Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

40. Aprilveiling 2019

Veiling op vrijdag 5 april 2019 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Oude Chinese cloisonné penselen aflegger 2015
Oude Chinese cloisonné penselen aflegger

Resultaat:

10.000 EUR

Verkocht
2x Antieke Japanse stijgbeugels 2073
2x Antieke Japanse stijgbeugels

Resultaat:

1.300 EUR

Verkocht
2x Antieke cassolettes, 1900 2019
2x Antieke cassolettes, 1900

Resultaat:

900 EUR

Verkocht
2x Oude/antieke Chinese kanonnen 2130
2x Oude/antieke Chinese kanonnen

Resultaat:

550 EUR

Verkocht
2x Antieke Empire kandelaren, 1830 2013
2x Antieke Empire kandelaren, 1830

Resultaat:

425 EUR

Verkocht
Antieke Empire-stijl plafondlamp, 1920 2047
Antieke Empire-stijl plafondlamp, 1920

Resultaat:

400 EUR

Verkocht
Symphonion speeldoos 2017
Symphonion speeldoos

Resultaat:

380 EUR

Verkocht
Empire-stijl wandlampen, 1900 2048
Empire-stijl wandlampen, 1900

Resultaat:

275 EUR

Verkocht
Oude Chinese emaille vaas 2066
Oude Chinese emaille vaas

Resultaat:

275 EUR

Verkocht
Antieke ivoren Japanse Okimono, 1900 2254
Antieke ivoren Japanse Okimono, 1900

Resultaat:

255 EUR

Verkocht
Antiquarisch boek, Michel de Ruyter, 17e eeuw 2223
Antiquarisch boek, Michel de Ruyter, 17e eeuw

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
2x Bronzen pronkvazen 2487
2x Bronzen pronkvazen

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
Antieke petroleumlamp met marmer, 1900 2147
Antieke petroleumlamp met marmer, 1900

Resultaat:

230 EUR

Verkocht
Groot antiek beeld, Jongen met kandelaren 2004
Groot antiek beeld, Jongen met kandelaren

Resultaat:

225 EUR

Verkocht
Antieke ivoren Okimono, 1900 2255
Antieke ivoren Okimono, 1900

Resultaat:

225 EUR

Verkocht
Antieke knikkende spaarpot, 1880 2105
Antieke knikkende spaarpot, 1880

Resultaat:

225 EUR

Verkocht
Antieke Duitse Stainer viool, 1900 2258
Antieke Duitse Stainer viool, 1900

Resultaat:

225 EUR

Verkocht
3x Antieke petroleumlampen, 1900-1920 2145
3x Antieke petroleumlampen, 1900-1920

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
2x Kerkkandelaren 2489
2x Kerkkandelaren

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
Engelse reiskist, 19e eeuw 2095
Engelse reiskist, 19e eeuw

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
Lot antieke olielampen (13x) 2037
Lot antieke olielampen (13x)

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
Chinese ivoren penselenhouder 2020
Chinese ivoren penselenhouder

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
Oude bronzen hanglamp 2016
Oude bronzen hanglamp

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
Religieus paneel in lijst, 19e eeuw 2388
Religieus paneel in lijst, 19e eeuw

Resultaat:

180 EUR