Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

40. Aprilveiling 2019

Veiling op vrijdag 5 april 2019 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Chinese bamboe penselenpot
Startprijs 125 EUR

Antieke Chinese bamboe penselenpot met figuren in landschap decor. Spanningsscheur. Afmeting: 22,5 x 11 cm ø. In redelijk/goede staat.

Kristallen jardiniere, 1900
Startprijs 90 EUR

Prachtige antieke kristallen schaal op messing basement. Facet geslepen. Circa 1900. Afmeting: 14 x 28 x 15 cm. In goede staat.

Korte dames bontjas, Nerts
Startprijs 50 EUR

Korte dames nertsbontjas. Afmeting: 75 cm. In goede staat.

2x Oude miniaturen
Startprijs 70 EUR

Twee oude miniaturen. Eén maal reproductie Mona Lisa. Eén maal deels geschilderd, met ivoren lijst + messing. Afmeting: 11 - 16 cm. In goede staat.

Antieke bouilloir, 1915
Resultaat: 40 EUR

Antieke Jugendstil vernikkelde bouilloir. Circa 1915. Afmeting: 40 x 25 x 25 cm. In goede staat.

Antieke naaikistje met inhoud
Resultaat: 135 EUR

Antieke palissanderhouten naaikist met intarsia en necessaire, plated. Circa 1870. Schaar is kapot, rest goed. Afmeting: 8 x 19 x 13 cm. In redelijk/goede staat.