Naverkoop / After-Sales Januariveiling 2019

Naverkoop | Veiling

11.01.2019 – 12.01.2019

13 Resultaten
Antiek voorlader pistool, 1800
2701

Startprijs 200 EUR

Hollandse Yzerhouwer degen
2702
Hollandse Yzerhouwer degen

Startprijs 425 EUR

Antieke Duitse sabel
2703
Antieke Duitse sabel

Startprijs 300 EUR

Sabel, 18e - 19e eeuws
2706
Sabel, 18e - 19e eeuws

Startprijs 80 EUR

Oude Indonesische kris
2709
Oude Indonesische kris

Startprijs 60 EUR

Indonesisch kapmes
2710
Indonesisch kapmes

Startprijs 25 EUR

Prachtige Indonesische kris
2715
Prachtige Indonesische kris

Startprijs 75 EUR

8x Kruitmaatjes, divers
2717
8x Kruitmaatjes, divers

Startprijs 100 EUR

Oude vergulde parade degen
2718
Oude vergulde parade degen

Startprijs 200 EUR

Antieke Franse officiers hoed, 18e eeuw
2719

Startprijs 160 EUR

Afrikaanse kromdolk
2720
Afrikaanse kromdolk

Startprijs 40 EUR

Luftwaffe parade degen (kopie)
2723

Startprijs 90 EUR

Sabel, 'Made in India'
2728
Sabel, 'Made in India'

Startprijs 25 EUR