afgesloten

40. Aprilveiling 2019

afgesloten | Veiling

05.04.2019 – 06.04.2019

558 Resultaten
Oude blikken kaleidoscoop
2511
Oude blikken kaleidoscoop

Startprijs 20 EUR

2x Oude wandblakers
2526
2x Oude wandblakers

Startprijs 20 EUR

4x Antieke gelithografeerde dozen
2091

Startprijs 25 EUR

Schaakspel / Oude wijnopener-set
2516

Startprijs 25 EUR

Japanse lakwerk kist
2522
Japanse lakwerk kist

Startprijs 25 EUR

2x Afrikaans houtsnijwerk
2535
2x Afrikaans houtsnijwerk

Startprijs 25 EUR

Antieke dekseldoos
2349
Antieke dekseldoos

Startprijs 30 EUR

12 Messen, hoorn heft
2365
12 Messen, hoorn heft

Startprijs 30 EUR

Oud/antiek albasten doosje
2370
Oud/antiek albasten doosje

Startprijs 30 EUR

Roodkoperen doofpot, 19e eeuw
2389
Roodkoperen doofpot, 19e eeuw

Startprijs 30 EUR

2x Antieke tafelschalen, 1915
2415
2x Antieke tafelschalen, 1915

Startprijs 30 EUR

Mini-schaakspel
2457
Mini-schaakspel

Startprijs 30 EUR

Antieke wandlectuurhouder, 1900
2461

Startprijs 30 EUR

Oude lampenvoet, 20e eeuw
2462
Oude lampenvoet, 20e eeuw

Startprijs 30 EUR

Moderne design tafellamp
2530
Moderne design tafellamp

Startprijs 30 EUR

3x Oude houtgestoken Afrikaanse beelden
2538

Startprijs 30 EUR

Antieke haardset, 1900
2180
Antieke haardset, 1900

Startprijs 35 EUR

Antieke barometer, 1915
2226
Antieke barometer, 1915

Startprijs 35 EUR

Antieke sigarensnijder, 1930
2319
Antieke sigarensnijder, 1930

Startprijs 35 EUR

Antiek inktstel, 1920
2459
Antiek inktstel, 1920

Startprijs 35 EUR

Grote keramieken tuinvaas
2533
Grote keramieken tuinvaas

Startprijs 35 EUR

2x Oud/antiek Oosters brons
2067
2x Oud/antiek Oosters brons

Startprijs 40 EUR

2x Oude gietijzeren spaarpotten
2114

Startprijs 40 EUR

Antieke Japanse bloempot, 1900
2205

Startprijs 40 EUR