Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

40. Aprilveiling 2019

Veiling op vrijdag 5 april 2019 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

2x Kapitale vuurvergulde kaarskandelaren , 1820 2000
2x Kapitale vuurvergulde kaarskandelaren , 1820
Startprijs 2.500 EUR
Set bronzen Charles Dix kaarskandelaren, 1840 2001
Set bronzen Charles Dix kaarskandelaren, 1840
Startprijs 600 EUR
Antieke Engelse wandspeeldoos 2002
Antieke Engelse wandspeeldoos
Startprijs 1.350 EUR
Bronzen spiegel, 19e eeuw 2003
Bronzen spiegel, 19e eeuw
Startprijs 200 EUR
Verkocht
Groot antiek beeld, Jongen met kandelaren 2004
Groot antiek beeld, Jongen met kandelaren

Resultaat:

225 EUR

Christoph Palmer lamp 2005
Christoph Palmer lamp
Startprijs 500 EUR
Grote glas-in-lood deur, 201 x 166 cm. 2006
Grote glas-in-lood deur, 201 x 166 cm.
Startprijs 200 EUR
Verkocht
Antiek Jugendstil keukenkastje met klok 2007
Antiek Jugendstil keukenkastje met klok

Resultaat:

100 EUR

Christoph Palmer lamp 2008
Christoph Palmer lamp
Startprijs 300 EUR
Christoph Palmer lamp 2009
Christoph Palmer lamp
Startprijs 300 EUR
Zeldzame grote apothekers gaper, 19e eeuw 2010
Zeldzame grote apothekers gaper, 19e eeuw
Startprijs 1.500 EUR
Oude apothekers gaper 2011
Oude apothekers gaper
Startprijs 100 EUR
Verkocht
Gebrandschilderde Amsterdamse School lamp 2012
Gebrandschilderde Amsterdamse School lamp

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
2x Antieke Empire kandelaren, 1830 2013
2x Antieke Empire kandelaren, 1830

Resultaat:

425 EUR

3x Gestoken consoles 2014
3x Gestoken consoles
Startprijs 250 EUR
Verkocht
Oude Chinese cloisonné penselen aflegger 2015
Oude Chinese cloisonné penselen aflegger

Resultaat:

10.000 EUR

Verkocht
Oude bronzen hanglamp 2016
Oude bronzen hanglamp

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
Symphonion speeldoos 2017
Symphonion speeldoos

Resultaat:

380 EUR

Antieke Duitse speeldoos, 1900 2018
Antieke Duitse speeldoos, 1900
Startprijs 450 EUR
Verkocht
2x Antieke cassolettes, 1900 2019
2x Antieke cassolettes, 1900

Resultaat:

900 EUR

Verkocht
Chinese ivoren penselenhouder 2020
Chinese ivoren penselenhouder

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
Chinese ivoren penselenhouder 2021
Chinese ivoren penselenhouder

Resultaat:

180 EUR

Antieke Franse tafellamp, 1900 2022
Antieke Franse tafellamp, 1900
Startprijs 250 EUR
Oude messing altaar 2023
Oude messing altaar
Startprijs 1.150 EUR
Antieke bureaukalender, 1900 2024
Antieke bureaukalender, 1900
Startprijs 70 EUR
Chinese dekselhouder uit hoorn 2025
Chinese dekselhouder uit hoorn
Startprijs 250 EUR
Verkocht
Antieke Duitse hoedendoos, 1900 2026
Antieke Duitse hoedendoos, 1900

Resultaat:

120 EUR

Verkocht
Duitse hoedendoos, 1850 2027
Duitse hoedendoos, 1850

Resultaat:

130 EUR

Verkocht
Duitse hoedendoos, 1850 2028
Duitse hoedendoos, 1850

Resultaat:

130 EUR

Martell Cordon Bleu cognac 2029
Martell Cordon Bleu cognac
Startprijs 200 EUR
Verkocht
Decoratieve wereldglobe op standaard 2030
Decoratieve wereldglobe op standaard

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Ingelegde theestoof 2031
Ingelegde theestoof

Resultaat:

125 EUR

Antieke Franse petroleum lampenvoet 2032
Antieke Franse petroleum lampenvoet
Startprijs 150 EUR
Christoph Palmer lamp 2033
Christoph Palmer lamp
Startprijs 300 EUR
Verkocht
Glazen design lamp 2034
Glazen design lamp

Resultaat:

60 EUR

Kermispaard, 1960 2035
Kermispaard, 1960
Startprijs 250 EUR
Verkocht
Antiek scheepsboeglicht, 1900 2036
Antiek scheepsboeglicht, 1900

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Lot antieke olielampen (13x) 2037
Lot antieke olielampen (13x)

Resultaat:

200 EUR

Lot olielampen (18x) 2038
Lot olielampen (18x)
Startprijs 100 EUR
Verkocht
Lot olielampen, Zuid Amerika (5x) 2039
Lot olielampen, Zuid Amerika (5x)

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
3x Antieke bronzen olielampen 2040
3x Antieke bronzen olielampen

Resultaat:

110 EUR

Verkocht
Lot olielampen (13x) 2041
Lot olielampen (13x)

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
2x Antiek gesneden panelen 2042
2x Antiek gesneden panelen

Resultaat:

150 EUR

Groot edelhertengewei 2043
Groot edelhertengewei
Startprijs 150 EUR
Verkocht
Antieke tasssa, 1870 2044
Antieke tasssa, 1870

Resultaat:

130 EUR

Antiek zijde souvenir 'Great War' 2045
Antiek zijde souvenir 'Great War'
Startprijs 100 EUR
Chinese tempelklok, 19e eeuw 2046
Chinese tempelklok, 19e eeuw
Startprijs 450 EUR
Verkocht
Antieke Empire-stijl plafondlamp, 1920 2047
Antieke Empire-stijl plafondlamp, 1920

Resultaat:

400 EUR