Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

40. Aprilveiling 2019

Veiling op vrijdag 5 april 2019 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Oud Perzisch tapijt, 172 x 115 cm.
Resultaat: 40 EUR

Oud Perzisch kleed. In de kleuren rood/zwart/creme. Afmeting: 172 x 115 cm. In goede staat.

Oud Chinees zijden wandkleed, 122 x 78 cm
Startprijs 50 EUR

Oud Chinees zijden wandkleed met drakenboot en messing roede. 20e Eeuw. Afmeting: 122 x 78 cm. In goede staat.

2x Perzische tapijten
Resultaat: 40 EUR

Twee oude Perzische kleden. Onder andere: Bidkleed. Meerkleurig floraal. Afmeting: 105 x 90 cm / 126 x 84 cm. In goede staat.

Perzisch tapijt, 210 x 172 cm
Resultaat: 35 EUR

Handgeknoopt Perzisch tapijt, Iran. Rood/blauw van kleur. Afmeting: 210 x 172 cm. In goede staat.

2x Oude Perzische kleden, 123 x 82 cm / 147 x 101 cm.
Resultaat: 60 EUR

Twee oude Perzische kleden. Bestaande uit: Bidkleed, bruin + floraal/meerkleurig. Afmeting: 123 x 82 cm / 147 x 101 cm. In goede staat.

Oud Perzisch kleed, 167 x 104 cm.
Resultaat: 30 EUR

Oud Perzisch kleed. Meerkleurig/floraal/rood etc. Afmeting: 167 x 104 cm. In goede staat.

Perzisch kleed, 227 x 124 cm.
Resultaat: 50 EUR

Oud Perzisch kleed in warme aardetinten. Floraal. 20e Eeuw. Scheurtje bij rand. Afmeting: 227 x 124 cm. In goede staat.

Perzisch tapijt, 78 x 142 cm
Resultaat: 35 EUR

Handgeknoopt Perzisch tapijt. Iran/Sarag. Kleed is voorzien van een floraal decor en veel rood. Afmeting: 78 x 142 cm. In goede staat.

2x Tapijt, 85 x 63 cm / 97 x 70 cm
Startprijs 35 EUR

Twee handgeknoopte tapijten. Eén tapijt uit Ardekan/Iran, rood van kleur met een medaillon in het midden. Afmeting: 85 x 63 cm. Eén tapijt Sarah, rood met floraal decor. Afmeting: 97 x 70 cm. Beiden i...