Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

40. Aprilveiling 2019

Veiling op vrijdag 5 april 2019 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Antieke Jugendstil barometer, 1915
Startprijs 40 EUR

Antieke notenhouten Jugendstil barometer met snijwerk. Circa 1915. Met Nederlandse opschrift. Afmeting: 69 cm. In goede staat.

Snaarinstrument
Startprijs 40 EUR

Recording King Johnson Laa Dulcimer snaarinstrument. 20e Eeuw. Afmeting: 93 cm. In goede staat.

Lot oud/antiek divers (4x)
Startprijs 40 EUR

Vier maal divers oud/antiek. Bestaande uit: Houten vijzel met ijzeren stamper, kolen-strijkijzer, messing Jugendstil spiegel, beschilderd dienblad. 20e Eeuw. Afmeting: 19 - 72 cm. In goede staat.

Antieke bierpul met plaquette
Startprijs 40 EUR

Antieke Duitse kristalglazen bierpul met porseleinen medaillon. Circa 1900. Handbeschilderd, vrouw met intarsia en twee duiven in landschap. Afmeting: 15 x 8,5 cm ø. In goede staat.

Russisch monument Sputnik bureaulamp
Startprijs 40 EUR

Metalen Russisch monument bureaulamp. Circa 1957. Sputnik monument. Ontwerp Daniel Gasienca. Afmeting: 18 x 23 x 8 cm. In goede staat.

Zeiss Ikon camera belichtingsmeter
Startprijs 40 EUR

Zeldzame oude Zeiss Ikon camera belichtingsmeter. Diaphot Dresden. Afmeting: ø 6 cm. In goede staat.

Lot oude inktpotten (6x)
Startprijs 40 EUR

Lot van zes oude/antieke inktpotten met plated, vernikkelde doppen. 20e Eeuw. Afmeting: 4 - 16 cm. In goede staat.

3x Antieke inktpotten, 1890
Startprijs 40 EUR

Drie antieke inktpotten met messing en binnenbakjes. Circa 1890. Afmeting: 9 - 12 cm. In goede staat.

2 Marmeren inktpotten
Startprijs 40 EUR

Twee antieke marmeren inktpotten. Circa 1920 - 1930. Eén maal wit/grijs met kristallen inktpot, chips. Eén maal zwart marmer, goed. Afmeting: 12 - 23 cm. In redelijk/goede staat.

Fries pijpenrek
Startprijs 40 EUR

Oud Fries kerfsnede pijpenrek met tekst 'hoop op zegen'. Afmeting: 20 x 42 x 6 cm. In goede staat.

Lot China (5x)
Startprijs 40 EUR

Vijf maal China. 20e Eeuw. Bestaande uit: Chinese munten-pop, metalen Chinees polychrome, twee geglazuurde tempelleeuwen, Chinese houtgestoken godheid. Afmeting: 11 - 26 cm. In goede staat.

Antieke met been ingelegde stoof, 1910
Startprijs 40 EUR

Aparte antieke iepenhouten stoof met been inleg. J. Luteijn Risseeuw 1910. Afmeting: 16 x 27 cm ø. In goede staat.

Antiek inktstel, 1930
Startprijs 40 EUR

Antiek rood marmeren inktstel. Circa 1930. Afmeting: 10 x 21 x 17 cm. In goede staat.

Oud mini schaakspel
Startprijs 40 EUR

Oud mini schaakspel met benen speelstukken. Midden 20e eeuw. Afmeting: 1,5 x 15,3 x 15,3 cm. In goede staat.

7x Miniatuur boeddha's
Startprijs 40 EUR

Zeven natuurstenen miniatuur boeddha figuren. 20e Eeuw. Afmeting: 2,5 - 5 cm. In goede staat.

3x Beschilderde trommels
Startprijs 40 EUR

Drie beschilderde Hollandse blikken met goud decor. 19e Eeuw. Afmeting: 13 - 20 cm. In goede staat.

Antieke Chinese kist
Startprijs 40 EUR

Antieke Chinese spaanhouten drie-delige kist met hengsel en ijzeren nagels. Afmeting: 39 x 42 x 28 cm. In goede staat.

2x Buffelhoorn, 20e eeuw
Startprijs 40 EUR

Twee maal buffelhoorn. 20e Eeuw. Afmeting: 45 - 50 cm. In goede staat.

Antiek theecomfoor, 1900
Startprijs 40 EUR

Antiek hoog theecomfoor van messing. Met vergulde messing ketel. Knop af. Circa 1900. Afmeting: 89 cm. In goede staat.

5-Delige Engelse tinnen koffie/theeset, 1920
Startprijs 40 EUR

Vijf-delige antieke Engelse tinnen koffie/theeset, Sheffield. Art Deco-stijl. Circa 1920. Afmeting: 10 - 19 cm. In goede staat.

Parker Pennenset, zilver
Startprijs 40 EUR

Parker pennenset met vulpen en balpen, met zwarte dop. Balpen is voorzien van gravure.

Antieke theestoof, 19e eeuw
Startprijs 40 EUR

Prachtige 19e eeuwse Biedermeier notenhouten theestoof met koperen binnenbak. Afmeting: 36 cm. In goede staat.

Oude Japanse inro
Startprijs 40 EUR

Oude Japanse houtgesneden inro met draak decor. 20e Eeuw. Afmeting: 8 x 5 x 2,5 cm. In goede staat.

Staande lamp, 1940
Startprijs 40 EUR

Grote houtgestoken staande lamp. Donker gebeitst. Circa 1940. Afmeting: 182 x 62 cm ø. In redelijk/goede staat.