afgesloten

40. Aprilveiling 2019

afgesloten | Veiling

05.04.2019 – 06.04.2019

558 Resultaten
Antieke bureaukalender, 1900
2024
Antieke bureaukalender, 1900

Startprijs 70 EUR

Chinese dekselhouder uit hoorn
2025

Startprijs 250 EUR

Antieke Duitse hoedendoos, 1900
2026

120 EUR

Duitse hoedendoos, 1850
2027
Duitse hoedendoos, 1850

130 EUR

Duitse hoedendoos, 1850
2028
Duitse hoedendoos, 1850

130 EUR

Martell Cordon Bleu cognac
2029
Martell Cordon Bleu cognac

Startprijs 200 EUR

Decoratieve wereldglobe op standaard
2030

60 EUR

Ingelegde theestoof
2031
Ingelegde theestoof

125 EUR

Antieke Franse petroleum lampenvoet
2032

Startprijs 150 EUR

Christoph Palmer lamp
2033
Christoph Palmer lamp

Startprijs 300 EUR

Glazen design lamp
2034
Glazen design lamp

60 EUR

Kermispaard, 1960
2035
Kermispaard, 1960

Startprijs 250 EUR

Antiek scheepsboeglicht, 1900
2036
Antiek scheepsboeglicht, 1900

50 EUR

Lot antieke olielampen (13x)
2037
Lot antieke olielampen (13x)

200 EUR

Lot olielampen (18x)
2038
Lot olielampen (18x)

Startprijs 100 EUR

Lot olielampen, Zuid Amerika (5x)
2039

60 EUR

3x Antieke bronzen olielampen
2040
3x Antieke bronzen olielampen

110 EUR

Lot olielampen (13x)
2041
Lot olielampen (13x)

100 EUR

2x Antiek gesneden panelen
2042
2x Antiek gesneden panelen

150 EUR

Groot edelhertengewei
2043
Groot edelhertengewei

Startprijs 150 EUR

Antieke tasssa, 1870
2044
Antieke tasssa, 1870

130 EUR

Antiek zijde souvenir 'Great War'
2045

Startprijs 100 EUR

Chinese tempelklok, 19e eeuw
2046
Chinese tempelklok, 19e eeuw

Startprijs 450 EUR

Antieke Empire-stijl plafondlamp, 1920
2047

400 EUR