afgesloten

40. Aprilveiling 2019

afgesloten | Veiling

05.04.2019 – 06.04.2019

558 Resultaten
Antieke naaikistje met inhoud
2557
Antieke naaikistje met inhoud

135 EUR

Antieke bouilloir, 1915
2556
Antieke bouilloir, 1915

40 EUR

2x Oude miniaturen
2555
2x Oude miniaturen

Startprijs 70 EUR

Korte dames bontjas, Nerts
2554
Korte dames bontjas, Nerts

Startprijs 50 EUR

Kristallen jardiniere, 1900
2553
Kristallen jardiniere, 1900

Startprijs 90 EUR

Chinese bamboe penselenpot
2552
Chinese bamboe penselenpot

Startprijs 125 EUR

2x Kandelaren, 1850
2551
2x Kandelaren, 1850

Startprijs 400 EUR

2x Italiaanse marmeren vazen
2550
2x Italiaanse marmeren vazen

Startprijs 50 EUR

Messing plated wijwater emmer, 19e eeuw
2549

25 EUR

Oude/antieke kinderwagen
2548
Oude/antieke kinderwagen

90 EUR

Engelse reissecretaire, 19e eeuw
2547

60 EUR

Kaarsenkroonluchter 19e eeuw
2546
Kaarsenkroonluchter 19e eeuw

40 EUR

Antieke schelhoorn
2545
Antieke schelhoorn

Startprijs 45 EUR

Antieke Renaissance wandschotel
2544

40 EUR

3x Tinnen kannen, 18e eeuw
2543
3x Tinnen kannen, 18e eeuw

Startprijs 50 EUR

2x Antiek bewerkt messing
2542
2x Antiek bewerkt messing

25 EUR

Twee oude Afrikaanse maskers
2541
Twee oude Afrikaanse maskers

Startprijs 60 EUR

Twee grote Afrikaanse figuren
2540
Twee grote Afrikaanse figuren

Startprijs 100 EUR

Oude Chinese wierookbrander
2539
Oude Chinese wierookbrander

40 EUR

3x Oude houtgestoken Afrikaanse beelden
2538

Startprijs 30 EUR

3x Oude Afrikaanse maskers
2537
3x Oude Afrikaanse maskers

Startprijs 60 EUR

2x Oude Afrikaanse houten peniskokers
2536

Startprijs 40 EUR

2x Afrikaans houtsnijwerk
2535
2x Afrikaans houtsnijwerk

Startprijs 25 EUR

13x Afrika, divers
2534
13x Afrika, divers

70 EUR