Aprilveiling 2019

Huidig | Veiling

05.04.2019 – 06.04.2019

196 Resultaten
Antieke speelgoedkoe met echte huid, 1910
2700
Antieke speelgoedkoe met echte huid, 1910

Startprijs 200 EUR

Le Gigoteur van Jules Nicolas Steiner
2701
Le Gigoteur van Jules Nicolas Steiner

Startprijs 1.250 EUR

Porseleinen pop, naar een mal van Bru, Parijs
2702
Porseleinen pop, naar een mal van Bru, Parijs

Startprijs 400 EUR

Porseleinen pop, S.F.B.J. (Société Francaise de Fabrication de Bébés et Jouets) Parijs ca. 1900.
2703
Porseleinen pop, S.F.B.J. (Société Francaise de Fabrication de Bébés et Jouets) Parijs ca. 1900.

Startprijs 500 EUR

Porseleinen pop, Armand Marseille, 1900
2704
Porseleinen pop, Armand Marseille, 1900

Startprijs 125 EUR

Antieke teddybeer, 1930
2705
Antieke teddybeer, 1930

Startprijs 100 EUR

Antieke speelgoedpop, 19e eeuw
2706
Antieke speelgoedpop, 19e eeuw

Startprijs 100 EUR

Lehmann blikken speelgoed, 1915
2707
Lehmann blikken speelgoed, 1915

Startprijs 100 EUR

Antieke vermoedelijk Käthe Kruse pop + kinderwagen
2708
Antieke vermoedelijk Käthe Kruse pop + kinderwagen

Startprijs 1.100 EUR

Porseleinen pop, S.F.B.J. (Société Francaise de Fabrication de Bébés et Jouets) Ca. 1910
2709
Porseleinen pop, S.F.B.J. (Société Francaise de Fabrication de Bébés et Jouets) Ca. 1910

Startprijs 180 EUR

Porseleinen pop, Armand Marseille, malnummer 390. Duitsland ca. 1900.
2710
Porseleinen pop, Armand Marseille, malnummer 390. Duitsland ca. 1900.

Startprijs 200 EUR

Porseleinen pop, J.D. Kestner, Duitsland, ca. 1890.
2711
Porseleinen pop, J.D. Kestner, Duitsland, ca. 1890.

Startprijs 450 EUR

Porseleinen pop, S.F.B.J. (Société Francaise de Fabrication de Bébés et Jouets) Parijs ca. 1900.
2712
Porseleinen pop, S.F.B.J. (Société Francaise de Fabrication de Bébés et Jouets) Parijs ca. 1900.

Startprijs 450 EUR

Porseleinen pop, Tete Jumeau, Parijs ca. 1890.
2713
Porseleinen pop, Tete Jumeau, Parijs ca. 1890.

Startprijs 400 EUR

Porseleinen pop, S.F.B.J. (Société Francaise de Fabrication de Bébés et Jouets) Parijs ca. 1910
2714
Porseleinen pop, S.F.B.J. (Société Francaise de Fabrication de Bébés et Jouets) Parijs ca. 1910

Startprijs 250 EUR

7x Oude blikken kinderspaarpotten
2715
7x Oude blikken kinderspaarpotten

Startprijs 50 EUR

7x Oude blikken kinderspaarpotten
2716
7x Oude blikken kinderspaarpotten

Startprijs 50 EUR

7x Oude blikken kinderspaarpotten
2717
7x Oude blikken kinderspaarpotten

Startprijs 50 EUR

7x Oude blikken kinderspaarpotten
2718
7x Oude blikken kinderspaarpotten

Startprijs 50 EUR

7x Oude blikken kinderspaarpotten
2719
7x Oude blikken kinderspaarpotten

Startprijs 50 EUR

7x Oude blikken kinderspaarpotten
2720
7x Oude blikken kinderspaarpotten

Startprijs 50 EUR

7x Oude bllikken kinderspaarpotten
2721
7x Oude bllikken kinderspaarpotten

Startprijs 50 EUR

7x Oude blikken kinderspaarpotten
2722
7x Oude blikken kinderspaarpotten

Startprijs 50 EUR

Doos met 18 spaarpotten
2723
Doos met 18 spaarpotten

Startprijs 80 EUR