40. Aprilveiling 2019

Veiling op vrijdag 5 april 2019 van 17:00

Oude blikken kaleidoscoop 2511
Oude blikken kaleidoscoop
Startprijs 20 EUR
2x Oude wandblakers 2526
2x Oude wandblakers
Startprijs 20 EUR
4x Antieke gelithografeerde dozen 2091
4x Antieke gelithografeerde dozen
Startprijs 25 EUR
Schaakspel / Oude wijnopener-set 2516
Schaakspel / Oude wijnopener-set
Startprijs 25 EUR
Japanse lakwerk kist 2522
Japanse lakwerk kist
Startprijs 25 EUR
2x Afrikaans houtsnijwerk 2535
2x Afrikaans houtsnijwerk
Startprijs 25 EUR
Antieke dekseldoos 2349
Antieke dekseldoos
Startprijs 30 EUR
12 Messen, hoorn heft 2365
12 Messen, hoorn heft
Startprijs 30 EUR
Oud/antiek albasten doosje 2370
Oud/antiek albasten doosje
Startprijs 30 EUR
Roodkoperen doofpot, 19e eeuw 2389
Roodkoperen doofpot, 19e eeuw
Startprijs 30 EUR
2x Antieke tafelschalen, 1915 2415
2x Antieke tafelschalen, 1915
Startprijs 30 EUR
Mini-schaakspel 2457
Mini-schaakspel
Startprijs 30 EUR
Antieke wandlectuurhouder, 1900 2461
Antieke wandlectuurhouder, 1900
Startprijs 30 EUR
Oude lampenvoet, 20e eeuw 2462
Oude lampenvoet, 20e eeuw
Startprijs 30 EUR
Moderne design tafellamp 2530
Moderne design tafellamp
Startprijs 30 EUR
3x Oude houtgestoken Afrikaanse beelden 2538
3x Oude houtgestoken Afrikaanse beelden
Startprijs 30 EUR
Antieke haardset, 1900 2180
Antieke haardset, 1900
Startprijs 35 EUR
Antieke barometer, 1915 2226
Antieke barometer, 1915
Startprijs 35 EUR
Antieke sigarensnijder, 1930 2319
Antieke sigarensnijder, 1930
Startprijs 35 EUR
Antiek inktstel, 1920 2459
Antiek inktstel, 1920
Startprijs 35 EUR
Grote keramieken tuinvaas 2533
Grote keramieken tuinvaas
Startprijs 35 EUR
2x Oud/antiek Oosters brons 2067
2x Oud/antiek Oosters brons
Startprijs 40 EUR
2x Oude gietijzeren spaarpotten 2114
2x Oude gietijzeren spaarpotten
Startprijs 40 EUR
Antieke Japanse bloempot, 1900 2205
Antieke Japanse bloempot, 1900
Startprijs 40 EUR