm. In goede staat.

Messing tabaksdoos, 18e eeuw
Resultaat: 120 EUR

18e Eeuwse gegraveerde Hollandse messing tabaksdoos met spreuk en figuren gravering. Afmeting: 3,5 x 15,5 x 4,5 cm. In goede staat.

Messing tabaksdoos, 18e eeuw
Resultaat: 140 EUR

Zeldzame 18e eeuwse gegraveerde Hollandse messing tabaksdoos met kalender en spreuken gegraveerd. Afmeting: 16 x 5 x 3,2 cm. In goede staat.

Gietijzeren spaarpot met ezel
Startprijs 140 EUR

Antieke Amerikaanse gietijzeren spaarpot. Bokkige ezel. Patd Aug 3D 1880. Afmeting: 13 x 22 x 8,5 cm. breuk in onderplaat verder goede staat.

3x Oude/antieke Amerikaanse spaarpotten
Resultaat: 70 EUR

Drie oude/antieke Amerikaase gietijzeren spaarpotten. Bij één missen de beweegbare ogen. Bestaande uit: Eén maal gemerkt, C. Hanthorne Direct LLC. Eén maal gemerkt J.E. Stevens 1890 Fat 103. Eén maal ...

Bronzen penkandelaar, 19e eeuw
Resultaat: 50 EUR

19e Eeuwse bronzen penkandelaar met heilig hart en cherubijnkoppen. Afmeting: H 55 cm. In goede staat.

Antiek pijpenfoedraal
Resultaat: 100 EUR

19e Eeuws notenhouten pijpenfoedraal met gravering. Afmeting: 23 cm. In goede staat.

2x Reservisten bierpullen
Startprijs 50 EUR

Twee Duitse porseleinen reservisten bierpullen naar oud voorbeeld. Afmeting: 27 - 28 cm. In goede staat.

Divers oud/antiek koperwerk
Startprijs 60 EUR

Divers oud/antiek koperwerk. Onder andere: Oosters. Bestaande uit: Vier grote messing schalen, één messing kookpot op poten. Afmeting: 23 - 48 cm. In goede staat.

6x Divers koperwerk
Startprijs 60 EUR

Zes maal oud/antiek koperwerk. Onder andere: Kolenkit, steelpan, strijkijzer, twee kandelaren, stoof. Afmeting: 14 - 60 cm. In goede staat.

2x Oosters brons
Startprijs 60 EUR

Twee maal Oosters brons. Bestaande uit: Pauw + antieke ketel. Afmeting: 22 - 24 cm. In goede staat.

Kruideniersweegschaal, 1900
Resultaat: 40 EUR

Grote kruideniersweegschaal met diverse gewichten. Circa 1900. Afmeting: 85 x 76 x 24 cm. In goede staat.

2x Oude/antieke Chinese kanonnen
Resultaat: 550 EUR

Twee oude/antieke Chinese messing scheepsboeg kanonnen met bewerking. Afmeting: 63 - 64 cm. In goede staat.

Oval messing spiegel met portret, 20e eeuw
Resultaat: 120 EUR

Oval messing spiegel met portret. 20e Eeuw. Afmeting: 66 x 40 cm. In goede staat.

Koperen kookpot, 18e eeuw
Resultaat: 50 EUR

18e Eeuwse kopergenagelde kookpot met hengsel. Afmeting: 18 x 34 x 28 cm. In goede staat.

2x Oude/antieke vijzels
Resultaat: 40 EUR

Twee oude/antieke vijzels. Messing. Eén maal 19e eeuw + één maal Neo Renaissance, 20e eeuw. Afmeting: ø 11 - ø 12 cm. In goede staat.

2x Antiek koperslagwerk
Resultaat: 60 EUR

Twee maal antiek koperslagwerk. Circa 1900. Bestaande uit: Grote Renaissance-stijl paraplubak met landelijke gezichten + kolenkit met taveerne en figuren. Afmeting: 54 - 70 cm. In goede staat.

Lot divers antiek koperwerk
Resultaat: 50 EUR

Lot divers antiek koperwerk. Onder andere: Mooie doofpot (rokmodel), kolenkit en diverse ketels. Afmeting (doofpot): 42 x 32 cm ø. In goede staat.

Antiek lederen hoofdbedekking (motor)
Startprijs 50 EUR

Antiek lederen hoofdbedekking (motor). Circa 1900 - 1940. Afmeting: 24 x 22 x 2 cm. In goede staat.

Antieke Eisenloeffel inktset
Startprijs 100 EUR

Antieke Hollandse Eisenloeffel inktset met glazen binnenbakjes. Circa 1920. Afmeting: 12 x 20 x 16,5 cm. In goede staat.

Antiek theelicht+dienblad, 1920
Resultaat: 30 EUR

Antieke kopergeslagen Amsterdamse School-stijl koperen theelicht + dienblad. Circa 1920. Afmeting: 19 - 35 cm. In goede staat.

Hangpetroleumlamp
Resultaat: 95 EUR

Antieke Majolica hangpetroleumlamp met florale decors. Circa 1900. Afmeting: 70 x 40 cm ø. In goede staat.

Stel antieke petroleumlampen, 1900
Resultaat: 70 EUR

Stel antieke ijzer met messing petroleumlampen. Circa 1900. Afmeting: H 52 cm. In goede staat.

Antieke petroleumlamp, 1900
Startprijs 100 EUR

Antieke messing petroleumlamp met cassis-kleurig glazen reservoir. Circa 1900. Afmeting: H 55 cm. In goede staat.

Antieke melkglazen petroleumlamp, 1900
Resultaat: 30 EUR

Antieke melkglazen geëlektrificeerde petroleumlamp. Circa 1900. Afmeting: 56 x 22 cm ø. In goede staat.

2x Antieke petroleumlampen, 1900
Resultaat: 50 EUR

Twee antieke petroleumlampen. Circa 1900. Eén maal Jugendstil met glazen reservoir met bladgoud, florale zweepslag en goud decor + één maal lichtblauw transparant glas met florale decor, beschadigd. A...

Antieke petroleumlamp, 19e eeuw
Resultaat: 150 EUR

19e Eeuwse handbeschilderde opaline glazen petroleumlamp met vogel, floraal en goud decor. Afmeting: H 50 cm. In goede staat.

3x Antieke petroleumlampen, 1900-1920
Resultaat: 200 EUR

Drie antieke staande petroleumlampen. Twee met kristalglazen reservoirs, marmer en messing voeten. Circa 1900 - 1920. Afmeting: H 50 - 80 cm. In goede staat.

Antieke tafellamp, 1915
Resultaat: 60 EUR

Antiek beschilderde glazen tafellamp met Jugendstil florale lampenkap en messing brander. Circa 1915. Afmeting: H 60 cm. In goede staat.

Antieke petroleumlamp met marmer, 1900
Resultaat: 230 EUR

Antieke marmeren met messing petroleumlamp. Korinthische zuil. Circa 1900. Afmeting: H 95 cm. In goede staat.

Antieke petroleum lamp, 1900
Startprijs 60 EUR

Antieke messing Neo Renaissance petroleumlamp. Circa 1900. Afmeting: H 59 cm.In goede staat.

2x Antieke lampen, 1920
Startprijs 120 EUR

Twee antieke bronzen tafellampen met putti. Circa 1920. Afmeting: H 27 cm. In goede staat.

2x Oude/antieke petroleumlampen, 1890
Resultaat: 50 EUR

Twee oude/antieke petroleumlampen. Bestaande uit: Eén maal opaline wit, 20e eeuw. Eén maal historisme compositie metaal. Circa 1890. Afmeting: 50 - 75 cm. In goede staat.

Antieke houten schooltas
Resultaat: 80 EUR

Antieke Hollandse houten kinderschooltas met originele beschildering en afbeelding windmolen. Afmeting: 9 x 40 x 22 cm. In goede staat.

Antieke microscoop, 1900
Resultaat: 60 EUR

Antieke messing microscoop in notenhouten kistje. Circa 1900. Afmeting: 5,8 x 17 x 7 cm. In goede staat.

18e - 19e Eeuwse lakwerk dekseldoos
Startprijs 80 EUR

18e - 19e Eeuwse Europese lakwerk dekseldoos met portret. Afmeting: 4 x 12,5 cm ø. In goede staat.

Wanddecoratie (keramiek)
Startprijs 200 EUR

Grote oude keramische wanddecoratie met maritime voorstellingen, vissen en anker. Afmeting: 93 x 70 x 9 cm. In goede staat.

2 Vergulde kandelaren, 19e eeuw
Resultaat: 125 EUR

Twee vergulde 19e eeuwse messing kandelaren. Circa 1870. Napoleon III. Afmeting: H 20 cm. In goede staat.

19e Eeuwse bronzen Corpus Christi
Resultaat: 30 EUR

19e Eeuwse bronzen Corpus Christi. Afmeting: 16 cm. In goede staat.

Oude Duitse bierpul
Resultaat: 75 EUR

Oude Duitse ijzeren historisme-stijl deksel bierpul met open bodem. Prunkhumpen. Afmeting: 27 x 20 x 13 cm. In goede staat.

2 Visbestekken in cassette
Startprijs 50 EUR

Twee visbestekken, plated met benen heften, in cassette. Eén cassette bestaand uit een serveercouvert en 6 messen en vorken. En een cassette met 6 viscouverts met benen heften. In goede staat.

Grote Japanse cloisonne vaas
Startprijs 250 EUR

Grote antieke Japanse cloisonne vaas met draken, paradijsvogels en florale decors. Afmeting: 49 x 30 cm ø. In goede staat.

Smeedijzeren balans weegschaal, 1742
Startprijs 110 EUR

Antieke 18e eeuwse smeedijzeren balans weegschaal. 1742. Afmeting: 67 cm. In goede staat.

Balans weegschaal, 18e eeuw
Startprijs 110 EUR

Antieke 18e eeuwse smeedijzeren balans weegschaal met monogram A.W.H. en versieringen. Afmeting: 80 cm. In goede staat.

Lot Oosters tin (5x)
Startprijs 240 EUR

Vijf maal Oosters oud/antiek tin. Twee gesigneerde Japanse/Chinese kaarskandelaren, circa 1900. Drie theepotten, China/Japan. Twee maal bodemmerken. Afmeting: 17 - 27 cm. In redelijk/goede staat.

2x Antiek tin
Resultaat: 60 EUR

Twee maal antiek tin. Eén maal tinnen pelgrimsfles. Eén maal bierpul met gravure 1810, boer met ploeg. Afmeting: 25 - 26 cm. In goede staat.

Antieke ketel + comfoor
Resultaat: 40 EUR

Antieke vernikkelde theekan op comfoor. Circa 1900. Afmeting: 36 x 20 x 18 cm. In goede staat.

Lot tin/koper (7x)
Resultaat: 110 EUR

Lot divers oud/antiek koper en tin. Bestaande uit: Twee tinnen kraantjeskannen, ketels en hengselbakken. Circa 17 - 40 cm. In redelijk/goede staat.

Lot koper en tin (6x)
Resultaat: 50 EUR

Lot antiek koper/tin (6x). 18e - 19e Eeuw. Bestaande uit: Eventjes-veel-pan, twee cakevormen van messing, twee grote tinnen borden, treef. Afmeting: 15 - 47 cm. In goede staat.

Lot oud/antiek tin (divers)
Resultaat: 150 EUR

Groot lot divers oud/antiek tin. Interessant!! ca. 19KG. Afmeting: circa 10 - 35 cm. In goede staat.

Lot oud/antiek tin
Resultaat: 90 EUR

Groot lot divers oud/antiek tin. Interessant!! ca. 10KG. Afmeting: circa 5 - 40 cm. In redelijk/goede staat. .

2x Lepelrekken, 19e eeuw
Resultaat: 125 EUR

Twee 19e eeuwse Hollandse lepelrekken met tinnen lepels. Afmeting: 44 - 61 cm. In goede staat.

Antieke tinnen kraankan, 19e eeuw
Resultaat: 50 EUR

19e Eeuwse Hollandse beschilderde tinnen kraantjeskan. Afmeting: 43 cm. In goede staat.

3 Delen tin, 19e eeuw
Resultaat: 70 EUR

Drie maal tin. 19e Eeuw. Bestaande uit: Kraantjeskan, tassa en bord. Afmeting: 25 - 43 cm. In redelijk/goede staat.

Tinnen plaquette man
Startprijs 50 EUR

Grote tinnen wandplaquette naar antiek voorbeeld. Man met hoed. 20e Eeuw. Afmeting: 48 x 47 x 4 cm. In goede staat.

Lot oude/antieke vijzels (7x)
Resultaat: 60 EUR

Lot van zeven oude/antieke messing vijzels met stampers. Afmeting: 10 - 16 cm ø. In goede staat.

Antiek pijpenrek + pijpen, 1900
Resultaat: 50 EUR

Antiek pijpenrek met terracotta pijpen. Eikenhout gestoken. Circa 1900. Tegels gebarsten. Afmeting: 52 x 26 x 2 cm. In redelijk/goede staat.

10x Divers oud/antiek koperwerk
Resultaat: 60 EUR

Tien maal divers oud/antiek koperwerk. Bestaande uit: Aker, koetsstoof, appelketel, eventjesveel pan, treef etc... Afmeting: 13 - 45 cm. In goede staat.

2x Zijden vuurscherm, 19e eeuw
Startprijs 60 EUR

Twee zijden vuurschermen met geborduurde kralen voorstellingen en vergulde houten grepen. 19e Eeuw. Afmeting: ca. 40 x 22 cm ø. In goede staat.

Stoof + ketel, 19e eeuw
Resultaat: 40 EUR

19e Eeuwse Hollandse notenhouten theestoof met originele messing ketel. Afmeting: 49 x 29 cm ø. In goede staat.

Oud/antiek koperwerk (divers)
Resultaat: 85 EUR

Groot lot, twee dozen oud/antiek divers koperwerk. Onder andere: Ketels, doofpot etc... Afmeting: circa 10 - 40 cm. In goede staat.

4x Oud/antiek messing
Resultaat: 40 EUR

Vier maal oud/antiek messing. Bestaande uit: Inktstel, historisme-stijl + drie antieke blakers. Afmeting: 16 - 31 cm. In goede staat.

Antieke haardset, 1900
Startprijs 35 EUR

Antieke ijzeren geëmailleerde haardset in de vorm van een ridder. Vier-delig. Circa 1900. Afmeting: H 36 cm. In goede staat.

3-Delige haardset, 19e eeuw
Resultaat: 25 EUR

Drie-delige 19e eeuwse messing haardset. Afmeting: 66 - 71 cm. In goede staat.

Lot blakers 7x
Startprijs 60 EUR

Lot van zeven antieke messing blakers/kandelaren. 18e - 19e Eeuw. Afmeting: 7 - 18 cm. In goede staat.

2x Bronzen tafellampen
Startprijs 100 EUR

Twee grote bronzen tafellampen. Zes-lichts. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 53 x 32 cm ø. In goede staat.

Haardscherm, 1910
Resultaat: 70 EUR

Mahoniehouten Jugendstil haardscherm met geborduurd zijden floraal zweepslag decor. Circa 1910. Afmeting: 83 x 60 x 25 cm. In goede staat.

Kolenkit/ketel
Resultaat: 40 EUR

Gietijzeren kolenkit met floraal/leeuwenkop decor. En als extra een oude gietijzeren ketel (kapot). Afmeting: 26 x 56 x 32 cm. In goede staat.

Lot antieke tegels + haardscherm
Resultaat: 35 EUR

Lot van negentien diverse antieke tegeltjes met diverse afbeeldingen. Afmeting: 13 x 13 cm. En een messing haardscherm met oude Hollandse voorstelling. Afmeting: 62 x 53 cm. In goede staat.

Art Deco-stijl tafellamp
Resultaat: 40 EUR

Art Deco-stijl verchroomde tafellamp met gemarmerde glazen kap. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 44 x 25 cm ø. In goede staat.

Houtgestoken schaakspel
Resultaat: 120 EUR

Oud Indonesisch schaakspel op houtgestoken schaaktafel. 20e Eeuw. Afmeting: 54 x 53 x 53 cm. In goede staat.

Franse lampenvoet, 19e eeuw
Resultaat: 50 EUR

19e Eeuwse Franse opaline lampenvoet. Handbeschilderd en vergulde messing voet. Afmeting: 59 x 18 cm ø. In goede staat.

Grote bronzen staande lamp
Startprijs 75 EUR

Grote bronzen Barok-stijl staande lamp. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 160 cm. In goede staat.

Oude hanglamp
Resultaat: 70 EUR

Oude messing plafondhanglamp met prismen glas. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 60 x 35 cm ø. In goede staat.